Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
12. okt 2009

moj muzik vcera suhlasil, ze kupime novy 😵 ....tak dufam, ze sa mi potom podaria tie stare predat

ninimimi
12. okt 2009

to sa vždy predá ja mám tiež mániu nové dieťa do nového kočíka 🙂 ja som mala prvý peg-perego pliko p3 potom teutoniu spirit a teraz sme kúpili golfáč demu lebo malá mi už v kočíku nespí a vydrží v nom nech chvílku 😵

ninimimi
12. okt 2009

no dobre babulky idem si ja zacvičit a potom sa napapám tak vám želám krásny aj ked upršaní den 😀

lumimi
12. okt 2009

Zdravim Vas, Pozeram, rozne priznaky u Vás čítam, u mna asi riadne už pracuje psychika - bolelo ma včera v boku, dnes som akasi teplá - asi mam trosku zvýšenu teplotu (nemerala som) ... no po piatkovom snazení by to ale nemohli byt ziadne priznaky tehotenstva, ze nie? to by bolo asi skoro- teda ak sa to nahodou nemohlo podarit tyzden pred tým - celkom zavidim Vám čo máte deti a viete ako to zacalo a čo ste citili. potrebujem poradit ako sa nezblaznit. myslite ze pomože test? ze by som sa ukludnila alebo čo... achh...

eviq
12. okt 2009

ahoj lumimi na testik je este skoro, ktory den cyklu mas? ja som v podobnej situacii...ze ako sa nezblaznit, ci to vyslo...

evitkamalicka
12. okt 2009

juuj baby vidim, ze sme tu viacere take co cakame a nevieme sa dockat

lumimi
12. okt 2009

eviq, dnes 20 den. ale som taka vysasena z toho - musim sa ucit ale namiesto toho furt myslim len to ze by sa to male mohlo uz nejak vyvyjat- "bunkovatiet" 😀

eviq
12. okt 2009

ja som si kupila mamatest, pise na nom, ze uz 5 dni po oplodneni ukaze tehu, mozno by si uz aj mohla, ale ak chces istotu este pockaj, ja mam 14. den, snazime sa uz od minuleho utorka plus cely vikend a este mi to vychadza, ze by sme mali aj dnes/zajtra...ked mne uz sa taaaak nechce 😀

v tom mamateste su dva testy tak ak si nedockava, mozes jeden urobit a este stale ti jeden ostane v zalohe na neskor 🙂

evitke ja by som to nenazvala ani cakanim ale blaznovstvom 🙂 len sa bojim sklamania ked sa nepodari, viem, ze budem velmi smutna....

evitkamalicka
12. okt 2009

eviq ja sa zatial sklamania nebojim az keby sa dlhsie nedarilo to by bolo horsie, netvrdim ze nebudem sklamana, ale nie az tak velmi

eviq
12. okt 2009

ale ty uz dietatko mas, ja nemam, ja som potratila na jar, tak sa bojim co ma caka ☹

lumimi
12. okt 2009

no my sa snazime kazdy vikend ked sme spolu, a priatel mi tiez dava zabrat, vzdy ked vola tak prvá otázka: už si tehotná? to mi moc nepriida. zajtra si kupim test. aspon bude sranda.

evitkamalicka
12. okt 2009

eviq ja som prve babo tiez potratila, potom sa podaril Adamko bez problemov, tak neboj isto aj u teba to tak bude

evitkamalicka
12. okt 2009

lumi priatel je tusim viac nedockavy ako ty 😅

alienka22
12. okt 2009

ahojte baby, môžem sa k Vám pridat? ja cakam MS v piaotk - tak dufam ze nedojde dnes mam 24 den tak uvidime co ako lebo mam priznaky na kramy 😠

lumimi
12. okt 2009

no, a to pred rokom ked som mu vravela ze na jesen chcem pocat, tak z toho nebol nejak nadsený, a teraz, uplny obrat. To jedine ma tesi 🙂

eviq
12. okt 2009

lumimi ja uz si pripadam ako vo vyrobni 🙂 odmakáme a čakáme 🙂)) ...zajtra daj vedieť, že ako si dopadla, držím palce 🙂

evitka dakujem, lahsie sa mi čaká keď viem, že aj iní mali ten problém a podarilo sa...

lumimi
12. okt 2009

eviq dakujem, dam vediet - Držte sa zatial - idem šprtat.

evitkamalicka
12. okt 2009

alienka ahojky, kludne sa pridaj

baby myslite, ze si mozem uz obliect vonku kabat? nebudu na mna ludia kukat jak na sibnutu?

alienka22
12. okt 2009

evitka - môžeš veď je riadna zima vonku

lumimi
12. okt 2009

alienka22 ahoj

evitkamalicka
12. okt 2009

alienka oki, lebo sa za chvilu chystam do obchodu a neviem co na seba bo vonku je vselijako

alienka22
12. okt 2009

ja som v praci ale dobre tu mrznem 😨

alienka22
12. okt 2009

ahoj lumimii 🙂

evitkamalicka
12. okt 2009

nam este doma nekuria tak som zvedava kedy zacnu, lebo uz zacina byt kosa

alienka22
12. okt 2009

tak ja cakam kazdy den kedy nam zakuria lebo sme dost nizko tak mame fajnu zimu

evitkamalicka
12. okt 2009

no snad tento tyzden by uz mohli

lumimi
12. okt 2009

evitka, doporucujem hlavne dazdnik, a kabat bude fajn, v mikinne mi bolo chladno

mima286
12. okt 2009

ahojte vsetky
lumimi-nemas co zavidiet ze mame deti a uz vieme ake priznaky atd.....teda aspon u mna pri prvom som bola tiez nedockava a aspon som citila ze ma boleli prsia a strasne a bola som ospata no teraz ukazuje test len taku slabucku na teste a priznaky ziadne pri tom prvom tehu mi aspon nieco bolo a teraz nic tak zacinam bit pomali smutna ☹ ze to asi tehu nebude ☹

lumimi
12. okt 2009

mima 🙂, mozno mas pravdu ze neni co zavvidiet,ale to asi spoznam az ked budeme planovaz druhe. ja teraz tak krácam naslepo tak sa neviem dockat nejakého náznaku svetla. Proste som sialene nedočkava... 😅

ludka_r
12. okt 2009

Mima, ja si myslím, že to tehu bude... Držím prsty... Ja teda ani pri malom som nemala žiadne veľké príznaky, ani teraz zatiaľ nie. Ale verím si... Tomu testu by som celkom asi aj verila, aj keď doktorovi viac...
A my, čo sme už mamičky, to až také jednoduché nemáme. Teda, aspoň ja nie... Malého sme mali tiež plánovane, ale na toto tehotenstvo sa teším viac, lebo to možno bude moje posledné, tak si ho chcem aj poriadne užiť...
A príznaky tehotenstva bývajú pri každom dieťati iné.. ´
Babenky, nech len všetky sme tehotné....