Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
14. jan 2010

to je super a budete si ju skladať sami? my sme si skoro všetok nábytok poskladali sami a bola to super zábava aspoň pre mňa 😀
ja by som si takú potvorku v byte nevedela predstaviť ja sa takýchto zvieratiek bojím

evitkamalicka
14. jan 2010

edit a preco sa bojis? ved to neublizi

edita84
14. jan 2010

no ja neviem možno preto lebo som raz mala škrečka a ten ma veľmi uhryzol a odvtedy sa takýchto potvoriek bojím 😕

dijefcatko
14. jan 2010

edit, spalnu teraz mm doskladal, uz len skrinky zakvaci, ale obyvacka prisla zlozena! nastastie vacsinu kusov sme dostali do vytahu, ale najvacsiu skrinu musel mm vynasat na 7. poschodie so svagrom. takze tam iba nozky sa budu montovat a madla. Korpusy su v kuse.
edit, osmacik je velmi pritulne a spolocenske zvieratko. je to chilska vevericka, nehryzie. da sa vycvicit dokonca tak, ze pocuva na meno 🙂 potrebuje cloveka, ak sa nechova v pare. normalne ako rodica. no uvidime, mame toto zvieratko prvykrat 😉

edita84
14. jan 2010

he to je zlaté no a ja sa bojím aj našej korytnačky min som ju čistila a neodvážila som sa ju chytiť tak som ju chytila sitkom no a aj tak som vrieskala od strachu malá sa na mne smiala 😀

evitkamalicka
14. jan 2010

no moj muz je expert, oni mali doma vsetko mozne co nasli vonku, jezka, krtka, lastovicku atd

edita84
14. jan 2010

inak mi ešte neprišla mrcha dnes mi má dojsť a ani ma nič nebolí ale podľa mňa zas bude meškať ale to mi moc nehra do karát 😖

rosannar
14. jan 2010

ahojteee....môj teplomer sa asi zbláznil....ved posúdte sami....http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

katkamarek
14. jan 2010

dobre ranko
ja som o takom zvieratku este ani nepocula, som musela viackrat precitat, ci dobre vidim, ze "osmak doga", som rozmyslala ci to je nejake plemeno psa 😀 Ja sa tiez takychto potvoriek bojim, pre mna je to zviera a nevies co mu v tom jeho malom mozocku napadne a aj ked je mile, tak moze uhryznut. 🙂 Mozno by som to nenazvala strach, ale respekt a z toho vyplyvajuci strach, preto ja ani psa nechcem 😉

ja dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

zacina to vyzerat na ovu, ale ovu test bol vcera uplne negat, a nemam ani hlien zatial iny ako kremovy tak uvidime co sa z toho vyvynie 🙂

katlinn
14. jan 2010

bé ránko.
katka vedela som, že máš mužíka na ceste, len som nezaregistrovala, že už dorazil 🙂
My si do našej izby môžeme kúpiť už iba vákuové vrecká na oblečenie. Viac sa tu naozaj nezmestí ☹ Raz som aj ja poskladala takú poľskú 1/2 skriňu s dvoma šuplíkmi. Doteraz je krivá, ale funkčná 😉

jika80
14. jan 2010

dobre ranko
dijefcatko - jeeej, aj ja som mala 5 rokov dvoch degacikov - Huga a Silvestra 😀 boli hrooozne zlatucki
aj teraz by som chcela znova, ale kedze mame kocura, bola by to dost nebezpecna kombinacia 😀
katka - ten grafik vyzera dobre
edit - ved sa nechaj prekvapit, mozno nieco z toho bude 😉

rosannar
14. jan 2010

katka....ako dám do grafu že beriem aj nejaké vitamíny a tak?

katlinn
14. jan 2010

Mne sa dnes BT vrátila na klasických 36,4 takže tie predchádzajúce zvýšené tri teploty boli iba následkom prechladnutia. Teda čakám na ovu. Môže ju chorobka nejako ovplyvniť?

edita84
14. jan 2010

ahoj jika nemyslím že to bude tehu aspoň by som to nechcela lebo tento cyklus som brala antibiotiká 3 dni a 2 dni lieky na hnačku a k tomu ešte 4 dni paralen takže radšej nie

jika80
14. jan 2010

edit - jaj, tak to hej, tak potom len drzim palceky, aby sa dal cyklus co najskor do poriadku a mrcha dlho nemeskala

edita84
14. jan 2010

dík jika dúfam že nebude dlho meškať lebo 27 idem ku gyn.

katkamarek
14. jan 2010

edit, ono je to meskanie mozno sposobene tymi liekmi a chorobou, takze teraz drzim palce aby dosla 😉

rosa, to si musis sama zadat, ked kliknes na zalozku meds, tak pod tymi moznostami mas "add" neviem co, na to kliknes a tam si napises, tak ako ja napr. femib. 800, zadas pod co to chces ulozit (ti tam dava moznosti customs, meds a neviem este co) a ulozis to. No a uz budes mat pri zalozke meds dalsiu kolonku, ktoru potom zaskrtavas 🙂 Dufam, ze som to vysvetlila jasne, a nepletiem ta

ahoj Jika, ako sa mas tehulka? este ti je zle?

katlinn to nevadi, ja som tym len chcela povedat, ze este nebola prilezitost urobit babo, lebo sme este len na zaciatku 😉

rosannar
14. jan 2010

katka...dakujem...idem to skúsiť a poviem, či si to vysvetlitla jasne... 😉

rosannar
14. jan 2010

katka...no ja som to tak spravila, ako si mi napísala, ale mne to nevidno na tom grafe...prečo?

katkamarek
14. jan 2010

a zaskrtla si to potom v tej zalozke?

rosannar
14. jan 2010

katka...no jasnéé, aj som to uložila, všetko ako má byť a nič tam nie je

katkamarek
14. jan 2010

normalne ti to ulozilo do zalozky, si to zaskrtla ale vo vyslednom grafe to nie je zobrazene? Tak neviem

Mozno ze taka moznost je iba u VIP clenstva, ja mam este 13 dni, tak potom to mozno aj mne zmizne z grafu.

Alebo potom este skus home page setup a tam sa zaskrtava, ze co chces zobrazovat z grafu, "privacy" tak zaklikni na vsetky policka publish.

rosannar
14. jan 2010

katka...no niečo sa mi tam podarilo dať, ale tie čo som chcela tam nie sú...ale nevadí, dakujem ti za radu, ja sa s tým ešte pohrám.... 😀

slavulilienka
14. jan 2010

haló krásavice...kde ste sa všetky podeli? 🙂

ivanulienka81
14. jan 2010

ahojte baby,
no ja este stale cakam na mrsku, zajtra asi testnem, lebo uz to nevydrzim, dnes 30DC 😅

evitkamalicka
14. jan 2010

ivka 😅

zuzumajko
14. jan 2010

caute baby, aj my sa snazime od novembra..zatial nic 😖 teplotu si este merat nechcem, pokial sa nepodari do konca februara, budem sa sledovat omnoho viac a asi si zacnem aj merat teplotu 🙂
ale kupili sme si ovulacne testy, tak uvidim, ci sa to vdaka nim podari 😀 dufam ze sa to podari 😀

evitkamalicka
14. jan 2010

zuzu vitaj, tak nech sa co najskor zadari 😉

rosannar
14. jan 2010

evit...ahooooj...neviem či ta môžem otravovať, ale mohla by si si pozrieť môj graf, lebo už asi 4 den mám velmi nízku teplotu a neviem prečo to je....vieš mi poradiť?

evitkamalicka
14. jan 2010

ros podla mna ovulka este nebola