Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lucy_lu
8. mar 2010

Ahojte dievcata!

Tak konecne som tu zase po tyzdni.Vcera sme sa vratili z lyzovacky, bolo supis. Trvalo mi teraz asi hodinu kym som precitala vsetko co ste popisali.

Kocky, u nas za zase zazrak nekonal, mrcha dorazila a teraz sme 8DC,takze ideme do 5.kola.

Inak, chcem sa vas spytat - tento mesiac sa mi stalo 1 x ze som dva dni predtym ako sa rozbehla mrcha v plnej parade, slabo spinila na hnedo. Mam ratat 1 DC od zaciatku toho spinenia,alebo az od dna, ked sa mrcha naplno rozbehla?

Katka, dijef, edit..... tento mesiac nam to musi vyjst, nech mame tie vianocne babatka.. 🙂

dijefcatko
8. mar 2010

Evit, idem do Brna, mam skusku v ramci doktorandskeho studia, takze dnes sa este s bruchabolom musim ucit. No lucy, to ja tiez neviem, ja som spinila dokonca pat dni a mrcha sa rozbieha az dnes, takze neviem, ktory termin si vyznacit, lebo ak dam dnes siesty, tak mrcha bude aj 12 dni, vratane spinenia, baby poradte. Ja som spinila ale bola tam obcas aj krv, velmi malicko, ale fakt az dnes ide do tuheho, vratane bolesti 😒

lucy_lu
8. mar 2010

dijef, u mna tie dva dni boli len to hnede spinenie a az na treti den bolesti a silne krvacanie. Tak ja neviem.. :(

katkamarek
8. mar 2010

lucy za prvy den sa rata az riadna mrcha 😉

katkamarek
8. mar 2010

dijef aj u teba by som dala prvy den dnes 🙂

Jasne, ze uz nam to musi vyjst, bol by v tom cert, ze by nie 😅

dijefcatko
8. mar 2010

kati, ja uz ale vazne zacinam verit tomu, ze kym na to budem mysliet, tak to nevyjde. ale ako sa to da, nemysliet na to? 😖

katkamarek
8. mar 2010

dijef, jasne, ze sa neda prestat na to mysliet, stale to mas v hlave, len ide o intenzitu, ci na to myslis vkuse, alebo len 100x za den 😀 . Nie len zartujem, proste je to o tom, ze sa s tou myslienkou musi clovek stotoznit, zžit sa s nou, aby to bolo prirodzene, ze sa snazime a neberieme to ako nieco vynimocne. Ja povazujem toto za "nemyslenie", dufam, ze chapes co som tym chcela povedat 😉

katkamarek
8. mar 2010

Dijef, chapes, aby to bolo nieco take prirodzene, ako napr. ze si ides rano umyt zuby, proste to uz neriesis, len to robis, lebo tak sa to ma, no a aj k snazilkovaniu by sme mali tak pristupovat 😅

lucy_lu
8. mar 2010

Kati,dakujem za radu! Kocky, urcite nam to vyjde. Tento mesiac spravim pre to vsetko - poctive snazilkovanie, testovanie, aj gymnastiku v posteli, ktora mi vzdy pripadala strasne vtipna. /uz len ta predstava ako si vykladam po ´tom´ niekam nohy a ako na mna moj drahy pozera,je vtipna../ 🙂)

dijefcatko
8. mar 2010

dik kati, lucy, tak ja mam v tomto stastie, pri maternici v RVF vraj treba ostat lezat na bruchu, to beriem 😀 ale ta moja zvlastna poloha krcku zo vcera, ta mi teraz mata hlavu 😒

lucy_lu
8. mar 2010

A suhlasim s nazorom ze neda sa to vyhodit uplne z hlavy, ale treba to brat tak, ze urcite sa to podari, len nevieme kedy. Kazdy mesiac ked pride mrcha,tak to zaboli,ale potom si poviem ze nevadi a ideme dalej. Do ovulky som vzdy kludna, uzivame si, snazime sa, testujeme no a po ovulke vzdy nervozita narasta, pretoze stale nieco ocakavam.. Mozno keby sa mi podari odburat to, pojde to lahsie.. Len, nie je to jednoduche... Ved viete same..

dijefcatko
8. mar 2010

tak tento mesiac by to fakt mohlo vydat, vianocne babatka, to by bola parada! 😀

katkamarek
8. mar 2010

moj mm ma teraz tak utesoval, ked prisla mrcha, ze on si aj tak naplanoval vianocne babatko 😀

dijefcatko
8. mar 2010

tak to by bolo vazne fajn 😵 jaaaaj, my sme sa vcera so svagrinkou rozpravali, ze keby sme vsetky tri baby v rodine naraz boli tehu, ze by to bol babyboom 😀

edita84
8. mar 2010

dijef nebolo by to tak super ver mi 😒

katkamarek
8. mar 2010

ahoj edit, nemas dnes dobru naladu? No keby som si mohla ja vyberat, tak chcem jarne babatko, ale takto mi je to jedno kedy by sa narodilo, hlavne nech je tu 😵

edita84
8. mar 2010

u n8s sme mali skoro naraz z bratrancovou žienkou malé a ona do dnes porovnáva dievčatá najmä ich váhu jej sa narodila o mesiac neskôr s váhou 3kg a moja mala 1,5 kg a vždy sa vychvalovala aká je veľká a koľko váži juj to nemám rada ved každé dieťa je iné aj vo váhe aj v schopnostiach

dijefcatko
8. mar 2010

ciastocne ma edit pravdu, mozno by rodina potom nedokazala venovat pozornost vsetkym babatkam rovnako a mrzelo by nas to. to si mala na mysli, edit? 🙂

edita84
8. mar 2010

ale mám jasne že mám len mám s týmto zlé skúsenosti 😠

edita84
8. mar 2010

tá babenka dodnes ked sa stretneme čo nie je veľa krát sa vystatuje čo jej malá vie ale to človek čo má dieťa vidí aj na druhom čo dokáže viete ona si myslela že ked Bejuka nemá ruku bude zaostávať aj vo vývoji len je to naopak 😀

dijefcatko
8. mar 2010

inak edit, ja som si vobec nevsimla, ze Bejuska nema rucku 😅 absolutne, az ked to tu pises. mna uputali tie obrovske oci, ktorymi kuka na svet, krasna je, ta rucka mu uplne usla... ja si myslim, ze kde pan Boh cloveku nieco ubral, inde to pridal, urcite je tvoja dcera velmi sikovny maly sibal 😉

edita84
8. mar 2010

ale inak je super ked máš v blízkosti niekoho s kým vieš kočíkovať ja mám jednu takú super kamošku síce má o pol roka staršieho syna ale bolo to super ked malá bola chorá vedela som komu volať po radu 😉

edita84
8. mar 2010

dijef diki no beťárka to je veľká ale ja si hovorím nevadí lebo je to moje zlatíčko a našťastie je zdravá a to je hlavné 😉

katkamarek
8. mar 2010

edit, tak to chapem, ale ked su v rodine dobre vztahy, tak to clovek inak vnima, ale v tvojom pripade chapem, ta zena ma pocit, ze sa musi predbiehat a chce byt vo vsetkom lepsia. Ja mam oboje v rodine, takze velmi dobre viem o com hovoris. Rodinne stretnutia nie su o tom, kto sa ako ma, nie je to prirodzene, ale len sa kazdy vychvaluje co ma a snazi sa byt lepsi ako ten druhy.

A myslim, ze aj ja som ti uz pisala, ze Beatka je velmi pekne dievcatko, taka mala sibalska okana 😉

edita84
8. mar 2010

katka áno presne tak rod. stretnutia nemajú byť o tom čo kúpili z koľko a čo kto vie a koľko zarába a ty prečo nekúpiš. juj hnevá ma to 😠
ale zároveň sa smejem na jej hlúposti 😀

ivanulienka81
8. mar 2010

ahojte dievcatka :D
my sme mali zlu noc, Misko sa vela budil a spal s nami v posteli, tak rano sme trocha dlhsie pobuvali 🙂
inac nieco nove?

katkamarek
8. mar 2010

edit presne tak, i ja sa na tom smejem, 😉

ahoj ivka, ja som tu cez vikend nebola, ale ja nemam nic nove 🙂

dijefcatko
8. mar 2010

no baby, mne aj tato mrcha slabne, rano to vyzeralo, ze sa to rozbieha a teraz je to zasa len tak "light" 😒 boze, ak sa pusti v plnej sile zajtra pocas cesty, tak ma porazi 😠

edita84
8. mar 2010

dijef a čo ked sa nespustí 😉

dijefcatko
8. mar 2010

ediiit 😀 ale pusti, ved to by som spinenia tahala uz siesty den a to by naozaj nebolo dobre. ja uz ani neviem, co je spinenie a co je uz riadna hoci aj slaba mrcha 😒 ale prsia ma uz bolia menej ako vcera, takze napatie sa uvolnuje, krcok je makky, takze nehrozi 😉