Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

jika80
25. dec 2009

andullinka - dakujem velmi pekne 🙂
ja som na vianoce nebola s manzelikom, kedze sme kazdy z inej krajiny s troska inaksimi zvykmi, rozhodli sme sa, ze kym nebude babatko, oslavujeme kazdy sam so svojou rodinou - len som mu poslala skypom testicek s duchom a dumali sme, ci tam je abo nie 😉 v pondelok alebo v utorok testujeme este raz uz spolu 🙂
a co na to tvoj drahy?

andullinka
25. dec 2009

No bol trosku v soku, lebo netusil ze sa to podari tak skoro a vlastne sme min. mesiac ani moc neskusali 🙂 Ale tesi sa velmi, len sa snazi k tomu hned zodpovedne stavat, takze uz vymenuva co vsetko si musime zacat odriekat :D
A ku gynde sa kedy chystas?

jika80
25. dec 2009

no ja najprv pockam, kym budem mat plnu ciarku, az potom sa zacnem takymito vecickami zaoberat 🙂
ale najskor pojdem niekedy zaciatkom januara, ked vsetko pojde tak ako ma 😵

lucy_lu
25. dec 2009

Jika, gratulujem..Moc sa s tebou tesim. Ja vcera este nic..Mam len testy s cutlivostou 20, ale 10 DPO by uz asi bolo nieco vidiet,nie? Aj teplota ma hneva, tak asi tento mesiac nic..:(
Graf takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2b8639

jika80
25. dec 2009

lucy - dakujem velmi pekne 🙂 ja som mala test 10 a ledva ledva mi tam nieco ukazalo

jika80
26. dec 2009

dobre ranko a krasny 2. sviatok vianocny
teplotka mi troska klesla posledne dva dni, ale pri dnesnom testovani bola ciarocka silnejsia 😵 hrooozne sa tesim

cukruska1920
26. dec 2009

Ahojte....jika ty si testovala? jeeej super gratulujem...my ideme do dalsieho kola...moja mrcha dorazila...svina jedna 🙄

jika80
26. dec 2009

cukrus - hej testovala, 24.12. prvy krat a to bol len taky maly duch a dnes uz bola vidiet ciarocka lepsie 😵
s tou mrchou je mi to luto,dorazila nejako skoro, ci nie?

ivanulienka81
26. dec 2009

jik aj tebe krasny 2. sviatok vianocny :D a uz si dovolim aj gratulovat k // 😉

cukruska1920
26. dec 2009

jika...tak to je super..len nech silnie... heh...// ja mrchu... sak co 😀 nie...dosla tak ako mala ale graf zblbol kedze najprv som merala rano 4.40 a potom uz o osmej tak automaticky som potom mala vyssie teploty a graf to zaznacil ako ovulaciu...ale ja som ju citila na 19DC takze na moje telo sa spolahnut da takze tento cyklus uz nemeram...moznoze spermie odpudzuje teplomer 😀 aj ked som otehotnela tak ten cyklus ked som nemerala 😅 mas test v albume?

jika80
26. dec 2009

ivi - dakujeeeem, ja sa uz neviem dockat utorka rana, to budeme s drahym testovat spolu, my totiz teraz nie sme spolu, az v pondelok na obed
cukrus - ahaaa, no ja som vedela tiez aj bez merania, kedy je ovu, ale to meranie ma tak nejako upokojovalo 🙂 a urcite mi velmi pomohli homeopatika k //

cukruska1920
26. dec 2009

jika...ake si brala...ja beriem tie femi kvapky...

jika80
26. dec 2009

no jab yvam v nemecku, tak tu femi nie je dostat, ale boli mi doporucene prvych 14. dni ovarium comp. - to na podporu dozrievania vajicka a tak 2. dni po ovulke byopyllum - to je zase na podporu uhniezdovania, minula som minimum a dokopy to stalo asi 10 €

cukruska1920
26. dec 2009

to fakt? to ani neviem ci u nas dostat...a kolko si to brala??

jika80
26. dec 2009

to su take gulicky a davas si to pod jazyk 3x za den 5 guliciek, ale nie vzdy som to dodrzala 😅

ivanulienka81
26. dec 2009

jika, ako dlho ste sa snazili? mozno si aj pisalala, ale si nepamatam 😅

cukruska1920
26. dec 2009

jika... heh..tak super...teraz uz nech je len vsetko v poriadku

jika80
26. dec 2009

ivi - no ja patrim k tym stastnejsim, v podstate to vyslo na prvy sup
snazili sme sa sice aj predchadzajuci mesiac, no to sme trosku presvihli ovulku
cukrus - dakujem

ivanulienka81
26. dec 2009

jika, tak to je parada... sikovni ste s muzickom 😀
my sa snazime 3. cyklus, ale 2. sme tiez premeskali, lebo som prvykrat bola odcestovana a druhykrat sme jednoducho premeskali, taaak velke nadeje davam teraz... aj ked nam ten spravny cas vychadza na 31.12. taaaaak teraz neviem 😝
a inac zaciname mat problem.... 😒

jika80
26. dec 2009

ivi - ja som sa tiez velmi bala, kolko nam to bude trvat, bo sme s manzelikom uz troska starsi a odvsadial pocuvam, ake problemy su, ale nechcem to zakriknut 😅 🤐 tak snad bude ciarocka len dalej silniet
tak drzim palceky k drobcekovi a posielam moje mini tehuvirusiky 😀

ivanulienka81
26. dec 2009

jika, a noze kolko mas rokov, ak ti to je neprijemne zverejnit nemusis, tak ale kolko je to ze troska starsi...? ak 80 znamena rok tvojho narodenia... tak neviem o com pises 🙂

jika80
26. dec 2009

hej ivi - ja budem mat o dva mesiace 30, no a bude to nase prve 😉 tak na slovenske pomery to je dost neskoro 🙂

ivanulienka81
26. dec 2009

jika, urcite to nie je neskoro ani na slovenske pomery, ja som tiez svoje prve dieta rodila ked som mala 28, teraz o mesiac mam 29, citim sa na 18, vsetci mi typuju ze mam 22 .... inac aj v tv davali statistiku: priemerny vek prvorodiciek na slovensku je 27 rokov! a okrem ineho mame kopec znamych vo veku od 30 do 40 a iba teraz zacali snazit... takze pohoda...

jika80
26. dec 2009

ivi - diky, si ma ukludnila 😀

andullinka
26. dec 2009

jika, aj ja som 80 rocnik ;) a sme natom presne tak isto, tiez sme sa s manzelom bali ako nam to pojde a podarilo sa takmer na 1. krat. Nexcem to este zakriknut, dufam ze vsetko bude v poriadku 😅
Kedy bola u teba posledna mrcha?

jika80
26. dec 2009

andullinka - 🙂 to je super
28.11. mi zacala posledna mrska

edita84
26. dec 2009

jika super teším sa s tebou a držím palc aby bolo všetko ok

snow.angell
26. dec 2009

Ahojky holky, jsem tu nová tak snad mi poradíte. Ovu mi začala 18.12 a končila 22.12. S přítelem se snažíme o mimčo už nějakou dobu a teď v průběhu ovu jsme to skusily a od té doby mě pobolívá podbřišek. Včera jsem skoušela testík (asi je hodně brzo) a asi sem se zbláznila, protože se mi tam objevil malilinkatej tzv duch. Dnes mě vzaly záda a připadá mi bto jako kdybych měla před mrchou a ta má začít 4.1 a dneska test ukázal (pokud ty dvě // nevidí jen moje mysl) opět ducha. Fakt mám pocit že sem se zbláznila aa poslední 3 dny dost velká únava. Co si o tom myslíte?

rosannar
26. dec 2009

čautéééé....tak som tu zase....jaaaj ten byt je asi horší ako malé dieťa..toľko starostí s ním, strašnééé...dneska sme boli takto a nejak sa mi to nepáči.. http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633 ....môžete mi povedať váš názor? vdaka 😀

snow.angell
26. dec 2009

rosannar
To vypadá že ovu byla 23-25 mě to BTtaky tahle ukazovala a další měsíc jsem to hlídala i ovu testama a sedělo to