Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
31. jan 2010

no ros super ale prečo máš prázdny krúžok?

lilix
31. jan 2010

ahojky.. no ros, vypada to slubne. len tak dalej.. ako sa citis? prsia nebolia?

rosannar
31. jan 2010

edit....lebo som ráno merala až o pol osmej....

lilix...dakujem....cítim len taký pocit aj ako keby som bola nafúknutá a zároveň hladná (aj napriek tomu, že som mala výdatné ranajky) 😀 .....

edita84
31. jan 2010

jáj ale to nevadí vyzerá to dobre držím palce aby to takto pokračovalo.

rosannar
31. jan 2010

edit...dakujem ale nechcem to zarieknuť... 😀

edita84
31. jan 2010

ok 🤐

rosannar
31. jan 2010

edit...dakujem... 😉

rosannar
31. jan 2010

čautéééééé.....jaaaaj další den za nami a ja som uplne grogy....a k tomu zajtra idem do roboty a absolútne nič som si neoddýchla... 😀

kojzarik
31. jan 2010

ahojte a kde vsetky ste ? co snazilkujete? alebo sa uz tesite z testikov ?

edita84
31. jan 2010

ahojte pekný večer

kojzarik
31. jan 2010

edit ahoj

edita84
31. jan 2010

ako sa máš?

sophie1981
31. jan 2010

aj ja som tu......ziadne tutumutu....stary ide nocnej.... 🙄

edita84
31. jan 2010

ved to netreba tak preháňať aj ja som mu dala na dnes voľno ale zajtra ho to neminie 😀

kojzarik
31. jan 2010

aj moj ma este zajtra a dnes volno ale len preto ze mi zajtra konci posledny mrcha

sophie1981
31. jan 2010

no moj stary ma off cely tyzden.....bo maka az do piatku...jedine ze ho rano znasilnim..... 😀

edita84
31. jan 2010

no ráno to nie je zlé môj mm to mal rád kým sme nemali malú, hovorieval že tento deň už zlý nemôže byť 😀

kojzarik
31. jan 2010

edit u mna zial rano nehrozi iba ak by som koli tomu vstavala opol 4 kedze mm robieva len ranne

edita84
31. jan 2010

no už ani u mňa síce mm nevstáva tak skoro ako tvoj ale o 6 ale ani za svet by som nevstala 😀 😝

sophie1981
31. jan 2010

kojzarik....ale vies si predstavit ten vyraz tvare tvojho mm, ked by budik zazvonil , ty vstanes a hop na chlopa......normal by sok dostal.... 😀 😀 😀 😀

ja rano nem rada.....bo ja musim zubniky umyt....a aj mm vyhodim....no a to ked vylezieme z postele, tak uz naspat nevlezieme.... 😕 ...vlastne ani neviem preco....asi je cas zmenit moje ranne ritauly......budik, sex, zuby, kava..... 😀 😀 😀

sophie1981
31. jan 2010

ale kedze mame blchu rano v posteli, neni sanca.... 😒 ....

kojzarik
31. jan 2010

veru ani ja 😀 😀 😀

edita84
31. jan 2010

no u nás by to bolo skôr budík zvoní ocino sa pohne mamina sa pohna a narazíme na slečinku 😀 a konec zábavy odkedy mám dcéru ani sa nepamätám kedy som sexovala naposledy v posteli 😝

kojzarik
31. jan 2010

aj mne mali pravidelne vlezie do postele a este sa aj spyta maminka spis ?

edita84
31. jan 2010

hehe ale kedy určite tebe až ráno ale moja striga je tam už okolo druhej 😢

sophie1981
31. jan 2010

ha edita...to mas dobre......my zatial byvae u nasich...taaakze...v posteli dieta, v obyvacke dedo..... 😝 ...tak bud fcul mudry.....kde si mas to deco spravit???? 😕 ...ech ako nam bolo dobre pred rokom...vlastne byvanie....oprelo sa to kde prislo..... 😀 ...teraz potichucky ako tinedzerka... 😀 😀 😀 😀 .....ufff, verim, ze tohto roku uz budeme opierat v dome kde pride..... 😀

edita84
31. jan 2010

sophie to dobre poznám my ked sme prerábali byt bývali sme u maminych 2 mesiace a bolo to bez sexu

sophie1981
31. jan 2010

edita...nasa je v posteli od osmej vecera do rana.... 🙄 ....a nemozme sa jej zbavit....tak ked uz ze sa ide na vec, pekne nase stare kosti na zem....ach jaj..ale aspon budem mala na co spominat...... 😀 .....nejako uz vydrzime...nechcem minat peniaze za nejaky podnajom...ked ich mozem vrazit do domu.... 😝

edita84
31. jan 2010

no to som rada že nie som sama ktorej deco spí v posteli 😀 no len my máme to šťastie že sme sami ale už sa mi cnie za postelovým sexíkom 😀

sophie1981
31. jan 2010

treba kupit dalsiu postel.... 😀 ....my se vcera Katku dali do postielky vecer...tak jupi, sme si uzili.....sice mlcky, ale aspon som si nespalila kolena na pokrovci.... 😅 ....ved ked sa zadari, tak prve tri mesice post a potom ma mm nebude chcel ako pri prvom tehu...tak bude klud.... 😀 ...a potom uz budu dve blchy postelne.... 😀 ....som sa smiala, ze k nasej dokupie valandu, nech mame miesta.... 😀