Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lilix
4. jan 2010

jani dobre si pamatas, mali sme naraz mrchu. dnes mi mala prist, este neprisla, ale uz ma bolela hlava, takze do rana pride.

janirea
4. jan 2010

evit,,a melir sa moze?,,,lebo sa akurat chystam dat si vlasy do poriadku,,,a aspon sem-tam trochu slabsi melir

lilix,,,zamkni dvere, zahod kluc a vyzen mrchu 😉
baby, ja vam tak velmi drzim palce,,,dufam, ze sa nam to teraz rozbehne

evitkamalicka
4. jan 2010

jani podla mna neublizi, vsak si to nedavas kazdy mesiac

katkamarek
4. jan 2010

no melir a nechty riesim i ja, lebo mam svetly mellir, bez toho neviem byt 🙂 som povodne brunetka,ale viac mi idu svetle vlasy, no a melir je taky super kompromis pre mna, lebo nemusim vlasy farbit casto a hladat stale nejaku farbu. nechty mam tiez gelove, ale to by zase nebol problem dat dole, vedela by som bez nich existovat a zase ked pride babo, tak si neviem predstavit starat sa on s takymi pazurmi 🙂 . Samozrejme ked bude potrebne vzdam sa aj meliru a vratim sa k svojej povodnej farbe, ale to by som velmi nechcela, som taka siva myska s tmavymi vlasmi, teda aspón mne sa tak zda.

dijefcatko, tak zase ja nemam nejaky velky srdcovy problem, aby to nevyznelo tragicky, mam prolaps mitralnej chlopne, to akoze chlopna je malo pevna, nema taku strukturu aku by mala mat a tym padom sa neuzatvara tak ako by mala a prepusta krv, ktoru by nemala, ale nie je to zivot ohrozujuce a lekar povedal, ze sa nemam nicoho bat, ze sa nemam vobec obmedzovat, ze ani tehu ma neohrozi, takze som rada. A ty mas co so srdieckom?

ludka_r
4. jan 2010

Evit, síce máš asi pravdu s tou farbou.. Už sa snažia robi menej škodné veci.. Ale nateraz nechám to farbenie tak. Bolo by s tým veľa roboty a priznám sa aj, že sa mi do toho nechce. Ako blondína som sa síce cítila byť najviac obletovaná a také niečo poteší, ale už mám predsa manžela a skoro dve deti... 😀 (samozrejme, aj pre manžela sa treba parádiť, aj keď niekedy mám pochybnosti či to nie je zbytočné...)
Janirea, ja som si dávala pri prvom robiť melír keď som bola asi v treťom- štvrtom mesiaci. Aj som ich na to upozornila, tak mi povedali, že ak sa farba nebude dotýkať priamo kože, tak to bude OK.
Lilix, držím prsty, aby mrcha predsa len neprišla..

janirea
4. jan 2010

nejak mi hapruje konik 😠

evitkamalicka
5. jan 2010

dobre ranko....aj mne vecer haproval

edita84
5. jan 2010

dobré ránko aj mne jáj ja som upchatá ani hovoriť neviem

evitkamalicka
5. jan 2010

edit co si chora? ja si idem dat kvapky do nosa a este pospat

edita84
5. jan 2010

no vyzerá to tak že áno bolí ma hrdlo a mám plný nos dúfam že to malá nechytí odo mňa. tak evit pekné sníčky 🙂

evitkamalicka
5. jan 2010

tak sup sup pod perinu aj s malou a teply cajik

lilix
5. jan 2010

dobre rano. mrcha este nedosla. ale ona urcite dojde, kludne sa stavim.

edita84
5. jan 2010

evit to by bolo super len moja malá nie je ten typ čo by spala ked nemusí 😀
lili možno ani nedojde

dijefcatko
5. jan 2010

Dobré ránko dievčatá! Ja som taká nevyspatá, že len čo dokončím robotu, hneď sa vrhnem do postele! 😅
Lilix, nedôjde! A čo keby si testla?

katkamarek
5. jan 2010

dobre ranko, no ani mne vcera konik nesiel, prave vtedy, ked som odoslala odpoved, vypol, ale ako vidim este ju tu stihlo prilepit. Dnes rano som prvy krat merala teplotku a mala som 36,7. Nie je to vela na 5 DC?

rosannar
5. jan 2010

dobrééé ránko....jaaaaj, tak by som si hodila ešte šlofíka...no nedá sa...už som v práci...ale normálne cítim ako sa mi mimovolne zatvárajú oči.. 😀 😀

dijefcatko
5. jan 2010

ahoj katka, no teplota je veľmi individuálna. Ja som dnes nemerala, tiež som 5 DC, zajtra si môžeme porovnať. Ale podľa mňa ti klesne, hlavne pred ovulkou. Aj mne predtým trošku lietala, pred ovulkou klesla a zas išla potom hore 🙂

rosannar
5. jan 2010

dijefcatko...ty máš len 5 DC? ty si nemala náhodou dostať mrchu tak ako ja ( 28. 12.)? 😒

lilix
5. jan 2010

tak sme na tom podobne, tiez som draheho presviedcala, ze je streda, nech este spime 😀
lenze mi neuveril, skoda 😀
KUK do albumu.
OK testnem, ale az za dva dni, ak nedojde. ale tehotno sa urcite necitim.

dijefcatko
5. jan 2010

rosi, mala, mala, ale došla až presne na Nový rok 🙂 ovulka bola až 19 DC, plus 12 LF a na Silvestra som začala špiniť 😒

edita84
5. jan 2010

lili pekné si šikulka

rosannar
5. jan 2010

dijefcatko...no tak sa nám to nakoniec otočilo...ty si mala dostať 28.12...a ja 1.1. a nakoniec to bolo uplne naopak... 😀 😀

rosannar
5. jan 2010

lilix...veľmi pekné...máš veľmi šikovné ruky 😉

katkamarek
5. jan 2010

dijefcatko ja pevne verim, ze ovulka bude 🙂, tak uvidime neskor, je ale pravda, ze som nemala pokojnu noc, som sa stale budila, a nespala som uz od 5, ale nevstavala som, len som sa snazila este zaspat, ale neslo to a merala som az o 6, lebo tak zvyknem vstavat a tak chcem merat, tak mozno aj to trosku ovplyvnilo teplotu, neviem no.

lilix krasne, kde ty na to chodis, ja som uplny antitalent na taketo veci, nemala by som na to ani trpezlivost. Raz sme sa s mamkou snazili usit suknu, no a dopadlo to tak, ze sme ju prisili ku kobercu 🙂 Takze tam nase pokusy skoncili.

dijefcatko
5. jan 2010

veru veru, šikovnica 🙂

lilix
5. jan 2010

dik, iba amater nic moc.

lilix
5. jan 2010

ked som bola dieta, tiez som si zvykla prisivat o teplaky 😀 , lebo som to sila na kolene. 😀
len ci tie veci bude mat kto nosit..

edita84
5. jan 2010

lili a to všetko ručne alebo strojom šiješ?

katkamarek
5. jan 2010

asi by som si mala dat nejaku fotku, lebo vsetky tu mate a ja nie ☹

katkamarek
5. jan 2010

a lili neboj, bude, urcite sa dockas, tak ako vsetky ostatne, ked to nepojde prirodzene, dnes je uz vela moznosti ako tomu pomoct.