Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
7. okt 2009

mne pri prvom tehu ukazal test // uz 8 alebo 9 dni po ovulke

lumimi
7. okt 2009

chcem sa spýtat ci niektora skusala tu bilingsovu metodu s tým cervikálnym hlienom?

evitkamalicka
7. okt 2009

lumi ja nie, ja som merala bazalnu teplotu a aj teraz meriam

mima286
7. okt 2009

evit-ovulka neviem kedy bola tak ratam DC 😉
lumi-ja tiez nie,mi sme isli na prve babo bud bude alebo nebude 😉

lumimi
7. okt 2009

no nevadi, ja len tak lebo som to vysvetlenie nejak nepobrala z netu.

lumimi
7. okt 2009

Som trochu nedockava... uz by som chcela vediet ci bude alebo nebude...
ja zatial nic nesledujem, volakedy som cítila bolesti v boku pri ovulke ale potom som mala antikon, tak si nepamatam. a ked som to v auguste vysadila tak som to dostala o 2 dni neskor (tajne som uz dufala ze som v tom) teraz neviem co a kedy ... s priatelom sme spolu len cez víkendy tak by som to chcela trafit.

evitkamalicka
7. okt 2009

lumi ja sa na to nejako velmi nesustredim, meram teraz len druhy raz, prvy raz som merala pri malom a hned sa zadarilo a teraz druhy som zacala len tak informativne, aby som vedela ako vyzera moj cyklus

evitkamalicka
7. okt 2009

lumi ak mas pravidelny cyklus 28 dni tak to nie je az taky problem trafit sa

lumimi
7. okt 2009

pred tým som mala, potom s tabletkami som mala, a ako vravim po tabletkách to bolo 30 dní - to ma vyviedlo z rovnováhy preto neviem, ale zadavala som to do nejakej kalkulacky na nete kde bolo treba dat najdlhsí a najkratsi cyklus tam mi to vychadza na tento piatok, tak dufam ze sa program nemýli.

evitkamalicka
7. okt 2009

snad vam to vyjde

mima286
7. okt 2009

no tak evit dufam ze vam to vyjde 😉

evitkamalicka
7. okt 2009

mima no uvidime, teraz ako zakon schvalnosti to nemusi byt hned

ninimimi
7. okt 2009

fíha ako tak pozerám tak tu to už ide plným prúdom 🙂 no to budú o pár dní // mima ty si už určite tehotná a tuším si prvá alebo sa mýlim som zvedavá kto bude ďalší a ďalší a ďalší 😀

mima286
7. okt 2009

ninimimi-bodaj by si sa nemylila a mala pravdu 😉 no musim cakat a to cakanie je na tom najhorsie,ale urcite dam vediet ako som na tom 😉

evitkamalicka
7. okt 2009

jaaaj mima to cakanie je najhorsie co? my sme akurat troska pracovali na miminku 😅

janirea
7. okt 2009

ahojte zienky, uz som tu aj ja,,,vidim a citam, ze nezahalate,,,,drzim palceky, aby boli // ciarocky.
Treba pevne nervy pri tom cakani,,,,ale ked nemate ziadny problem, nezacne nieco boliet alebo tak podobne, tak len vydrzte, aj kym pojdete k lekarovi,,,,aby uz potom bolo viediet bublinku 🙂

,,,a vitam vsetky nove snazilky,,,,
no ako pozeram, tak vsetky mate uz po jednom bábe,,,,,mala by som sa aj ja uz posnazit, len musim este pockat.

,,pekny vecer zatial

ninimimi
7. okt 2009

baby trpezlivosť deti prináša 😀 no som zvedavá ako nervóza budem ja keď budem musieť čakať.Jani a už vieš koľko musíš počkat?

kojzarik
7. okt 2009

ahojte tak uz som tu aj ja

ninimimi
7. okt 2009

ahoj kojzarik tak čo využila si naplno svoje plodné dni 🙂

evitkamalicka
7. okt 2009

kojzarik ahojky

janirea
7. okt 2009

ninimimi,,,mala by som cakat 3 cykly,,,,po prvej mrške idem na kontrolu, tak pevne verim a dufam, ze bude vsetko v poriadku a mozno by sa dalo skusit skor,,,,ale fakt neviem teraz, uvidim,,,,,ale viac ako tie 3 mesiace by som nechcela cakat, teda ak to nebude potrebne.
Poznam baby, co neposluchli lekarov a snazili hned po prvej MS a uspesne.

kojzarik
7. okt 2009

ninimimi vyuzila len neviem ci sa zadarilo

evitka ahoj

ninimimi
7. okt 2009

kojzarik: nie že nevieš či sa zadarilo ale zadarilo sa a teraz len musíš čakať na // a jani veď práve aj ja som nikde čítala že jedna tiež skúsila šťastie skor a dnes je šťastná mamička takže keď budeš cítiť že to máš urobiť urob to bábenko ti dá vždy vedieť kedy chce prísť. jaj idem ja hajat lebo som zaspala pri PC takže šup šup do postieľky 😀

evitkamalicka
8. okt 2009

janiera my sme po potrate sli na to hned po prvej mrche a mame teraz krasneho zdraveho Adamka, tiez sme necakali tie 3 mesiace

sophie1981
8. okt 2009

kojzarik...vsetko na Kevinovi.....som si teraz vsimla.... 🙂

dobre rano inac...u nas noc na h...., kedy sa moje dieta odtrhne od ceckov??? 😕

evitkamalicka
8. okt 2009

ahojky, ja som si este rano lahla a teraz sme vstali 😅

evitkamalicka
8. okt 2009

mima tak ako, testovala si aj dnes?

mima286
8. okt 2009

ahojte vsetky,tak to co som dnes zazila to vam musim porozpravat,stoji to za to a uz naozaj neviem co si mam o tom mysliet

evitkamalicka
8. okt 2009

mima tak rozpravaj

mima286
8. okt 2009

rano som isla k svojej doktorke obvodnej zaniest kartu a v dalsej chodbe je lekaren,tak som si spomenula ze si idem kupit tehu test,ze skusim testnut 😨 tak mi citala pani v lekarni ake testy maju,no mama test nemali tak som si zobrala rapiclear a 5 testov v jednom baleni,co sa mi zdalo super aj dobra cena 😉 .Tak som si isla sadnut a cakala pred ambulanciou,kym som sa dostala na rad tak to dost dlho trvalo a ledva som stihla autobus domov.Keby som sa prv vybavila,zbehla by som do inej lekarne ,len cas mi to nedovolil 😒 Tak som prisla domov a hned som si robila test rap.c. no nic iba jedna jedina ciarka ☹ .no nedalo mi to a pozriem na druhu krabicku a citam ovulacne testy 😀 .tak dobre uz ked som v tom zhone zobrala aj tie a mam ich doma tak spravim ovu test 😖 a co nevidim,ja mam ovulku 😲 no super tak som zostala ☹ a v kutiku duse som si pomyslela preco to nebol tehot.test,Tak teraz mam v tom taky chaos az no 😠 .