Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
10. dec 2009

lilix, my sme si zobrali 35 000 Eur a zaplatíme okolo 80 000 Eur...čiže preplatíme 45 000 Eur..to sú nehorázne peniaze

evitkamalicka
10. dec 2009

my sme brali 850 000, ale ani netusim kolko preplatime

janirea
10. dec 2009

ros,,, 😕 moje nervy,,,,tak to je riadna palka,,,min. 100% sa nabalia ,,,
ja nemam skusenost s uvermi,,,zatial,,,,alebo chvalabohu

rosannar
10. dec 2009

evit...tak si radšej ani neprepočítaj...bud radšej len v tom, že niečo preplatíš, vtedy je lepší pocit na srdiečku 😀

evitkamalicka
10. dec 2009

ale my tu donekonecna byvat nechceme, takze byt casom predame, vyplatime uver a co nam ostane investujeme do domceka+zoberieme dalsi uver na dofinancovanie, ale cely zivot je to len o splacani

edita84
10. dec 2009

evit to akoby som videla náš plán do budúcna aj my to tak chceme 🙂

evitkamalicka
10. dec 2009

edit keby sme tak vyhrali v sportke, bolo by po starostiach

edita84
10. dec 2009

áno ale pes len tam kopec sere 🤐

rosannar
10. dec 2009

evit, edit....držím vám palce pri takých plánoch aby sa vám to aj splnilo...

ja neviem, či by som dokázala ešte raz predať byt a ísť zase inde bývať...mne normálne bude ľúto za týmto jednoizbákom a to máme len v podnájme...

evitkamalicka
10. dec 2009

ros mne za tymto vobec nebude luto, ja odjakziva tuzim po dome a nie po hocijakom minimalne 5 izieb musi mat

rosannar
10. dec 2009

evit...tak to je dobre...my sme chceli najprv dom na kľúč ale potom sme si to rozmysleli, lebo my nie sme ľudia do domu, my by sme to nezvládli 😀

rosannar
10. dec 2009

evit...krásne, v takých by som sa vedela predstaviť, lenže všetko naokolo by bola len burina a tak...my by sme sa nevedeli takto postarať o záhradku a tak...ale tebe držím palce aby sa vám podarilo taký si spraviť alebo kupiť...

evitkamalicka
10. dec 2009

sak treba zaplatit zahradnika nie? 😅 😀

janirea
10. dec 2009

evitka,,,a jednu cukrarensku miestnost na tvoje dobroty 🙂
moj m stale tiez trva na domceku,,,len tu v okoli je vsetko stale akosi dost drahe,,,,a tie developerske firmy by cloveka osklbali uplne 😠

my teraz spolu s nasimi prerabame dom,,,a asi radsej by som zvolila novy ako prerabka, aj ked aj to sa da, ale je to tazsie,,,,no a este chalupa zase na inom mieste, tak potom len penglujem hore dole,,,,,

a v byte mate teplo a teplu vodu bez "roboty",,,aj ked dnes v noci nas oboch vyhodili z postele cudne zvuky, buchot, praskot, voda,,,,,nieco sa v potrubiach dialo a my uz v strese ze akvarium prasklo,,,,,to je moja nocna mora, ze budem ryby zbierat do vedra 😀 😀

vtacatko2
10. dec 2009

tak ked sa uz chvalite aj sa pridavam http://www.eurolineslovakia.sk/www/projekty.php... toto sme si s muzom postavali mame 75000 uver a to si kvantum veci robime my a moj svokor takze cely zivot velke splatky tak ale co narobime, ked vidim ze niekto da tolko v pohode za byt ☹ a teraz ked dokoncujeme my vobec neni luto penazi v uvere, je perfektne naprojektovany, slniecko nam vychadza od kuchyne poobede ide okolo terasy a obyvacky a zapadne pri spalni, no jedna basen

janirea
10. dec 2009

krasne domceky,,,to fakt

vtacatko2
10. dec 2009

no janirea tak aspon ze mate taky dobry byt lebo ja sa viem na to rozculovat ze byt stoji tiez nekrestanske peniaze a este plus energie a kurenie a tepla voda nic moc a to ma stve uplne najviac, v dome aspon budem vediet ze platim za ozajtne teplo ked zakurim a ze nepoplacam za polovicu bytovky

rosannar
10. dec 2009

vracatko...krásny domček.... 😀

evitkamalicka
10. dec 2009

vtacatko my to mame v byte s kurenim super, teraz nam zateplovali a kurime len v noci malemu, nikde inde, lebo je teplo a kazdy byt ma svoj merac, takze si zaplatime len to co spalime

vtacatko2
10. dec 2009

dakujem, trosinku sme si ho pomenili a uplne nam vyhovuje

janirea
10. dec 2009

vtacatko,,,to mas pravdu,,,byt ma sice vyhody ale aj dost nevyhod,,,aj ked ten nas, no nestazujem sa,,,,pre mna je vzdy problem s tymi ludmi dookola,,,,jednoducho susedov si nevyberiete 😠
pri domceku si mozete aspon spravit poriadny plot 😀

evitkamalicka
10. dec 2009

akurat mi volal manzelik, ze zajtra nerobia, tak sa tesim ze bude domka, pojdeme niekam na nakupy, na obed, na prechadzku tesim velmi

janirea
10. dec 2009

evit,,,tak fajny dnik si mozete spravit 🙂

rosannar
10. dec 2009

evit...aspon budete môct osláviť príchod nového prcka do rodiny 😀

evitkamalicka
10. dec 2009

prcka budeme oslavovat az ked lekar povie, ze je vsetko ako ma byt

rosannar
10. dec 2009

evit...jaaaj, tak ti prajem to malé, fakt...dúfam, že aj ja čoskoro zažijem taký pocit ako máš teraz ty... 😉

vtacatko2
10. dec 2009

edit si tu? vies este som nedostala menzes a nemam ani priznaky tak zasa sa nejak chystam testovat, tak som sa chcela spytat ci ty si stojis za tym ze pockas ci pride alebo to tiez nevydrzis

janka0025
10. dec 2009

Ahojte baby. No my máme dom po snúbencovej babke a prerábame už rok, niekedy toho máme plné zuby a ešte stále niesme ani uprostred, keďže si úplne všetko robíme sami. Takže miesto varenia ťahám omietky...:D Je to strašne pracné a ťahá sa to, no myslíme, že sa to aj bude dlho ťahať, Aj sme uvažovali, či zobrať nejakú pôžičku, opraviť dom podľa vlastných predtáv všetko naraz, ale potom sme z toho ustúpili...Radšej pomaličky, ale s istotou, že nám náš domov nikto nemôže zobrať...Bez luxusu, ale s istotou...

janka0025
10. dec 2009

A ešte niečo, ja mám zas veľakrát túžbu odsťahovať sa do malého jednoizbového bytu a mať pokoj, keďže my máme 1 x kuchyna + 2 x kúpelňa 8 x izba a žijeme tu dvaja....Nehľadá niekto podnájom? :D....:D:D:D No nevedela by som sa vzdať zvieratiek. hihi