Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
18. jan 2010

ivka,,, viac zle mi je od piatka,,,,teraz som tak cca 4tt+4d,,od ovu,,,,len problem mi robia asi aj tabl. co mam na trombofilnu mutaciu, tak neviem, ci to ma spojitost s nevolnostami ci nie

ivanulienka81
18. jan 2010

evit, tak isteze by mi pomohhli keby boli na blizku, ale su daleko 😢
janirea, ja som teraz 4+5tt ale podla PM... ty to preco ratas podla ovulky? doky ti ako ratal?

slavulilienka
18. jan 2010

ahojte dievčence..skôr som sa sem nedostala, lebo od rána mám akosi chuť upratovať, tak som si až teraz sadla...🙂
inak dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6
som zvedavá ako mi vyznačí ovulku... 😕 dúfam, že sme snažili v správny čas....aj včera sme ešte chceli, ale akosi sa nedalo. ☹

evitkamalicka
18. jan 2010

ivanka a kde byvaju rodicia?

slavulilienka
18. jan 2010

evit toho 2.2. Ti budem riadne držkať paľušky, ale neboj to dáš..do tretice všetko dobré... 😉

evitkamalicka
18. jan 2010

slavulik dakujem, snad to zmaknem, bo uz ma to takto nebavi, tak strasne by som chcela soferovat uz

slavulilienka
18. jan 2010

Určite sa to už podarí evit...neboj, fasneš dobrého poliša a bude to...ja si život bez vodičáku neviem predstaviť, hrozne rada šoférujem..a hlavne je to super keď niekam súrne potrebuješ ísť niečo vybaviť.., sadneš a si tam...skrátka pohodlnejší život. 😉

ivanulienka81
18. jan 2010

evit, moji rodicia su v Lucenci a svokrovci v Dolnom Kubine ☹

evitkamalicka
18. jan 2010

pani a vy co tak daleko ste posli?

kojzarik
18. jan 2010

ahojte tak dnes som uz videla nasu princeznicku aj na zivo aka je drobnucka ...to aj moj bol taky mali? 😕

ivanulienka81
18. jan 2010

nuz tak za robotou sme isli

janirea
18. jan 2010

ivka,,,podla ovu si to ratam len tak pre seba,,,odpocitane 2 tyzdne,,,takze podla dokyho a poslednej mrchy 6tt+4

edita84
18. jan 2010

pekný večer prajem

kojzarik
18. jan 2010

ahojko 🙂

edita84
18. jan 2010

ahoj ako sa máš malý už spinká?

kojzarik
18. jan 2010

ahoj no hej uz od stvrt na 8 ...mam sa super zachvilku februar tak dufam ze ma caka posledna mrcha a potom uz len dve // 😔

edita84
18. jan 2010

vau moja zaspala o trištvrte a jasne že budú //

kojzarik
18. jan 2010

ja tomu tiez verim ked nie teraz raz urcite , snad pride ten pravi cas

edita84
18. jan 2010

len nech je to čím skôr lebo ja neľúbim čakať 🙂

kojzarik
18. jan 2010

veru ani ja 😠 ...a ako sa mate?

evitkamalicka
19. jan 2010

dobre ranko dievcata 🙂

dijefcatko
19. jan 2010

Dobré ránko dievčatá, tak moja kolegynka a kamarátka zároveň sa včera večer stala mamkou malého Alexandra! 😀 Teším sa ako malé dieťa! Síce sme to mali naplánované naopak, že najprv pôjdem na materskú ja a potom ona, ale osud to tak chcel a tešia sa z malého Alexandra 😀 juuuuj 😀
ja dnes takto, FF síce ovulku tipuje, ale tá určite nebola
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

edita84
19. jan 2010

ahoj evit
kojzarik sorry že som neodpísala ale som zaspala pri telke 😅

katkamarek
19. jan 2010

baby ahojte, ja som dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

a predstavnte si, mala som pozitivny ovu test dnes rano, tesim sa ako mala, neviem co ma robit, lebo som myslela,ze to PCO so mnou urobi sarapatu, ale ovulka pride 😵 😀 dufam, ze ovu testik neklamal a ze uz sa nic nemoze pokazit. juuuj ja sa tesim ako by bol pozitivny tehu test

edita84
19. jan 2010

katka to je super tak treba odchytiť mm a posnažiť sa 😀

katkamarek
19. jan 2010

ale jedno ma trapi, ze nemam este hlinik, uvidim co bude dnes, lebo vcera to bol stale len creamy 😒

ivanulienka81
19. jan 2010

dobre ranko,
baby a ja som vam zabudla napisat, ze sestre mojej kamoske sa narodilo dievcatko pred par dnami v 37tt od 18tt bola udrziavana a mala nepocuje, je hlucha ☹

ivanulienka81
19. jan 2010

katka, drzim palceky a bodaj by sa zadarilo 😉

dijefcatko
19. jan 2010

Katka, škriatkovia vedia byť pri písaní veselí: že "hlinik" Prepáč, ale vyšlo to tak milo 😉
ten pocit poznám, aj ja keď som mala minulý mesiac pozitívny ovu test, tešila som sa tak veľmi, ako keby to bol tehu test. Skutočne máš PCO? Lebo po mojej skúsenosti už tejto "diagnoze" neverim. Čo ak to vôbec nemáš?

rosannar
19. jan 2010

ahojteeeee....tak a dneska som takto...a verím tomu že ovulka nebola http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633