Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

cukruska1920
13. dec 2009

daj do albumu

edita84
13. dec 2009

nemusím je to jasne biele

edita84
13. dec 2009

babule je to tam

edita84
13. dec 2009

ok idem sa z tohto vyspať a budem dúfať že mrchaňa čím skôr príde aby sme mohli zas kexíkovať ale merať už nebudem

dijefcatko
14. dec 2009

Dobré ránko dievčatá, od piatku som sa neozvala, lebo som nevedela, či to sem písať alebo nie ale nevydržím. Tak som v piatok bola u nového gynekológa a dopadlo to takto: neuveriteľne pekný chlap 😝 hneď sa zaujímal o to, aký mám problém a navrhol čo s tým, hneď sme sa dohodli na vyšetreniach, ktoré ideme robiť a ešte sme sa aj dobre zasmiali 😀 no hotová Ordinácia v ružovej záhrade naživo! Ale hlavné je, že tento fešák mi povedal, že nemám PCO. Síce si to ešte budeme musieť potvrdiť, ale po rokoch, čo som si myslela, že mám veľký problém, sú slová: ale ja to tak na obraze nevidím, ako balzam na dušu 🙂 ešte mi aj folikulometriu urobil a ukázal vajíčko, ktoré práve dozrieva 😵 síce tento mesiac bude ovulka neskôr, ale teda hádam bude. Akurát sa nejak musím prestať orientovať na to snaženie, lebo sa tak sústredím, že som strašne suchá a nie je to potom bohviečo 😖 iba výroba bábatka...

evitkamalicka
14. dec 2009

dobre ranko,
dijefcatko super ze nemas PCO

edita84
14. dec 2009

ahojte dijefčatko super že nemáš PCO

dijefcatko
14. dec 2009

Dakujem, teraz uvidime, co dalej 🙂

jika80
14. dec 2009

dobre ranko
ja som dnes na tom takto http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
edit - no mozno tomu testiku musis nechat este trochu cas a ak nic z toho tento mesiac, tak ti zelam vela uspechu v januari
dijefcatko - super sprava!!!

sophie1981
14. dec 2009

ahoj baby...no cooo, kolko novych tehuliek???? 😀 ....cakam na kpec odpovedi...u nas nic nove.......vetko po starom

dijefcatko, supeer.......skoda, ze moj gyndos nieje pekny chlap, ale utesujem sa tym, zeje dobry.... 😅 ...aj ked sp. nova ves teraz bohvieaku reklamu nema...... 😖

ivanulienka81
14. dec 2009

dobré ráno dámy,
edit, držím palčeky 🙂
evit, ako sa cítiš? máš nejaké nevoľnosti?
mne sa túto noc snívalo, že som si robila test a bol pozitívny, už mi z toho taaak hrabeee.... dnes volám dokymu za výsledky... 😒

rosannar
14. dec 2009

dobréé rááánko baby, dneska sme takto....http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633 ....myslíte si, že by z toho mohla byť aj ovulka? 😒

ivanulienka81
14. dec 2009

ahoj ros...
no ja keď sa tak laicky pozriem na to, tak si myslím, že aj áno 😉 držím palčeky v tomto cykle

rosannar
14. dec 2009

iva....dakujem, dúfam, že máš pravdu, takú nízku teplotu som už fakt dávno nemala...a dúfam, že zajtra vyskočí do nebies... 😀

edita84
14. dec 2009

ták a mrcha sa rozbieha dúfam že nebude dlho trvať 😖

rosannar
14. dec 2009

chcela som sa spýtať takú malú otázku, ja ked sa teraz nejak nie že veľmi ale namáham ako upratovanie a vláčenie ťažších vecí, nemôže nejak ublížiť tomu vajíčku alebo že sa nebude vedieť uhniezdiť...lebo sa stane že sa s mužíkom trošku hráme - napr. šteklíme a tak...nemôžem tomu nejak ublížiť?

lilix
14. dec 2009

ahojteeeeeee.
rosanar podla mna nie.

rosannar
14. dec 2009

edit....tak to mi je ľuto, ale aspon sa budeš môcť sústrediť na další cyklus... 😒

edita84
14. dec 2009

presne ale teraz sa sústredovať nebudem nechám to na náhodu aj tak toho budem mať okolo vianoc veľa nebudem ani merať ani sa sledovať len si budeme užívať a to pevne dúfam naplno. 😀

ivanulienka81
14. dec 2009

edit, to vážne, mrcha jedna.... ☹
ináč ros aj mne ide veľmi pomaly čas ako len čakám kedy prejde celý cyklus....

sophie1981
14. dec 2009

rosanar...nie, neublizi.......mozte sa steklit aj upratovat..... 😀 ...a potom mozes dojst upratat aj k nam..... 😀 😀

janirea
14. dec 2009

ahojtee babule,
ste poctivo zase čmarali cez vikend 🙂

edit,,,skoda tej mrchy, tak nech rychlo prejde aspon a v januari testujeme spolu 😉
dijefcatko,,,super sprava, taze ziadne PCO 🙂
ros,,,to uz kludne moze byt ovu,,a si uz na 15. dc

ja taka klasika http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
dufam, ze sa zacne tiez schylovat k ovu za chvilku

ivanulienka81
14. dec 2009

ros neublizi.... vsak ja som dokonca skakala na trampoline, som nevedela ze som tehu 😀

rosannar
14. dec 2009

sophie1981....jaaaaj moja, u mna sa mi nechce upratovať a to máme zatial len 1 izbák...ale už len dva týždne....

janirea...ale teraz by mi mala stúpnuť teplota, nie?

evitkamalicka
14. dec 2009

tak ja som si este troska pospala, ale uz som tu

janirea
14. dec 2009

ano ros, teraz by ti mala ist teplota hore

baby, ja som upratovala celu sobotu,,neviem co ma to chytilo, ani som to v plane nemala 😀 ,,,a vecer som odpadla rovno do postele,,stacilo mi 😀

a vcera sme boli u znamych,,,maju 1,5 rocneho syna,,,no taky zlaty bol,,,jooj, aj ja uz chcem 😵

rosannar
14. dec 2009

janirea...ale na tom grafe mi to ukáže len o pár dní neskôr, nie?

rosannar
14. dec 2009

evit....ahoooooj

ivanulienka81
14. dec 2009

baby, o hodinu volam dokynu, mam nervy 😒

evitkamalicka
14. dec 2009

ivanka a na co ides vola dokymu? za ake vysledky?