Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
7. jan 2010

jika zacinaju nevolnosti?

katkamarek
7. jan 2010

dijefcatko nadherne, ta fotka, co ste v kostole a pri nej mas napisane, ze najoblubenejsia je uzasna, vyzaruje z nej nieco zvlastne, neviem to pomenovat, taky pokoj, krasne fakt.

katkamarek
7. jan 2010

dijefcatko az teraz som si vsimla motto v tvojom pase a uplne suhlasim 🙂 Som to vravela mojmu mm, ked som sa dozvedela, ze mam PCO, ze moj zivot bez deti nema zmysel. Asi mame toho velmi vela spolocneho.

dijefcatko
7. jan 2010

Dakujem 🙂 bol to fotografov nápad, ísť sa fotiť do kostola, pretože vonku trochu pršalo. A trafil sa, beťár jeden, vie, čo robí! 😀 Chcela som ešte aj viac fotiek pôvodne popridávať, ale sa mi nejak nechce, nevedela by som vybrať ďalšie, keď som spokojná so všetkými 🙂

katkamarek
7. jan 2010

no mi nieco hovor, ja som to selektovala strasne dlho, lebo 50 je velmi malo, aj tak tam nie su vsetky, ale nevadi, to je ochutnavka 🙂

katlinn
7. jan 2010

katka moje sú to vlásky moje každý jeden oreginál 😀 Ale ono prípadné mimčo ich vraj trochu preriedi 😨 Ale to mi je jedno, hlavne nech príde mimi 😀

katkamarek
7. jan 2010

na teraz sa s vami lucim, odchadzam z prace 🙂 pa holky

katkamarek
7. jan 2010

katlinn ja svoje preriedujem melirom raz za tri mesiace 🙂 A vobec ti nemusia vypadavat, to je individualne si myslim

katlinn
7. jan 2010

Veď čoskoro uvidíme. Dúfam.

jika80
7. jan 2010

katka - pa
evit - no uz to tak vyzera ☹ a hrozne mi prestalo chutit sladke, len kindercokoladu este zvladam 😉

janirea
7. jan 2010

ahojte, ja uz doma,,,
zdrhla som skor z roboty,,,,a tie moje nohy opuchnute ako šlak,,,takze tam bude pes zakopany 😒 ,,,lytka mam tvrde a maju asi tonu

dam aj ja este raz moj svadobny,,,,ale dva roky staryyy album 🙂,,,ak este niektora chcete kuknut
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

katlinn
7. jan 2010

janirea nezávidím, ale tých "radostných" bolesti si my ženy v živote užijeme až až 😀
fotky máte peknučké, keby sa ten deň mohol opakovať každý rok...

evitkamalicka
7. jan 2010

jika ja mam v tomto tehu strasne chute na udeniny - klobaska, slanina a podobne 😅

katkamarek
7. jan 2010

uz som doma z prace 🙂 a medzi tym som stihla byt velmi aktivna. Okrem toho, ze som bola na Holterov strojcek (to je strojcek na 24 h monitorovanie srdiecka), tak som nasla ten teplomer microlife s dvomi desatinnymi ciarkami vo vydajni zdravotnickych potrieb, za 8 eur, asi bol drahsi, nepamatam za kolko je na nete,ale mam ho hned a bez postovneho, takze sa asi aj viac oplati 🙂 🙂 sa tesim, zajtra uz meriam s novym, aj ked by sa nemalo menit, ale niektore dievcata este len zacinaju 8 DC merat, takze myslim,ze nic nepokazim. No a kupila som si aj tie talbletky s vytazkom materskej kasicky, propolisu a pelu, nemali by mi uskodit, sluzia na upravu cyklu. A pre mm som kupila vitamin E 🙂

Jani, keby si nepovedala,ze album je dva roky stary ani si to nevsimnem. Pekne fotky, nevesticka aj zenich 🙂

Evit ja mam kolko krat take chutky, ze keby som si nebola ista,ze nie som tehu a ani nemozem byt, tak by som si myslela opak 🙂 uvidim co so mnou urobi tehotenstvo

jika80
7. jan 2010

evit - mnam 🙂
ja som si dala prave parky a zapijala som to kolou
este mam chut na brokolicovu polievku, ale to sa dam troska neskor 🙂

edita84
7. jan 2010

Ahojte dievčence ja som dnes mala dnes druhé vianoce dostali sme od mojej starkej a mamky 3 vankúše well-pur a malá dostala nový paplón veľmi sa tešíme. 🙂

evitkamalicka
7. jan 2010

tak mame doma novy kocik a doniesla nam ho domov majitelka a za dopravu nechcela ani korunu, za chvilu pridam foto, je perfektny

edita84
7. jan 2010

evit to je super a to si ho kupovala nový alebo spod ruky

evitkamalicka
7. jan 2010

edit novy v obchode normalne s 2 rocnou zaurkou a pani mi to doniesla z Tvrdosoviec zadarmo, velmi mila a ochotna

katkamarek
7. jan 2010

dnes maju viacere z nas take male vianoce, edit sa tesi z paplonika a vankusov (my sme dostali tiez paplony od mojej mamky na vianoce 🙂 ), evitka sa tesi z kociarika, ja sa tesim z teplomeru a vitaminikov (malickost, ale tesi ma) a co vy ostatne zienky, co vas dnes potesilo? 🙂

evitkamalicka
7. jan 2010

veru ja sa tesim jak male decko, zlozili sme sportak tak sa moze Adamko vozit, zajtra otestujeme vonku

katkamarek
7. jan 2010

evit velmi pekny kociarik, ale co ked bude dievcatko? 🙂

evitkamalicka
7. jan 2010

katka to vobec nevadi ked bude dievcatko, farbu by sme podla pohlavia nevyberali, proste sa nam taka paci

katkamarek
7. jan 2010

Inak ten sportak vyzera velmi dobre, lebo ja co som zatial pozerala,tak s vanickou to ako tak vyzera, ale potom ked sa da sportak, tak sa mi maloktory paci, ale ten vas je fakt pekny 🙂
sice je pravda,ze som este skoro ziadny nevidela na zivo 🙂

evitkamalicka
7. jan 2010

veru maloktore sportiaky su pekne, co sme mali pri Adamkovi tak sportova cast nebola moc pekna

katkamarek
7. jan 2010

farba je tiez velmi pekna 🙂 ja len tak na okraj, jasne, ze sa to teraz tak neberie

edita84
7. jan 2010

evit je veľmi pekný a tá farba je super aj pre dievčatko a ked sa môžem spýtať koľko stál?

evitkamalicka
7. jan 2010

edit 235€ v akcii, ale bez autosedacky, my ju nepotrebujeme kedze mame po Adamkovi, inac bez akcie tiez nie je drahy okolo 270€ a s autosedackou tusim 320€

cukruska1920
7. jan 2010

Ahojte babule...

evit... to je uz vejky cjovek co mas v albume 😉

edita84
7. jan 2010

no evit to je dobrá cena a autosedačku by som ani ja nepotrebovala lebo máme po malej 🙂 evit aké sú rozmery vaničky?