Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

sophie1981
5. okt 2009

edit...znasilnim v spanku ne??...si nebude pamatat.... 😀 😀 😀 😀

edita84
5. okt 2009

hehe to asi s mojím teraz nepôjde lebo vedľa neho spala malá ale už aj išiel do roboty.

ninimimi
5. okt 2009

a kde ste všetky snažilky???? 🙂

miru.j
5. okt 2009

ahojte babulky,vsetkym co ste uz tehu drzim palce 🙂 ....a taktiez vsetkym co mate ovulku aby sa zadarilo 😉 ...ja som nastvana,bo zubarka ma objednala az na 19.10 😠 a moj drahy nechce zacat snazilkovat kym mi zubarka nepovie,ze mam vsetky zuby v poriadku 🙄 no na nervy 😠 😒 ,ako keby ma nemohla objednat skor 😕 ...krava 😒 .........ja by som mala mat ovu 10okt.,takze tento mes.to nestiham.....vcera vravim mojmu...nemam plodne dni nemusis si davat pozor 😝 a on ze aaale daaam 🙄 😀 .....normalne to mysli vazne,a ja ze blafuje.

ludka_r
5. okt 2009

Tak snáď nebudem musieť ani ja kupovať.. Sestre sa má vo februáry narodiť malé, tak dúfam, že posunie ďalej nejaké vecičky... No, len aby dosť rýchlo rástlo to jej mimi....
Horšie by to bolo, keby mala druhé dieťa aj moja druhá sestra. Tá tiež začína nad tým rozmýšľať.. Od nej mám totiž väčšinu vecičiek pre nášho malého, tak by som jej ich musela vrátiť.. Ale čo už, aj keby... Aspoň by sme mali v rodine veselo... 😀
Ja mám teraz pocit, že mrcha o chvíľu príde, začína ma pobolievať brucho... No, škoda.. ☹

mima286
5. okt 2009

ahojte babule tak som tu
ninimimi ja som mala tiez prve tehu hruza bola som 4 krat v nemocnici no ten posledny krat to sa dalo zvladnut lebo som si isla uz pre pavucika 🙂 ,zatial sa mrcha neohlasuje 😉 mala dnes prist
miru.j neboj o to to bude potom krajsie no len aby si potom vladala 😀 ked pojdete na to na ostro 😵 a zubarku kopni niekam co si to dovoluje ta tak neskoro objednavat,ked chces uz snazilkovat 😠 ona zrejme nesnazilkuje 😀 😀 😀 ked ta tak neskoro objednala

miru.j
5. okt 2009

mima vdaka za podporu 😀 😀 😀 ona urcite nesnazilkuje...ma asi 70tku na krku...krava 😀 ..javascript:addEmoticon('😝','vBody')..co uz ...ja si pockam...len nechcem cakat do aleluja....co ak sa nezadari 😕 nahana ma cas 😒 tiktaktiktak 🙄 ...aj tak je to krava

lienus
5. okt 2009

ahojte zienky, ja v sebe tiez zivim nadej, ze nam to tento mesiac vyjde... v juli som mala MA, tak teraz dufam, ze vs bude ok, drzme si palce...

miru.j
5. okt 2009

Lilix velmi pekne si to napisala ,,v brusku tehotnej zeny boli dve babatka..." az ma to dojalo...mile...a krasne

janirea
5. okt 2009

ahojte zienky,,,,no riadne sa rozrastli rady tejto temy,,,,,a to som tu nebola tusim 5 dni
,,,vitam vsetky nove snazilky,,,a drzim palceky,,,
ja s mm mame terat pauzu,,,minimalne mesiac do dalsiej kontroly po zakroku,,,,a potom dufam, ak bude vsetko v poriadku, tak budeme moct snazit,,,,,tak ani neviem, ci sa zmestim do novembra 😒 ale rada by som ostala v tejto teme 🙂

eviq
5. okt 2009

ahojte, tak aj my zaciname...🙂

eviq
5. okt 2009

vie mi niekto poradit, ake vitaminy by som mala brat, ked sa chceme snazit? viem, ze uz sa to tu asi rozoberalo, ale mozno nejake nove skusenosti...dakujem

mima286
5. okt 2009

ahoj janirea dakujeme za privitanie 🙂 kludne tu ostan ,ja ked som sem prisla ty si tu nebola,ale citala som ☹ ,no urcite vsetky budeme radi ked nas tu bude tak vela a budeme sa navzajom drzat a podporovat 😉

mima286
5. okt 2009

ja berem kyselinu listovu a femibion som zacala brat 🙂

eviq
5. okt 2009

dakujem 🙂 a kyselinu listovu mam brat kazdy den alebo kazdy druhy? (mam to klasicke balenie acidum folicum)...a skodi vecer pohar vinka, ked to beriem?

mima286
5. okt 2009

eviq ja berem kazdy druhy den kys.listovu vzdy parny,ale to je jedno a alkohol by si nemala pit no pohar vinka si myslim neuskodi pokial nevypijes celu flasu 😀

mima286
5. okt 2009

ja mam tiez to klasicvke balenie acidum folicum

eviq
5. okt 2009

ok, dik..musim si to aj ja naplanovat na kazdy druhy den, velmi sa bojim ,ako to vsetko bude, v aprili som potratila, tazko som sa z toho dostavala...a ja fakt len poharik, ziadna flasa, ziadne pitky 😀

janirea
5. okt 2009

mima,,dakujem,,,ja sa snazim ist dalej a bude dobre, urcite 🙂
podpora je velmi dolezita, takze babulky, uz len dobre spravicky 🙂

eviq,,,ja som mala len samotny femibion 800, kazdy den jednu tabl....pohar vinka myslim, ze si sem-tam dat mozes, ked sa to neprezenie

janirea
5. okt 2009

eviq,,,,,viem ake to je tazke,,,ja mam to iste za sebou ako ty a to teraz v septembri,,,ale ideme dalej a budeme si drzat palce, aby bolo vsetko v poriadku,,,a urcite aj bude 🙂

mima286
5. okt 2009

eviq drz sa treba ist dalej a nevzdavat to 😉

eviq
5. okt 2009

drzim palce!

janirea
5. okt 2009

presne tak 🙂 ,,,na to je aj konik, aby sme sa podporili

eviq
5. okt 2009

janirea obdivujem, ze dokazes o tom hovorit, mas to tesne za sebou, je som este vela tyzdnov po potrate len plakala ked na to prisla rec, vlastne len nedavno som sa ako tak pozbierala...tak nech ti to cim skor vyjde, mne radili pockat pol roka, ale vraj to nemusi byt...vsetko dobre dopadne uvidis 🙂

mima dakujem za rady 🙂 idem si supnut tu kyselinu listovu

edita84
5. okt 2009

no baby ste fakt silné ja neviem čo by som robila alebo či by som o tom vedela hovoriť. ale mám známu čo musela ísť na potrat v 13 tt. lebo sa jej babatko nevyvíjalo dalej na to asi dva alebo tri mesiace otehotnela a teraz má krásnučkú 8 mesačnú bábiku. takže hlavu hore.

mima286
5. okt 2009

neni zac 😉

janirea
5. okt 2009

evig,,mne ta moja psychika chodi hore-dole kazdy den,,,aj dnes som mala 😢 ,,,ale potom to zase prejde,,,musí,,,uz sa to neda vratit spat,,,,,a musime byt cim skor v pohode, aby sme sa uzdravili,,,,velmi tuzim po babenku, takze mi nic ine nezostava
,,takze ako pise edit,,,hlavu hore 🙂 ,,,aj ked si urcite este poplacem,,,,hlavne, ked som s mm a zacneme sa o tom rozpravat. Budem len netrpezlivo cakat, kym sa budeme moct znovu snazit.

Ale toto nie je "tema" pre "Kto zacina pracovat na babatku od oktobra- novembra 2009? 🙂"
takze baby snazilkujte, kto mozte a myslite pozitivne

miru.j
5. okt 2009

Aj ja beriem Femibion800.....brala som kazdy druhy den od zakroku a od tohto mesiaca uz kazdy den 😉 ,dufam,ze to pomoze 😝 ......janirea ☹ ...presla som si tym v juny 😔 a neprestava to boliet... suhlasim s eviq...obdivujem ta 🙂

miru.j
5. okt 2009

...babulky,ja pijem cajik alchemilku zltozelenu...vyborny na vsetky zenske problemi , upravuje ciklus,podporuje plodnost....

edita84
5. okt 2009

ahoj miru.j a je to dobré aj na prechladnutie?a dá sa to dostať bežne v lekárni?