Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
24. feb 2010

ahojte baby, tak ja dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

ja sa po sexiku snazim lezat aspon 20 min. ale rano tolko casu nemam, tak aspon 10, idealne je vecer, ked nevstavam vobec, okrem toho stahujem svaly a otacam sa, dviham nohy 😀 ale nie vzdy, mm sa zo mna smeje, robim to tak nenapadne, aby si to nevsimol. No a teraz naposledy som skusila aj prstikovu metodu, ale ja mam krcok hlboko ani som sa k nemu nedostala, tak som to vzdala 🙂

jika80
24. feb 2010

gilmorky som mala aj ja rada, ale uz som ich celu vecnost nevidela
a kliniku grace mam tez moc rada - ale pozeram ju tak maximalne cez pc obcas - ja nemam rada televizor 😀

lucy_lu
24. feb 2010

dijef, a ako inak to ide?

katkamarek
24. feb 2010

a gilmorky mam tiez rada, velmi, aj kliniku grace, a sex v meste, sa tesim, ze teraz na TV Doma to budu davat od prvej casti, ale dost neskoro, tak neviem ci to budem zvladat pozerat. Aj zufalky milujem, aj Frasiera.... 😀

lucy_lu
24. feb 2010

baby ja dnes absolutne nestiham v praci. :( vsetci sa zblaznili,lebo vedia ze buduci tyzden idem na dovolenku, tak ma zasypali pracou. :(

katkamarek
24. feb 2010

ja sa zase nudim, a tu nikde nikoho 😀

edita84
24. feb 2010

ja som na pol oka tu 😀

lucy_lu
24. feb 2010

kati, aka je prstekova metoda? boze, u mna ak to takto pojde do konca tyzdna, tak ma asi porazi.:( inak,vonku je pekne tak baby isli asi s drobcami von. aj ja uz chcem ist na materskuuuu..

katkamarek
24. feb 2010

lucy, to by si po styku mala spermosky pomocou prsta natlacit do otvoru krcka 😀
u nas je hnusne zamracene, len na spanok a nic ine to nie je dobre.

aj ja by som uz isla na matersku 😀 a hned od zaciatku tehu

katkamarek
24. feb 2010

edit a co len na pol oka?

edita84
24. feb 2010

lebo len sem nakukujem a pri tom sa hrám s malou

lucy_lu
24. feb 2010

kati, ja som rozhodnuta ze pojdem od zaciatku tehu na PN, az do porodu.. chcem si uzit pokojne tehotenstvo, co by pri mojej praci asi tazko bolo mozne.

katkamarek
24. feb 2010

no ja by som to tiez tak lucy chcela, a moj mm s tym suhlasi 🙂 Som rada, ze nie som jedina co tak premysla.

edit a u vas pekne svieti slnko?

edita84
24. feb 2010

nie u nás je tiež škeredo počasie na depky 😖

katkamarek
24. feb 2010

v piatok idem na preventivku, co myslis edit, co by tam dr. 8 DPO mohol vidiet 😀
asi nic 😅

edita84
24. feb 2010

katka ja neviem ja som bola s malou ked mala 6 tt a bola tam len malá pulzujúca bobulka

rosannar
24. feb 2010

ahojteeee..zase sa tu objavujem 😀

katkamarek
24. feb 2010

ahoj ros, hej objavujes a miznes 😀

lucy_lu
24. feb 2010

kati,ja som bola teraz tusim 7 DPO a nerobila mi nakoniec ani to sono a povedala ze by tam vobec este nic nebolo vidiet. ja by som najradsej isla na krv, z tej sa da tusim uz od hodnoty 2 detekovat tehu.

katkamarek
24. feb 2010

lucy ja viem, si mi pisala,ze to nechcela robit, ze to nie je dobre, ja neviem ci si mam ten utz dat urobit alebo nie, lebo idem na preventivku, okrem toho stale citim lavy vajecnik, bojim sa ci tam nemam nejaku cystu, lebo mne sa zvykli robit, tak aj preto by som chcela utz

rosannar
24. feb 2010

katka..no bohužial...ale teraz ma zachvílku čaká obed, a potom sa možno zase objavím nachvílku potom zase zmiznem a možno sa už objavím len večer 😀

jika80
24. feb 2010

ja tu zase len na skok, bo stale pozeram len na tie byty, keby som uz konecne aj nejaky super objavila 😝

katkamarek
24. feb 2010

ahoj jika, najdes ho, neboj, 😉

ros tak dobru chut k obedu, keby si sa uz teraz neobjavila 😀

jika80
24. feb 2010

katka - no dufam
ked objavime pekny byt, tak je v uplne hroznej stvrti, ked hladame v dobrej stvrti, tam zase nic nenajdeme
poraaaaza ma z toho
tak si dnes s drahym urobime autickom vylet a pozrieme si tie bytiky aspon z vonka a ked sa bude pacit, tak potom aj z vnutra
to nas plan 🙂

katkamarek
24. feb 2010

dobry plan 😀

lucy_lu
24. feb 2010

jikus, viem ze zijes mimo sr, ale mozem sa spytat v akom meste?

kati,ked mavas problem s cystami,urcite je lepsie dat si spravit kontrolne utz. ved vies ako to je-kolko doktorov,tolko nazorov.mozno keby sa ho spytas,tak ti povie ze utz nema ziadny zly vplyv ani v zaciatku tehu..uvidis zajtra.

katkamarek
24. feb 2010

no ved lucy, aj ked som bola minuly cyklus na utz, a bolo vsetko ok, ale tak clovek nikdy nevie

jika80
24. feb 2010

jaaaj, dnes mi je konecne fajn - aj psychicky
vcera vecer sme si spravili s mm taku nasu rozlucku s drobcekom vo dvojici a taaaak to pomohlo 🙂
uz sa tak velmi tesim na novy pokus - som si prave kontrolovala kolko mam ovu a tehotenskych testikov 😀
treba doplnit tie ovu testy 🙂

jika80
24. feb 2010

lucy - drazdany 😉 mame to blizko na svk 🙂

dijefcatko
24. feb 2010

opat sa hlasim z prace, unavena hrozne, chora este viac, mala som ostat domka lezat! 😖 sakriš
katka, ta prstikova metoda je celkom fajn, ale ja sa bojim, ze by sa mi viac spermii podarilo prstom vytiahnut ako vtlacit a po nedavnej nehode uz si dam na krcok fest bacha!
Inak, mm ma vcera sokol, pozitivne: tak som hutala, ze ako asi tie spermosky vedia, kadial ist, kam vojst a podobne. A on vam ma super prehlad, miluje dokum. filmy, takze mi pustil prednasku, ze to cele funguje na baze feromovov a za tymi vlastne spermosky idu, preto vedia kam. tak som sa nieco nove aj od draheho dozvedela 🙂