Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
16. feb 2010

ahojte dievcata, ja len tak na skok...
edit wow 😀

katkamarek
16. feb 2010

ahoj ivanka, a co len na skok?

ivanulienka81
16. feb 2010

vsak dovolenkujem, nebudem predsa visiet na nete 😀

sophie1981
16. feb 2010

caute zeny...no..vidi, e sa zasa rozmnozie o par tehuliek....ach jaj......ale nam rastie rodinka...

Jika.....ono to casom dochadza...len sa prosim nestrat v tom smutnom svete.....a ked sama viem ake je to tazke......manzel je dobrou oporou.....ak pride este horsie, rozpravaj s nim...povedz vsetko co chces,....on to zvladne...len neupadaj......v maji zacinas odznova.... 😉 ...yslim na teba.....
taaakze, ja sa idem chvalit...konecne pozehlene......upratane....katka vonku s tatikom, tak ma klud...juchu.....len mrcha by uz mohla skoncit, uz by so aj romantikus vecer dala...vinko, olivy, pritulit sa k mm......no ja viem aj s mrchou sa to da, ale to uz nem ono.... 😝

edita84
16. feb 2010

sophie ahoj

sophie1981
16. feb 2010

edita ahoj..... 😀

sophie1981
16. feb 2010

ha....po 2,5 roku mam farbu na hlave....juchuuu......som zvedava na vysledok..... 😎

miru.j
16. feb 2010

ahojte babulky,tak som prisla nakuknut 😉 ,...dnes som dostala knizku 😉 ,ale dokina ma nepozerala,ani nic 😕 ,...lebo o dva dni idem do prvej rizikovej poradne na Kramare,uz to nejako musim vydrzat 😔 ,snad mi urobi aj sono,teda bola by som rada 😉 a este radsej ked uvidim bijuce srdiecko mojho pokladika 😵 .Teraz uz nespinim(klopklopklop na drevo)tak dufam,ze je vsetko ok

katkamarek
16. feb 2010

ahoj miru, tak to je fajn, ono by sa s UTZ v tehotenstve nemalo prehanat, lebo aj to moze skodit, takze este tie dva dniky vydrz, neboj, bude tam zvon 😉

sophie a aku farbu si si dala?

edita84
16. feb 2010

ták malá striga spinká
sophie po 2,5 roku? a akú máš?
miru neboj bude tam srdiečko malinké

katkamarek
16. feb 2010

zase tu skapal pes 😀
ked tu chvilu nie som, tak zapisete dve strany a ked clovek moze pisat, tak sa vsetky stratite 🙂

edita84
16. feb 2010

katka ja som tuuuuuu len nerada píšem monológy 😀

edita84
16. feb 2010

kočky evit sa dávno neozvala

katkamarek
16. feb 2010

edit, no ty si aj v grafoch, tak o tebe viem 😀
Len baby pridu, nieco napisu a potom uz neodpisu, no co su to za moresy?! 😉 😅 😅 😅 😀 😀 😀

edita84
16. feb 2010

no veru 😀

katkamarek
16. feb 2010

no asi ma toho vela, tak len dufam, ze je vsetko ok

edita84
16. feb 2010

tak to dúfam aj ja 🙂

sophie1981
16. feb 2010

ech, katus....ved ti pripomeniem tak o rok, ze napises a odides.....pokial by som neutekala, tak deco rozoberie dedovi cd-prehravac...dost ze uz tu vec na kazety zruntosila.... 😝

ale odpovedam......po 2,5 roku...(pred 6 roki som si zafarbila hlavu na cierno....taakze, je to horsie ako cervena....neda sa jej zbavit.....a ked som dosla do Londyna, tak som sa rozhodla, ze tam sa zbavim ciernej...nebudem farbyt a nechad odrast....ved tak so s takou hlavou aj tak len zapala medzi tie individua co tam chodia po ulici.....no a potom so uspesne po roku mala uz aku-taku farbu s ciernymi konceki...a nechala so vlasy oddychnut...nem farbila so, len obcas...no a potom tehu=porod a nejko som sa bala, kedze neodporucaju farbit v tehu )....dala som si pralinku....od palette.....no pekna tmava, vlasy ozili, lebo uz som bola taka rysula..... 😝

edita84
16. feb 2010

sophie t rozoberanie poznám ale moja to už vyrástla tá sa zahrá aj sama a potom sa mamina nudí ☹
ja som si doteraz farbila vlasy pravidlne každý mesiac ale už ma to nebaví nechávam si origoš len sa dám ešte v piatok ostrihať lebo mám vlasy jak bezdomovec 😀

katkamarek
16. feb 2010

sophie, ved ja to chapem, ja som si aj myslela, ze ta mala zabavila, to ja len tak som, aby rec nestala 😀

ja mam melir, taky biely, a nevzdam sa ho ani pocas tehu, to nejde priamo na pokozku, teda vzdam sa ho asi len ked uz budem holohlava, mne jednoducho moja povodna hneda farba pride taka fadna, a aj vyzeram starsie a tak nevyrazne, na blond som este odvahu nenasla, teda nasla, ale bola som z toho ryska 😀 , tak som sa pekne vratila k tomu co mi najviac sedi, a aj najviac vyhovuje, biely melir, kazde tri mesiace 😉

evitkamalicka
16. feb 2010

ahojcek zienky 🙂

edita84
16. feb 2010

ahoj evit ako sa máš

evitkamalicka
16. feb 2010

celkom dobre, muzik ma dnes dovolenku, tak som tu pomenej....inac pekny grafik

edita84
16. feb 2010

dakujem
tak si užívate rodinnú pohodu však?

evitkamalicka
16. feb 2010

no ano, doobedu sme boli na prechadzke a tak, teraz sme troska kazdy na svojom PC

edita84
16. feb 2010

a čo babatko už vystrája v brušku?

evitkamalicka
16. feb 2010

edit ano vystraja coraz intenzivnejsie, tak cakam kedy ma uz riadne kopne 😅

edita84
16. feb 2010

to je super kedy ideš na sono?chcete vedieť čo to bude?

edita84
16. feb 2010

malá vstala idem večer sa prídem kuk zatiaľ sa majte

rosannar
16. feb 2010

čautéééééééé...je niečo nové od rána? 😀 ja mám už ako tak voľno v práci, konečne po celom dni 😀