Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
3. jan 2010

jani nemerala som ani nebudem lebo mi malá konečne spí dlhšie a tak sa mi potom nechce vstávať a merať, nie tento mesiac to stopro nebude mimi lebo sme sexíkovali asi len 5x lebo sme mali trocha tichšiu domácnosť 😖
malá len híkala a hovorila že to robili pre ňu

janirea
3. jan 2010

idem ja pozriet, co svokruš navarila,,,,pridem

edita84
3. jan 2010

dobrú chuť ja idem zas k mamke pozrieť.

lilix
3. jan 2010

jani super graf.drzim vsetko mozne, aby boli //.
my sme tiez nevarili 😀 esteze existuju rodicia. 😀

janirea
3. jan 2010

dobru aj tebe edit,,ja som to uz poriesila stacila polievka,,masko mi nebere

evitkamalicka
3. jan 2010

jani veru pozeraj hlavne na to, aby boli kolesa velke a nafukovacie a aj vanicka, aby bola priestrannejsia ked v nej bude babo este aj v zime s fusakom a samozrejme aj regulovatelna rucka.....my co sme mali teraz pri Adamkovi kocik, tak sme dali skor na vyzor a to bola chyba, male kolieska nenafukovacie v snehu takmer nemozne s nimi ist a na nerovnych chodnikoch tak isto nic moc

evitkamalicka
3. jan 2010

a este som zabudla dodat, ze by mali byt kolesa odpruzene

janirea
3. jan 2010

lilix dakujem 🙂

ja som minule videla kocik, ten na tej jednej nohe,,,take ufo,,,no to sa mi teda vobec nezda nejake pohodlnne a ani bezpecne,,,
a ze aj kupovat "vajicka"je zbytocne, nevyuziju sa a dieta je v tom tiez napchate

evitkamalicka
3. jan 2010

my nemame tiez to najmensie vajicko co je od 0-9 kg, ale mame troska vacsie od 0-13kg

edita84
3. jan 2010

no k mamke som nešla lebo sa mi nechcelo obliekať malú ani mňa ale spravila som deckú krupicu lebo som na ňu dostala strašnú chuť teraz len počkať kým vychladne. a evit máš pravdu s tými kočíkmi ja športovú časť odskúšam potom na mojej dcere 😀

evitkamalicka
3. jan 2010

ved aj ja budem sportovu skusat na Adamkovi 🙂

jika80
3. jan 2010

jeeej, kociky tu rozoberate 😉
no baby, pre mna je kocik jedna velka neznama, to budu este stresy, ked ho budeme vyberat 😀
inak vcera sme isli s mm nakupovat a pre pozitivne myslenie sme kupili male babatkovske topanocky ci ponozticky, ci co to je 🙂 taku radost sme si narobili 😵

edita84
3. jan 2010

jika čo sa týka kočíkov aj mne je to neznáma lebo si chcem lepšie vybrať ako pri malej

evitkamalicka
3. jan 2010

napr. som skusala ten drahy kocik CAM a vobec sa mi nepozdaval, navyse ma umele kolesa a ked chces nafukovacie tak si musis dokupit zvlast za nejakych 85 Eur....drahe to je jak cholera a funkcia nic moc

edita84
3. jan 2010

fu no tie cam tie sú nádherné len sa mi tiež nepozdáva že je to skoro celé umelé mne sa páčia aj Baby desing atlantic, len som to ešte nevidela naživo a do baby shopu zatiaľ nechcem behať mali by ma asi za sprostú 😀

evitkamalicka
3. jan 2010

edit ja som pri malom chcela atlantic, ale nazivo sa mi vobec nepacil....treba to okukat

edita84
3. jan 2010

no ale v podstate rozhodnutá už som lebo vaničku som už videla len športiak nie a moja volba bude asi baby active jet picasso alebo ked toto nie tak x lander

evitkamalicka
3. jan 2010

ja by som potom volila skor x lander, ten ma vacisu vanicku

janirea
3. jan 2010

baby, ja by som si to mala asi pisat vsetky tie znacky, co chvalite a okukat potom,,,, 😀 lebo som v tom fakt laik

edita84
3. jan 2010

no ešte je to veľmi daleko čo si ja budem vyberať kočík, zajtra zavolám gyn., som zvedavá na kedy dostanem termín.

ludka_r
3. jan 2010

Evit, to Ťa malý začal veľmi skoro kopať na prvorodičku.. 😉
Ja už tie moje srandy v brušku pripisujem bohybom, už som si istá... 😀
Tak želám aj Vám, aby ste to všetky čoskoro zacítili, najmä tie s prvým bábätkom. Je no ten najkrajší pocit..
Tak dúfam, že mi to o pár mesiacov budete všetky opisovať.. 😉

Joj, s kočíkom som trochu smutná.. Máme síce ešte po Vilkovi, ale je starší a chcela by som nový.. Ale musíme šetriť peniažky, čakajú nás iné výdavky... tak Vám len ticho závidím vyberanie kočárov.. 😒

edita84
3. jan 2010

ludka netráp sa aj ja len teoreticky vyberám kočík možno budem kupovať spod ruky lebo mne zostal po malej len športový. a ked raz budem tehu a bude to chalan tak môžem kupovať aj chlapčenské veci lebo skoro všetko mám ružové 😉

b.bardyova
3. jan 2010

ahojte kocky chcem sa spytat ci neviete o nejakych vitaminoch ked sa snazilkujete a pomahaju ...

radinka2
3. jan 2010

ahojte.. pridavam sa k vam.. my sa snazilkujeme od oktobra.. no snazilkujeme.. prestala som brat HAK a s tym sme zrusili akukolvek ochranu.. rozhodli sme sa pre babo.. ja by som strasne chcela.. drahy sa nebrani, ako to on nazyva.. 🙂 sme este pomerne dost mladi, tak som si myslela, ze to pojde hned.. ale nic.. tak som zvedava.. dufam, ze aj my pojdeme coskoro vyberat kocik.. 🙂

evitkamalicka
4. jan 2010

dobre ranko dievcata

edita84
4. jan 2010

ahoj evit čo tak skoro?

lilix
4. jan 2010

dobre rano. janirea dnes testuje?

edita84
4. jan 2010

neviem asi áno som zvedvá.

dijefcatko
4. jan 2010

Ahojte, janirea kde si? Chceme vidieť dve čiaročky 😉

edita84
4. jan 2010

lúčim sa s vami idem s malou ku kožnej lebo má na kýptiku také suché miesto a nezlepšuje sa jej to tak som zvedavá kedy skončíme zatiaľ sa majte a jani držím palce aby to boli //