Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lilix
5. jan 2010

ros, bojove podmienky- to pozname. si predstav, ze nase stare matere len tak umyvali. ani jar nemali.

lilix
5. jan 2010

ja sa tak nudim, ze zomrem. a doma neviem co skor. dala by som si nejaku mnamku. oh 🙄

rosannar
5. jan 2010

edit...moja vadí...niekedy až do plaču ma ťahá, lebo už nevládzem takto žiť...som si nikdy nemyslela, že to bude také ťažké žiť bez kuchyni...

lilix....to sú bojové podmienky.... 😀 ...no také si nechcem ani predstaviť....strach a hrôza... 😀

rosannar
5. jan 2010

lilix...ked sa nudíš tak prídi ku nám, tam je roboty dosť 😀

edita84
5. jan 2010

ros to ti verím ja som to cítila pred 1,5 rokom ked sme prerábali celý byt ja som si už myslela že navždy ostaneme bývať u svokra 😀

rosannar
5. jan 2010

edit...no my sme si s mužíkom povedali, že ak by sme sa mali ešte raz sťahovať, tak spálime všetko a kupime si všetko na novo, ale tak, že ked prídeme do nového, tak už by tam všetko bolo, namalované, zariadené, že ked prídem, len prídem a hned si môžem sadnúť alebo ľahnúť 😀 😀 😀

edita84
5. jan 2010

to ti verím my sme sa späť sťahovali asi týždeň ale ked sme boli už doma na novo prerobený byt no to bol úžasný pocit.

lilix
5. jan 2010

ros, aj tu je jej dost, len sa mi nechce. co ak som tehu, nemozem sa namahat, nie? aa haaaaha aha 😀
som ftipna 😀 😀

dnes jedna stara kolegyna /dochodkyna/ zapotila, ze ona sa boji fotit na kopirke, ze ci z toho nemoze dostat rakovinu. sa jej puchre lenivej nechce fotit, tak to posunie dalej, a my mlade uz rakovinu dostat mozeme, nie?
kua, neviem naco ju sem prijali. cele dni vraj nic nerobi, a nikomu to nevadi. berie miesto mladym nezamestnanym, pobera dochodok, plus plat. 😠 😠 😠
ja sa v takychto bojovych podmienkach pohybujem uz roky. nasi ked prerabali, potom na intraku boli bojove podmienky, na ubytke.. to mas ako zacvik, ked budete niekde v prirode napr. stanovat.

lilix
5. jan 2010

my stale nieco dokoncujeme na dome. uz dva roky. ide nam to pomaly jednak koli financiam, a aj koli casu. + studujeme. nechceme to za kazdu cenu rychlo, ale tak aby sa nam to pacilo. na kuchyni napr. stale nemame kachlicky, ani dvierka na linke. ani zaclony. ani zaluzie. ani sedacku poriadnu. je to provizorne- treba nasetrit.
preto som to ani nenafotila do albumu.

edita84
5. jan 2010

lilix a koľko ste spolu s priateľom?a radšej pomaly dorobiť ako rýchlo a zbankrotovať 😀

jika80
5. jan 2010

caute babky
konecne doma 🙂 vidim, ze sa tu dnes ukazovali svadobne fotecky - tak tiez pridam i moje 🙂 http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

lilix
5. jan 2010

edit dva roky. oni si to robil najskor sam, az potom sme to robili spolu.

evitkamalicka
5. jan 2010

jika krasne fotky

edita84
5. jan 2010

jika super fotečky
aha ja som si myslela že viac

lilix
5. jan 2010

no teda jika, si velmi peknucka. nadherne saty. kde si ich zohnala? take nejake si predstavujem. a ta vasa tortaaaaaa je suprovaaa.

jika80
5. jan 2010

dakujem baby - ste hrozne zlate
lilix - satky boli z pozicovne a torticka bola uplne mnam 😉

katkamarek
5. jan 2010

Jika bola si ako babika 🙂 a tvoj manzelik je velky fesak

Inak na tej malinkej fotke tu vyzeras starsie, a pritom si taka mladucka 🙂

sophie1981
5. jan 2010

baby, ma neserte s tymi fotkami....ake ich mate krasne.....no nic, hodim aj ja link, nech vidite, ako sa svadbovalo v dobe kamennej.... 😀

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

haha....a nesmiat sa.... 😀 😀 😀 😀

karscik
5. jan 2010

ahojte holky aj ja patrim k tym co sa snazia o maleho anjelika 🙂

evitkamalicka
5. jan 2010

karscik vitaj

jika80
5. jan 2010

ahoj karscik
jej sophie - hroozne peknucka si tam bola 😉
katka - no mladucka uz nie som, za par tyzdnov uz 30 na krku 😖

edita84
5. jan 2010

sophie si tam zlatá
ahoj karscik

ludka_r
5. jan 2010

Ahojte..
Ja som dnes vstávala o jedenástej..
Ale veľmi som sa nevyspala, bo som šla spať až o piatej ráno. O pol ôsmej malý vstával, ale chlap si ho zobral z izby. No ten môj čertík už o desiatej dobehol otravovať... 😖 Tak som zvedavá, kedy zaspím..
Si teda dávam, tehotná a ponocovať.. 😀
Inak, máte pravdu, ako to veľmi rýchlo letí.. Ja si pamätám, ako keby to včera bolo, čo som si robila test no a teraz ma bábo už kope. Na túto chvíľu som sa najviac tešíla, tak by som si chcela tehotenstvo vychutnať. Ale mám obavy, že to ani nepôjde pri synátorovi... 😖

smoulinkalenka
5. jan 2010

ahojte aj my sa snažíme o bábatenko presne od 17.10.2009
a zatiaľ nič ☹

evitkamalicka
5. jan 2010

smouli ahoj

ivka1984
5. jan 2010

smouli ale to nie je zas tak moc 🙂 my sme snazilkovali od septembra a podarilo sa tiez az teraz aspon dufam 🙂 buduci tyzden idem na sono mala by som byt v 6tt teraz takze tebe to vychadza ze tento cyklus sa zadari 😉

smoulinkalenka
5. jan 2010

ivka no uvidíme a to číslo 1984 je rok narodenia??? ja som tiež 84-ka 🙂

tento cyklus začínam s clostilom...tak dúfam,že zaberie... 😔

smoulinkalenka
5. jan 2010

evitka a nie si Ty náhodou aj na forum.rodinka meranie BT grafy??? 🙂

evitkamalicka
5. jan 2010

smouli som obcas tu na koniku v BT grafoch, tiez som merala

ivka1984
5. jan 2010

sory nie som v obraze co je clostil 😅 ano to je rok narodenia 🙂 kukam ze si zo ziliny no to nie je tak daleko od martina