Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
10. feb 2010

nina to je nádherné 😀
ja som zaspala pri malej ale tých 45 min mi spravilo dobre 😀

rosannar
10. feb 2010

ahojteee..už som spať...boli sme na obede...juuuj a bol fakt dobrý... 😀

edita84
10. feb 2010

čo dobré si papkala? ja dnes žijem len na čaju a na zemiakových pagáčikoch

katkamarek
10. feb 2010

no ja som sa prv zlakla, ze co ta slonica do nho kope, som myslela, ze je mrtve a ona ho tak odmieta 😀

ros a co dobre si mala? Ja file so zemiakovym salatom, ale bolo celkom fajn, asi to bol pangasius

edit aj by som si tiez pospala, ale nemozem 😔

rosannar
10. feb 2010

edit...boli sme v reštike a ja som si dala morčacie na prírodno s nivovou omáčkou k tomu ryža a zeleninová obloha a ešte šampionová polievka...ale tá nebola velmi dobrá....

počúvajte baby, včera som kukala ordináciu a tam dávali polnišovú - teraz je tehotná a mala na ruke červenú stuhu, myslíte si že to kvôli malému aby sa neuriekol? 😖

rosannar
10. feb 2010

mne to video nechce nejak načítať ☹

edita84
10. feb 2010

ros určite kvôli tomu
ale ten tvoj obedík by som si dala aj ja 😀
no ja som spať nechcela ale premohlo ma to aspoň budem aj ja kludnejšia popoludní 😀

rosannar
10. feb 2010

edit a tú stuhu by som si mohla dať aj ja? 😒

edita84
10. feb 2010

jasne aj mne ju chcela dať babka ked som bola tehu ale vtedy som na takéto povery ešte neverila ale ked sa mi teraz podarí otehotnieť stopro si ju dám

katkamarek
10. feb 2010

rosa u nas je taky zvyk, ze sa to dava aj malinkym detickam na ruku, aby nedostali zoci, teda aby ich niekto neuriekol, takze urcite si mozes dat aj ty na ruku cervenu snurku. Inak mozes nosit aj nieco naruby, napr. nohavicky 😀

edita84
10. feb 2010

katka aj moja malá to má, ale bolo obdobie ked to nemala a niekto v našom okolí ju stále uriekol aj som to tu písala tak som jej znova spravila náramok a odvtedy je pokoj

lucy_lu
10. feb 2010

edit a ako sa to prejavovalo ked malu niekto uriekol?

rosannar
10. feb 2010

edit...no tak ja to skúsim, kúpila som si už stužku tak si ju tam dám...

katka..no to o malých deťoch som počula...

baby, možno spostá otázka ale ako viete že vaše dieťa bolo urieknuté? 😅

edita84
10. feb 2010

bola nekľudná plačlivá a neposlúchala zle spala, a potom ked som jej pretrela tváričku jej močou tak sa to behom pár hodín uklunilo

rosannar
10. feb 2010

edit...ahhaa..takže to bolo nejaké čudné správanie....diki...lebo toto som nikdy nevedela... 😀

katkamarek
10. feb 2010

rosa ja ked mam zoci, tak ma boli hlava, citim sa taka zmatena. No a u deti je to tak ako hovori edit, su nekludne, placlive.

edita84
10. feb 2010

no a u dospelých je to vraj únava, podráždenosť

rosannar
10. feb 2010

katka....ja viem, že nie som najmudrejšia ale čo je to "zoci"? 😅

katkamarek
10. feb 2010

no to je to urieknutie, u nas sa tomu tak hovori 🙂

rosannar
10. feb 2010

edit..no ja som trošku aj unavená, ale to asi preto, lebo som prestala piť kávu a podráždená som tiež...ale viem sa aj ukludniť našťastie..ale tú stužku si určite dám 😀

rosannar
10. feb 2010

katka...jáááj.... 😀

edita84
10. feb 2010

ros daj si s tým zlé nenarobíš a vyzerá to aj dobre ved aj celebrity to nosia 😀

katkamarek
10. feb 2010

rosa, to by si sa inak citila, by si vedela, ze to je nieco ine, proste nie je to len obycajna unava alebo bolest hlavy

rosannar
10. feb 2010

edit..dám si to...a potom bude aj malé také nosiť 😀

katka...no jasnéé...ale dúfam, že nikoho ani nanapadne urieknuť moje malé 😠

katkamarek
10. feb 2010

rosa, to nemusi clovek urobit narocky, on o tom ani nemusi vediet, staci, ze sa na teba pozrie a pomysli si, aka si pekna, proste nemusi tam byt zly umysel, malym detom sa to preto dava, lebo vela ludi na nich pozera a ospevuje ake su krasne, sladke.....

edita84
10. feb 2010

katka presne

rosannar
10. feb 2010

katka...ahhaaa...no a už som o niečo zase múdrejšia 😀
vdaka baby, ste zlatéé 😉

katkamarek
10. feb 2010

nemas zaco ros, ako nastavajuca mamicka to musis vediet, a ked mozme tak poradime 😉

edita84
10. feb 2010

ros s radosťou 🙂

rosannar
10. feb 2010

katka..no neviem, odkial by som sa dozvedela toľkoto vecí.... 😀