Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

vejinka
6. dec 2009

no tak uz sme tu skoro vsetky..hodila som par fotiek kto xce moze sa pozriet 😉

evitkamalicka
6. dec 2009

veji pozerala som, pekne

vejinka
6. dec 2009

diky.. 😉

vejinka
6. dec 2009

mne je dnes tak na prd...kazdu chvilku cakam spravy co sa deje kedze cela rodina urychlene vycestovala na dolniaky..a chceli aby som aj ja sla..ale bez maleho lebo by sa nezmestil do auta..lenze kedze kojim nemohla som ist...citim vo vzduchu nieco velmi zle 😔

slavulilienka
6. dec 2009

veji ten Tvoj maľuch ma fantastické vlásky na tých fotkách...podarený...smejo malý.. 🙂

edita84
6. dec 2009

ahojte dievčatá dnes u nás bol mikuláš jáj malá sa tak tešila z neho bola taká zlatá až som sa rozplakala

edita84
6. dec 2009

kuk album

evitkamalicka
6. dec 2009

edita videla som, super 🙂

evitkamalicka
6. dec 2009

ja som tusim pri Adamkovi mala srdiecko 6tt+2 ak si dobre pamatam

evitkamalicka
6. dec 2009

nas maly spi dnes prvu noc na valende tak som zvedava ci tam vydrzi celu no a ci nespadne, v kazdom pripade sme mu dali na zem velky matrac a perinu tak keby padol tak padne na makke

edita84
6. dec 2009

evit zvykne si aj malá si rýchlo zvykla že tam nemá mriežky títo malý to nejak vycítia

kojzarik
6. dec 2009

ahojte aj u nas chodil dnes mikulas

evitka mne mali spava uz skoro rok na posteli a zatial nespadol klop klop klop

meruska
6. dec 2009

ahojte...juuuj ale ste sa cez vikend rozpisali... som vas citala skoro 20 minut 🙂
u nas je nove to, ze denne objimam wc ... ale co je horsie, nie len rano ale kedykolvek...aj cez den, podvecer... hocikedy to na mna pride..... necakala som ze to bude az take .... neviete mi na to nieco poradit ?

edita84
6. dec 2009

ahoj merus júj teraz ti závidím to objímanie wc poradiť ti bohužiaľ neviem lebo mne pri prvom tehu nič nebolo

vejinka
6. dec 2009

meruska...prezila som si to iste do vyse 20 tyzdna..mne predpisal doktor cipky do zadku a tie mi pomohli..ale dovtedy som schudla vela kil a bola som aj v nemocke lebo vracala este aj z vody...ja len dufam ze druhe tehu bude lepsie 😖

slavulilienka
6. dec 2009

A kde ste všetky? ha? spinkáte? 🙂

dijefcatko
7. dec 2009

Dobré ránko, aký bol víkend? Ja hovorím tak ako vždy, kráááátky! 😒 Ale čo už, aspoň že príde ďalší 🙂
Edit, ešte to pôjde hore, neboj 😉

edita84
7. dec 2009

ahoj dijefcatko veru krátky víkend.
no neviem či pôjde ešte vyššie 😒

vtacatko2
7. dec 2009

pripajam sa k tomu ze tie vikendy su prekliato kratke ale teraz uz pomaly vianocne 😎

edita84
7. dec 2009

vtačatko super pekne ti to stúpa

vtacatko2
7. dec 2009

no len aby to tak ostalo moc by som si to priala

slavulilienka
7. dec 2009

ahojte žienky... ja dnes už takto... http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6....t... znovu to nevyšlo... ☹ ☹ ☹ myslím , že už stojí za dverami... ☹

rosannar
7. dec 2009

dobréé ránko, takže od dneska mám špeciálnu tajnú úlohu 😀 ....začína sa uloha snažilkovanie č. 2 😀 ...a dneska ráno sme takto začali http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

slavulilienka
7. dec 2009

😉 ros,prajem Ti aby to vyšlo...darček pod stromček.. 🙂

evitkamalicka
7. dec 2009

slavu este nie si na teplote 36,4

ros drzim palce

rosannar
7. dec 2009

slavu...dakujem...bola by som rada, keby to vyšlo...a ty ako? testovala si sa od piatku?

edita84
7. dec 2009

ros držím všetky palce aby sa to podarilo tento mesiac

slavulilienka
7. dec 2009

ros...nie netestovala.....nechcem sa zbytočne zase sklamať....no tento cyklus je fakt riadne divoký 😒 ..nikdy sa mi to takto dlho nerozbiehalo....a tie zvláštne bolesti brucha pomaly od ovulky...stále ma pobolieva brucho a nič....dnes ráno vyšla so mňa taká malá čierna zrazeninka 😠 a to bolo všetko...tak neviem...asi si dám za pohár červeného vína...fuj. 🤐