Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
20. jan 2010

Takze z toho vyplyva, ze esteze existuje pokec 😀 a dobre krcmicky

Ludka, tak ano, uz by bolo na case 😉

rosannar
20. jan 2010

ahojteeee....no vidím, že nie som sama, ktorá sa so svojím mužom/priatelom spoznal cez pokec...my sme boli na tom rovnako....ale malo to byť tak ako malo lebo on mne prvý napísal... 🙂

slavulilienka
20. jan 2010

Fakt sila, koľko ľudí sa zoznámilo cez pokec... 🙂 🙂

ivanulienka81
20. jan 2010

😀 internet spaja ludi 😀 este ze ho mame 😎

rosannar
20. jan 2010

ale v dnešnej dobe je to úplne normálne...ale niektorí postarší ludia z toho robia takú vedu, ako keby mala prísť daľšia svetová vojna...

katkamarek
20. jan 2010

Internet je super vec a neviem si uz bez neho zivot predstavit, kto by cital vsetky tie knihy na vyske, keby som mala prace robit z nich? 😉 Internet je na nezaplatenie. Kto by mi tolko povedal o plodeni a snazilkovani, keby konik nebol? By som bola ako hlupa hus, kukala len na doktora co hovori a slepo by som mu verila, sak on je doktor 🙂 No a v neposlednom rade, kde by som bola keby nebol pokec a nespoznala by som svojho muzika? 😀

rosannar
20. jan 2010

katka...presne ako hovoríš...ja som sa toľko vecí podozvedávala na internete....ked niečo neviem, tak si to tam kuknem a nemusím ísť kvôli tomu k doktorovi alebo chodiť do knižnice...a keby nebol pokec, no u nas lepšie povedané keby markiza nemala vlastný chat, tak by som mužíka nikdy nestretla 😀

edita84
20. jan 2010

ták dievčatá mrcha prišla po 6 dňoch mekania ☹ 😀 len dúfam že do 27 mi odíde mrcha jedna

edita84
20. jan 2010

dievčatá neviete náhodou link na nejaké torenty odkiaľ by som vedela sťahovať filmy a rozprávky?pjosím

katkamarek
20. jan 2010

edit a co ma byt 27? nepoznam ziaden link, ja na take vobec nie som

edita84
20. jan 2010

vtedy mám ísť ku gyn.
jaj ja sťahujem ale všetko len po madarsky a najmä rozprávky pre malú len ju už chcem učiť po slovensky a nechcem aby čumela už na mad. ale na slov. rozprávky

katkamarek
20. jan 2010

joj to je super, ze ju ucite oba jazyky 🙂

ja idem zajtra ku jednej gynekologicke na take neplanovane vysetrenie,sa popytam ci ta ovulka je, bola alebo len bude, lebo mam z toho zmiesane pocity a tak celkovo, ci mam dostatocnu sliznicu, sa tesim, lebo tak to akurat vyslo mozno pocas ovu,tak aspon budem vediet na com som

edita84
20. jan 2010

veru aj ja idem kvôli tomu plus či mám prechodné vjíčkovody a tak a ešte sa chcem spýtať na spermiogram pre mm pre istotu

rosannar
20. jan 2010

edit...ahoj...vieš čo môj mužík má plno linkou na sťahovanie filmov aj cez torenty, no ale nemáme momentálne počítač...ale on zvykol dať do google nejaký názov filmu/rozprávky a tam mu zvyklo nájsť aj torenty....tak skús len tak...viac ti neviem poradiť 😉

edita84
20. jan 2010

díki ros skúsim

rosannar
20. jan 2010

edit...nemáš začo... 😉

katkamarek
20. jan 2010

boze ja ani neviem co su torenty, som ja ale blba, som myslela, ze to nejaky preklep tam mas edit 😀

rosannar
20. jan 2010

katka...ani ja by som to nepoznala ale manžel je fanatik do pc a internetu a my už filmy ani nekupujeme ale furt nejaké stiahne cez internet a aj cez tie torenty... 😀

edita84
20. jan 2010

ja kupujem tie z novín ale to len rozprávky a filmy sťahujem

dijefcatko
20. jan 2010

edit, mozes skusit aj stranku www.stagevu.com, priamo na nej sa daju pozerat filmy a rozpravky v jazyku, ktory si zvolis a nemusis to vobec stahovat, moj mm na tom fici. Zapne si tam film a ja pri nom sladko na gauciku spinkam, kym on dopozera 😀

dijefcatko
20. jan 2010

inak vzdy hladame tak, ze do googlu nazov filmu plus slovnko torrent 😉

lilix
20. jan 2010

babyyyyyyyyyyyyy ja mam prvy krat v zivote pozitivny ovu test, a ciarocka je dokonca silnejsia, hned 😅 sa tam objavila.. 😅

katkamarek
20. jan 2010

lilix teplotky by ti teraz mali vystupit nad tych 36,5, inak ty mas take nizke teploty? Merias v puse?

katkamarek
20. jan 2010

ci to len ja som taka cudna a mam aj predovulacne vysoke? 🙂

lilix
20. jan 2010

ano v puse meriam .

katkamarek
20. jan 2010

tak skus v suske, to je presnejsie, samozrejme teraz domeraj v puse, ale dalsi cyklus 😉

inak lumimi sa tu uz dlho neukazala

edita84
20. jan 2010

jáj mne je tak zle z tej mrchy bolí ma brucho aj kríže neviem ani žiť ☹

katkamarek
20. jan 2010

joj edit, tak oddychuj, esteze nemusis nikam chodit a ani varit 😉

ivanulienka81
20. jan 2010

katka, dalsi cyklus uz nebude, lilix ma pozitivny ovu test 🙂
lilix, no bodaj by to teraz vyslo

edita84
20. jan 2010

no to nie ale malá je taká zlá odkedy sme prišli domov joj už ma znej aj hlava bolí asi bude už unavená ešte dobré že o pol hodinku ide spinkať 🙂