Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
15. jan 2010

katka normalne ich mozes brat cely cyklus, alechemilka je tam len v nepatrnom mnozstve, to ti uz moc nepomoze ked ich zacnes brat az teraz, ale tak mozes zacat, ak by sa nezadarilo tak do buduceho cyklu

evitkamalicka
15. jan 2010

2x denne po 14 kvapiek tusim tam je napisane na obale

katkamarek
15. jan 2010

🙂 No evit, ja budem rada aj za ovulku 😉 neverim,ze by sa mi pri mojej diagnoze PCO zadarilo hned na prvy krat, ked zdrave zeny si musia pockat dlhsie, takze mam brat tak ako je napisane na letaku, dva krat po 12 kvapiek?

evitkamalicka
15. jan 2010

ano tak ako je napisane tam a normalne cely cyklus az kym ich nespotrebujes teda asi 3 mesiace

katlinn
15. jan 2010

Akurát čítam, že v Prešovskej nemocnici leží 14mesačný chlapček z Bardejova s podozrením na prasaciu chrípku. Hrúza. Baby dávajte pozor na seba i na vašich anjelikov. Nám tu na východe už nič iné nechýba len prasačinky...

evitkamalicka
15. jan 2010

ta prasacia chripka je riadna kravina, ja tomu neverim, sak na obycajnu chripku zomiera omnoho viac ludi a na prasaciu este nezomrel nikto, iba ak mal popri tom aj ine ochorenie

katkamarek
15. jan 2010

Tam pise, ze by mali vydrzat 7 az 8 tyzdnov pri tomto brani 😉

katlinn ja take uz ani pocut nechcem

katlinn
15. jan 2010

a Claudia Schiffer čaká v 39 tretie dieťa. No toto 😀 som nevedela, že aj ona je snažilka. Baby priznajte sa, ktorá ste v skutočnosti Claudia a vystupuje tu pod pseudonymom?

katkamarek
15. jan 2010

tak toto je uz lepsia sprava 😉

son1cka
15. jan 2010

Ahoj Katkamarek, trochu sa sem votrem, ja beriem Femi 2cyklus. Do Ovu 3x12 kvapiek a neskor len 2x12 kvapiek. Aj na tom letacku je to napisane, ze 2-3x denne. 😉

katlinn
15. jan 2010

katka ale o tej chrípke asi začnú všetci zase rozprávať, lebo vraj má prísť druhá vlna na prelome januára a februára. No minule som počula, že je to celé len nafúknutá bublina, aby farmaceutické firmy mali počas krízy poriadny biznis.

katkamarek
15. jan 2010

dakujem sonicka, asi zacnem 2x12 kvapiek a potom uvidim 🙂

katlinn chapem, ze si nas len chcela upozornit, aby sme si davali pozor, ja som len povedala, ze nerada pocuvam zle spravy, aj ked je to kruta realita. ☹

edita84
15. jan 2010

ivi super gratulujem teším sa 🙂

jika80
15. jan 2010

ivi - super sprava, hrooozne drzim palceky
tak liecik od lekarky zabral, asi predsa len troska zaposobil, kym isiel von - sa mi podarilo zjest kusok chlebika a zostal vnutri 😀
ivi - este raz, mooooc sa s tebou tesim

edita84
15. jan 2010

jika super už to bude len lepšie 🙂

dijefcatko
15. jan 2010

iviii, ja som to vedelaaaa... gratulujem! 😀 a prajem ich aj vsetkym nam 😉
baby, vajickovy hlien znamena iba zvyseny estrogen a to, ze mozno pride ovulacie, nie to, ze fakt pride. ovu testy negativne a folikulometria nic... budem realistka a potom dalsie kolo 😉

dijefcatko
15. jan 2010

a teplotky tiez nic...

evitkamalicka
15. jan 2010

halooo, co vsetky snazilkujete? 😅

edita84
16. jan 2010

pekné ránko dievčatá ako sa máte?

edita84
16. jan 2010

dievčatá kde ste?

sophie1981
16. jan 2010

ivka srdecne balhozelam a veelmi sa tesim s tebou 😵 😵 ...si moja inspiracia, ze aj bez merani to ide...snad buduci mesiac to aj u nas ostatnych merajucich aj nemerajucich bude pozitivne.... 😉

evitkamalicka
16. jan 2010

ahojte, tak nakoniec sme dnes do restiky nesli, ale urobila som hraskovu polievku a domacu pizzu a zajtra pojdeme do Nitry do MC Donaldu - mnam, tak sa tesim 😀

vejinka
16. jan 2010

ahojte aj my sme dnes robili pizzu na tri plechy a je takmer po nej..ale fajna bola 😉

slavulilienka
16. jan 2010

ahojte babuľky...ja dnes takto : http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6
včera sme posnažili, ale fest ma bolel ľavý vaječník...aj dnes ho cítim a mám zvýšenú teplotu...37..Neviem čo mi je...taká som akási rozpálená...ešte dnes hádam trošku posnažíme a možno aj zajtra, ak budem vládať..
ivulik srdečne Ti gratulujem k // ...super, o ďalší dôvod sa snažiť..🙂 držkajte sa. 🙂

vejinka
16. jan 2010

slavu ahoj kam sa splhas? 😀

slavulilienka
16. jan 2010

no veji , to Ti ja netuším...myslíš, že ovu ešte len bude? Viem , že nemeriaš...iba Tvoj názor..? V štvrtok mi pichli pregnyl...tak neviem..kam ma to ťahá.. 😒

evitkamalicka
16. jan 2010

slavi podla mna bola ovu vcera

slavulilienka
16. jan 2010

😨 myslíš evit? Tak včera sme keksíkovali...no dúfajme,že sme to stihli ☹ ...dnes už teda asi nemusíme že? 😕

evitkamalicka
16. jan 2010

slavulik este keksikujte, dobre je 3 dni pred ovu a 3 dni po ovu

slavulilienka
16. jan 2010

okiš... 😉 idem skúsiť zobudiť drahého, lebo akosi zadriemkal pri telke.. 🙂