Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
9. feb 2010

ale su porody co idu hladko... neboj, az take zle to nie je 😉
ja som uz oprala, pokvackala, a teraz varim... dostala som chut na taku zaprazenu razcovovajickovu polievku, pripomina mi to sestonedelie 😀

evitkamalicka
9. feb 2010

my mame zo vcera kelovy privarok a zajtra budu francuzske zemiaky, to bude aj na stvrtok a v piatok navarim na 2 dni paradajkovu omacku, masko a knedlu

edita84
9. feb 2010

a ja mám ešte kačičku z nedele 🙂

sophie1981
9. feb 2010

caute...konecne som doma.....a konecne som vybavila rodicak...juchuuu.... 😉

evitkamalicka
9. feb 2010

bibka parada, budu prasule 😀

sophie1981
9. feb 2010

ved to......bo vsade ma len poplatky ziadaju...a mne nikto nic... 😀

rosannar
9. feb 2010

ahoooojte...taaak a som spat...napapaná a vychodená...teraz by som vedela vypiť aj celú 1,5 l flašku 😀

evitkamalicka
9. feb 2010

ja uz mam na dnes hotovo, upratane a oprate, este zajtra pustim jednu pracku a mam pokoj

rosannar
9. feb 2010

evit....tak ty si ale šikulka...

baby....posledné dni cítim takú únavu počas celého dna, že niekedy mi robí ploblém nechať si otvorené oči 😖

jika80
9. feb 2010

ahojte babky
mam zial smutnu spravu - na cas sa tu nebudem ozyvat ☹ dnes pri poradni sme zistili, ze srdiecko zial uz nebije
tehulkam drzim pasticky, aby ste mali pohodkove tehotenstvo a snazilkam skoro babatko v brusku

miru.j
9. feb 2010

...Jika 😔 ...je mi to velmi luto ☹ ,presla som si tym v juli2009 😢 .Neviem najst ziadne povzbudive slova a tak ti zelam len vela sil 😔

miru.j
9. feb 2010

...babulky,ja mam depku 😢 😔 ...vsetko sa mi vratilo spet 😒 . Pisala som si aj na modrykonik.cz,a tam jedna babulka prisla o pokladik v 21tt,tiez len normalna kontrola a srdiecko uz nebilo ☹ . ....ja uz sem asi nebudem chodit,zle spravy mi skodia...je mi moc luto co sa stalo Jike 😢 .Tak sa drzte,vsetkym moc drzim palce.Ja obcas nakuknem ako sa mate,ale uz len obcas.

ivanulienka81
9. feb 2010

ahojte
jika, velmi velmi velmi mi je to luto, tak ako uz miru napisala, zelam vela sil a opat nech vykukne slniecko
aby mohla vzniknut duha, treba na to dazd aj slnko...
inac nie je sranda, mozno ma miru pravdu, ale vplyva MK na psychiku, v jednej teme pisala jedna babenka, ze uz si mysli ze uz nie je tehu, ze jej zo dna na den prestalo byt zle, ziadne nevolnosti, ziadne chodenie na wc, zajtra ide k dokymu, snad len zly pocit... no tak dnes uz ani mne nebolo zle, tak si namyslam... je to hrozne

rosannar
9. feb 2010

jika...je mi to strašne ľúto..fakt ani slová na to neviem nájsť.....ale poviem ti že mám aj ja strach o to naše malé.... ☹

baby, je možné že 7.2. som si robila test a dneska ráno čiže 9.2. bola len o niečo silnejšia čiarka? 😖

edita84
9. feb 2010

jika je mi to ľúto neviem čo ti mám napísať jedine že bud silná 😔

jika80
9. feb 2010

baby, dakujem vam za vase povzbudive slova
ja som este stale mimo, stale mi to este nedoslo, takze zatial prezivam a najhorsie je, ze mm je prave na tyzden na sluzobke, takze on sam v hotelovej izbe, ja sama v byte.....
ale v noci maju za mnou pricestovat nasi, tak budem mat aspon nejaku podporu
tazke chvilky nastanu asi az po vyskrabe, ktory ma caka vo stvrtok - nastastie sa to vykonava v plnej narkoze

sophie1981
9. feb 2010

ahoj...

jika 😢 ...je mi to luto....vela, vela sil prajem a skore zotavenie, aj fyzicke aj psychicke....

ros....nestresuj,....babo si to nezasluzi...aj ostatne baby....fazulky citia, na co myslite.... 😔

rosannar
9. feb 2010

jika...jaaaaj moja..to je ešte ťahšie ked si sama ale drž sa....bude to všetko v poriadku....

sophie....ja nestresujem ale už toľko som čítala o mimomaternicovom tehotenstve, že si už začínam namýšľať...lebo aj tam píšu že žen hormon HCG sa nezvyšuje tak rýchlo a dokonca až stagnuje...tak už neviem čo si mám myslieť....podbruško ma stááále dosť velmi bolíí...a o prsiach ani nehovorím... 😖

evitkamalicka
9. feb 2010

jika to ma velmi mrzi, chce to len cas

sophie1981
9. feb 2010

ros...mozno by si sa mala trosku menej sledovat..... 😕 ....ved co budes robit, kym dostanes vysledky triple testov.... 😕 ...sa zblaznis.....mysli pozitivne a nehladaj vsetke ozne choroby na nete....

edita84
10. feb 2010

Ahoj dievčatá ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3... a vyzerá to tak že sme sa trafili do ovulky 😀 len aby to malo nejaký výsledok.
jáj ale na dnes ráno má malá znova soplíky neviem z čoho 🙄

dijefcatko
10. feb 2010

jika, je mi to velmi luto 😢

lucy_lu
10. feb 2010

Ahojte dievcata!

Jika, velmi mi je luto co sa stalo. Drz sa.. :(

edit, tak bodaj by sa zadarilo. drzim palceky.

Ja dnes zacinam testovat - 13 DC, ked uz mam tu zasobu testov. 🙂

evitkamalicka
10. feb 2010

cafte kocky

rosannar
10. feb 2010

dobrééé ránko dievčatá...

sophie..ja sa nesledujem, len sa obávam toho najhoršieho....ale vždy ked si uvedomím že tak myslím, tak sa hned snažím myslieť pozitívne...

edit...tak gratulujem, že ste sa trafili, už len aby sa to tam pospájalo ako malo a je to hotovéé 😀

dijefcatko...ahooooj...ako?

rosannar
10. feb 2010

evit....čafko 😀

edita84
10. feb 2010

no molho by sa to pospájať 😀 ale nezdá sa mi to lebo prsia už bolia ako pred mrchou 😕

rosannar
10. feb 2010

edit...aj mna vtedy boleli tak prsia ale teraz už bolia ovela ovela viacej...neboj to príde 😀

edita84
10. feb 2010

😕 no uvidíme už mi nezostáva nič iné ako čakať 😉

dijefcatko
10. feb 2010

ahoj ros, no vselijak, nazeram sem ku vam kazdy den, a snazim sa nemysliet na to, ze tu sa riesi vacsinou tehulkovanie a k tomu nemam co prispiet, to by som stale pisala iba: aj ja chceeeem 😅 a teraz som velmi smutna za jiku 😢 ale neviem sa MK uplne vzdat, nakukam kazdy den, hoci vacsinou som z toho smutna. ale hadam to prejde coskoro...