Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lucy_lu
14. dec 2009

Tak dufam ze som to zvladla a ze sa vam ten graf zobrazi. Pridala som aj fotku toho testu do albumu. V navode bolo ze ak su dve rovnake alebo jedna tmavsia a jedna svetlejsia, tak je to pozitivne. Tak ja neviem.. Co si o tom myslite? Este raz dam ten link na FF:

http://www.fertilityfriend.com/home/2b8639

Musim teraz odbehnut, ale vecer som tu jak na koni.

Dakujem za radu, kocky. 😉

cukruska1920
14. dec 2009

no vidis...sikulka 😉

lucy_lu
14. dec 2009

cukrus, diky za navod.🙂

evitkamalicka
14. dec 2009

tak som aj ja tu

cukruska1920
14. dec 2009

ahoj evit... ako sa dnes citis?

evitkamalicka
14. dec 2009

cukrus dnes dobre, akurat som zosrotovala tousty a este sa neskor chystam na tresku 😅

jika80
14. dec 2009

lucy - ten ovu testik mas zatial negativny - ta testovacia palicka musi byt rovnako silna alebo silnejsia ako kontolna

edita84
14. dec 2009

ták teraz sme prišli domov a taaaaaaaaak veľmi ma bolí bruško že tu sedím s termofórom

dijefcatko
14. dec 2009

ahojte, lucy, ja som mala čiarku aj silnejšiu, ale brala som ju ako negatívny výsledok, už pomaly tým testom neverím. Minulý mesiac som mala ovutesty iba negatívne a pritom ovulka podľa BT bola, tento mesiac je to tiež také nijaké...

jika80
14. dec 2009

dijefcatko - treba davat pozor, ktora ciarocka je tmavsia
u mna tie ovu testiky funguju bez problemov - mi to teraz vyznacilo pozitivny testik a aj teplotka vyskocila, aj brusko ma bolelo

vejinka
14. dec 2009

ahojte

evitkamalicka
14. dec 2009

veji servus

cukruska1920
14. dec 2009

ahoj veji

vejinka
14. dec 2009

cukrus...ako sa mi mas? 😉

dijefcatko
14. dec 2009

jika, no hadam som to nepozerala zle, normalne si ma zneistila, idem to mrknut.

cukruska1920
14. dec 2009

veji... ja fajn a co ty? nerobila si test?

dijefcatko
14. dec 2009

dobre som na to kukala 🙂 dam do albumu ovu test, kde bola ta testovacia ciarka najvyraznejsia, ale beriem ho ako negativny...

vejinka
14. dec 2009

cukrus test robim az 24.12 😉 ale mam hrozny hlien...do kelu sa bojim ako nikdy ze v noci dostanem mrchu a vsetko uspinim pre istotu dnes spim s ususkou 😖

vejinka
14. dec 2009

evit ahoj takze zatial ta nevolnosti obchadzaju? 😉

cukruska1920
14. dec 2009

veji mavas taku silnu menstruaciu?

jika80
14. dec 2009

dijefcatko - sa neviem z toho tvojho testiku vysomarit 😅 ta tmavsia ciarocka je kontrolna ci testovacia, ale ked pises, ze test je negativny, tak asi ta kontrolna

dijefcatko
14. dec 2009

jika, mrknes mi ten ovutest v albume? hoci odpoved je asi jednoznacna 😒 takyto bol aj pred mesiacom, asi aj slabsi ale podla BT ovu bola, a doky v piatok hovoril, ze folik ma 14 mm, odvtedy uz aj narast musel, ale ci nieco z tej ovu bude, ktovie.

evitkamalicka
14. dec 2009

veji zatial som negrcala

jika80
14. dec 2009

dijefcatko - uz som objavila to T a C, testik je este naozaj negativny ☹

dijefcatko
14. dec 2009

no a ten dnesny je este slabsi. Preto tomu nerozumiem, lebo ma boli podbrusko a citim to na ovu, no a hovorim, ten folik tam bol a dnes uz musi byt o dost vacsi. alebo zeby nedorastal? no ktovie, ale BT bola minuly mesiac ukazkova.

jika80
14. dec 2009

dijefcatko - mozno len hodnota LH nie je taka vysoka, aby to testik zaznamenal, vyckaj este chvilocku, urcite je ovulka uz na ceste a mozno zajtra uz bude test pozitivny, ono by sa tie testy mali robit viac dni po sebe az kymnebude pozitivny

rosannar
14. dec 2009

lilix...u nas v LV dubnicky technologický inštitút...

dijefcatko
14. dec 2009

jika-no robila som poslednych 5 dni, ako som mala balenie. pozitivny by mal znamenat, ze do 24-48 hodin bude ovulka, cize ak by aj mala byt do dvoch dni, uz by mal byt pozitivny, preto nechapem. ide to aj do penazi dost, mozno zajtra este nejake kupim, ale buduci mesiac uz do tohto peniazky nedam.

vejinka
14. dec 2009

cukrus nemavam aspom zo zaciatku nie...ale ked na ten sen dnesny nemozem zabudnut ako som krvacala...radsej sa pripravim 😔