Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
13. feb 2010
sophie1981
13. feb 2010

noo edit.... 😉 ...len tak daleeeeeeeeeeeeej

edita84
13. feb 2010

no budem sa snažiť 🙂

cukruska1920
13. feb 2010

Halo halo...ani tu nikoho?

sophie1981
13. feb 2010

snazilkuju.... 😀

cukruska1920
13. feb 2010

a teraz... to sa robi v noci 😀

edita84
13. feb 2010

tu som len som čítala

vejinka
13. feb 2010

jooj tak u nas sex nehrozi pekne dlho..teda pokial muz nexce mat oznackovane vsetko okolo..a nebude to jeho spermat 😀 😀 😀 😀

edita84
14. feb 2010

Ahoj kočky dnešný grafík http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3...
ako sa dnes máte čo dobré varíte?

sophie1981
14. feb 2010

edit...tesim.... 😵 😵 😵 😵

rosannar
14. feb 2010

ahojteeeee....ako vidím, tento víkend ste sa viacej snažilkovali ako písali 😀 ...

svistinka
14. feb 2010

ahojte, ja mam dnes 40 dc brucho ma uz 2 dni dost boli, ale prsia nie takze asi zase nic z toho nebude. keby som aspon ten cyklus mala pravidelny.minule mi meskal 14 dni.

svistinka
14. feb 2010

edit 🙂 🙂

edita84
15. feb 2010

Ahoj kočky kuk graf môže to byť IP? http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3...

dijefcatko
15. feb 2010

ediiiit 😵 jednoznacne! vyzera to ukazkovo!
ja idem asi na ovulku:
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

edita84
15. feb 2010

ahoj no vyzerá to na ovulku teraz už len odchytiť mm v správny čas a čakať na zázrak 🙂
dijef diki 🙂

dijefcatko
15. feb 2010

ahoj inak 🙂
idem dnes aj folíky merať, teraz, tak som zvedava, čo doky povie 🙂

edita84
15. feb 2010

tak to budeš mať aj potvrdené od dokiho

lucy_lu
15. feb 2010

Ahojte damy,

tak u nas bola v sobotu nad ranom zrejme ovulka. Zobudila som sa na pichanie vo vajecniku, a na obed som spravila test a bol pozitivny. Testla som aj vecer o pol 8 a to uz bola druha ciarka slaba. Co si o tom myslite?

Inak podstivo sme snazilkovali aj v sobotu aj v nedelu, takze by z toho mohlo nieco byt. 🙂

Ako ste vikendovali?

Dijef, tak nech to dobre dopadne a nech su len pozitivne spravy u dokyho.

Edit, to vyzeraa dobreee, ten tvoj grafik. 🙂

edita84
15. feb 2010

lucy ked ste snažilkovali tak nezostáva iné len čakať 😉

lucy_lu
15. feb 2010

edit, ked to cakanie je hrozne.. 🙂 teraz lutujem ze nemeriam BT. Aspon by som bola ako tak v obraze, co sa deje.
Dnes som 3 DPO a zajtra som objednana na prehliadku k dokyne tak neviem ci sa nemam preobjedat na neskor..

rosannar
15. feb 2010

lucy...môže byť že ti ovulka začala v noci a večer už nebola.... 😉 ale dobre že ste to poistili 😀

edit...no IP to môže byť len si musíš odsledovať zajtrajšiu teplotu, ak stúpne tak to IP mohlo byť na 90 % 😉

edita84
15. feb 2010

ros ahoj ako dopadlo oznamovanie
a jasne že odsledujem aj zajtra

rosannar
15. feb 2010

edit...no dosť dobre...boli radi, ale neboli až taký nadšení ako moji rodičia, ale to asi len preto, lebo oni už jedno vnúča majú... 😉 ...ale trošku viac radosti zato mohli ukázať, ja by som sa nenahnevala.. 😀

edita84
15. feb 2010

ros nevadí hlavné je že sa tešíš ty a tvôj mm 😉

dijefcatko
15. feb 2010

jaaaj, to musí byť super oznamovať to! Ja ešte ani tehotná nie som a už mám premyslené, ako to komu poviem! 😅 Katastrofa 😀

edita84
15. feb 2010

dijef ja ani neviem ako by som im to povedala 😅
možno capím pred mamu test s // a bude 🙂

rosannar
15. feb 2010

edit....presne tak...a to sa teším veeeeeeeelmi a veeeeelmi...jaaaj bože čo sa mi stalo...boli sme s mužíkom na večeri v sobotu a dali sme si zeleninový šalátik s kuracím mäskom a dresingom a k tomu oni dávajú aj také akože posúchy ale to bolo pizzové cesto a na vrchu kopu syru zapečeného a tak sme si ten posúch dali na polovicu a ked som to dojedla tak som mala pocit ako keby som to chcela všetko vrátiť, taká nevolnosť prišla na mna, ale potom sme šli domov a tá aj ked len menšia prechádzka mi tak pomohla, normálne mi uvolnilo brucho a potom mi už nič nebolo 😀

lucy_lu
15. feb 2010

ros,ja si myslim ze ovulka boli asi o druhej rano,ked som sa zobudila na to pichanie. potom sme snazilkovali nejako poobede a hned potom som robila ten prvy ovu. test a bol pozitivny. Vecer uz pozitivny nebol, ale este sme poistili a takisto este aj v nedelu doobeda. 🙂 Sme nechceli nic nechat na nahodu. 🙂

ros a ty ako sa citis? nebyva ti zle?

edit, to bude super ked to vyjde. uz nas tu zostane naozaj len zopar snaziliek, ktore sa daju na jednej ruke zratat. 🙂

rosannar
15. feb 2010

dijefcatko...ved aj ja som mala pre mužíka pripravený super scenár, no ale on bol na nočnej a ked som si ráno urobila test tak som nevydržala do pôbedia kým by som mu to povedala, tak som mu to povedala hned ráno ako prišiel z práce...a bolo po scenári 😀