Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
12. jan 2010

no evit Adamko je pravý chlap spachtoš ale po včerajšej statočnosti si zaslúži spinkať 🙂

meruska
12. jan 2010

ja sa uz citim vyborne...wc uz nenavstevujem ohladom grckania...ale zas chodim nenormalne casto cikat, je to normalne?
a obcas sa mi este zatoci hlava....

ale ozaj si uz konecne uzivam tehotenstvo..je to super

evitkamalicka
12. jan 2010

meruska ja som este negrcala a tiez chodim casto curat, je to normalne

meruska
12. jan 2010

inak moje babenky z triedy, mam uz deviatakov, si hned vsimli ze som tehulka...a to mam este len malilinke brusko.. mam nenormalne vsimave baby...sa pytali ci si myslia spravne to co vidia 😀

chalani ani nepochopili ked som im vravela ze zacnem priberat a budem obcas chybat... oni su neako pozadu v tomto 🙂

meruska
12. jan 2010

ale bolo im smutno ze v juny koncim... predsa len sme si od 5 triedy k sebe vybudovali vztah, nikdy na nich nezabudnem, a asi aj preto ze to bola moja prva trieda...boli mi i na svadbe 🙂

ale mesiac to hadam bezo mna preziju 🙂

ale som im musela slubit ze na rozluckovu pridem a samozrejme ze im ja odovzdam ich posledne vysvedcenie na zakladke 🙂

edita84
12. jan 2010

merus mesiac?

katkamarek
12. jan 2010

Evitka, tvoj Adamko spinka ako novonarodene babatko, ked nie viac 🙂 , ved on sa len zobudi, napapa a uz zase spi.

Dijefcatko, ty si ucitelka? Ja by som si tiez mozno raz chcela skusit ucit, ale asi by som nebola velmi dobra ucitelka, ja by som vela vyzadovala 🙂

Meruska ahoj, ja som tu nova, ale citala som vas skor, takze viem o tebe 🙂 a myslim, ze mame toho isteho gynekologa (dr. Hoppan). Si s nim spokojna? Ja som k nemu este len teraz prestupila, ale bol mi odporuceny, ze sa zemariava aj na problemy s otehotnenim, tak uvidim. Ale ti to v skole aj celkom pekne vyslo, odprevadis si svojich deviatakov na stredne a pojdes mamickovat 🙂 Tak ti drzim palce, aby ti to babo dovolilo.

Ros nevadi, len tu vcera bolo tak smutno, nikoho nikde 😒

evitkamalicka
12. jan 2010

katka veru je riadny spachtos a cez obed spi potom znova 2-3 hodinky

ivanulienka81
12. jan 2010

ahojte dievcata,
no ste toho popisali, nemam ani cas to spatne precitat, tak vas aspon pozdravim 🙂
ja to asi ani nevydrzim ako cakam, dnes 28DC 😝 .. ale nuz necitim sa tehu

dijefcatko
12. jan 2010

ano, som ucitelka, ale na VS, je to skutocne radost, hlavne to, ze tychto uz neoblbnes ako deti 😀

evitkamalicka
12. jan 2010

ja by som tiez nebola dobra ucitelka, lebo ja som taka, ze u mna by museli vediet vsetko a hned, takze keby som chytila nervy, asi by som ich trieskala rad radom

rosannar
12. jan 2010

baby..ináč začala som si robiť graf...http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

janirea
12. jan 2010

ahojte

evitkamalicka
12. jan 2010

jani ahooooooooooj

katkamarek
12. jan 2010

dijefcatko, dost som rozmyslala, ze by som isla i ja na doktorandske, ale nakoniec som si povedala, ze mam skoly dost 🙂 Mozno niekedy v zivote sa mi moj sen splni, ale my dve s evitkou by sme asi neboli milovane ucitelky 😉

Ros a hned to vyzera, ze ides na ovulku 😉

ahoj jani

cukruska1920
12. jan 2010

Ahojte....pekny dnik 😉

evitkamalicka
12. jan 2010

cukrus caves

janirea
12. jan 2010

evit,,,aj tebe sa chcelo zo zaciatku tak strasne spat?,,,,vcera som nic neurobila okrem spanku ako som prisla domov,,,,ani plynari ma nezobudili, mali prist odpisat stav plynomeru,,,,a ja som si chrapala ako zarezana 😀

evitkamalicka
12. jan 2010

jani mne sa chce este aj teraz

cukruska1920
12. jan 2010

co budete dnes robit? ukazuje sa vonku pekne ale zima je asi riadna...

ako sa citite tehulky?

evitkamalicka
12. jan 2010

cukrus ja rozmyslam ci ist von alebo nie, ale pojdem asi az poobede ked sa maly vyspi, sa mi nechce teraz do tej zimy

katkamarek
12. jan 2010

ahoj cukrus, tak asi len na zapade sa ukazuje pekne, tu je skaredo, zamracene, pocasie iba na spanok a depresiu 🙂 A rano sme sa zobudili do zasnezeneho dna, ale uz teraz takmer ziaden nevidno 🙂

cukruska1920
12. jan 2010

sak to ze ono je asi pekne len cez sklo 😝

katkamarek
12. jan 2010

a spala by som aj bez toho ze nie som tehotna 🙂 ale u vas to ma dovod, ja ked som doma, este za slobodna tak pospavala, tak sa ma mamka casto pytala ci nie som tehotna 😀

cukruska1920
12. jan 2010

katka...vy mate sneh? tu napadlo..potom cely den prsalo a je po snehu

janirea
12. jan 2010

u nas slniecko teraz vykuklo,,,,ale ani zima rano nebola, teda aspon sa mi tak zdalo

cukruska1920
12. jan 2010

Ahoj jani...ako sa citis? kedy ides k lekarovi?

katkamarek
12. jan 2010

cukrus napadlo, ale uz aj zmizlo 🙂 u nas nesnezilo vtedy ked u vas, ja som sa smiala, ze vsade snezilo len KE to obislo.

slavulilienka
12. jan 2010

čafteeeeeeeee... 😀 bola som u zubárky a vŕtala mi ..juuuj ako to boleloooo ☹ ...čo je novéééé? Ja som dnes začala po dlhšej dobe merať a takže takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6

rosannar
12. jan 2010

katka...no aj ja si myslím, no uvidíme ako to dopadne...