Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
9. mar 2010

ahoooooooj 🙂

katkamarek
9. mar 2010

dobre ranko 🙂

edit pekne klesas na ovu 😉

edita84
9. mar 2010

ahojte uvidíme

rosannar
9. mar 2010

ahojteeee a dobreeee ráánko 😉

katkamarek
9. mar 2010

inak k MDZ, moj mm mi kazdy rok da kvietok a teraz prisiel domov bez a hovori mi, ze bol v kvetinarstve, ale ze tam bolo tolko ludi, ze sa mu nechcelo cakat 😀 Tak mi dal pusu a poprial vsetko naj 😵

rosannar
9. mar 2010

no ten môj mi dáva darčeky každý den len s tým že je somnou a že ma ľúbi...dokáže sa prekvapiť s takými vecami, čo by som nikdy nečakala, nie sú to kvety ani čokolády, ale to čo spraví....a stačí ked sa nanho kuknem a on pozre na mna ako malé bábätko a to mi stačí....kvietok dostanem a vydrží len pár dní ale on tu bude stále až do smrti 😉

slavulilienka
9. mar 2010

Ahojte slečny... 😉 dostala som pokarhanie, že k Vám nechodím...tak sa ospravedlňujem...nie preto, že by som nechcela, ale keď vy ste tu už hádam všetky tehule nie? 🙂 Ale pravdu povediac Vás čítam stále...aj keď tu nechodím...iba som akosi nechcela narúšať Vaše debatky mojimi negatívnymi príspevkami... 🙂
No už som zase v pohode, tak aby ste vedeli, že na Vás stále myslím...na evitku, ako jej rastie bruško, na Ross, či sa dobre cíti , či negrcká... 🙂 na Katku, na Editku, na Vejku...na dijef, na jiku, ludku...atď.. 🙂 dúfam, že ste všetky v poriadku.. 🙂

evitkamalicka
9. mar 2010

slavuli ahojky 🙂

rosannar
9. mar 2010

slavu...ahoooooj...už si nám tu veľmi chýbala...ja som zvykla na tebe často spomínať, že kedy už prídeš...ale som rada, že si tu, tak už prosím neodchádzaj od nás

slavulilienka
9. mar 2010

ross... 🙂 😢 ďakujem, že si na mňa myslela... 🙂

rosannar
9. mar 2010

slavu...nemáš začo...treba držať spolu aj tehulky aj snažilky, takže tu pekne s nami zostan...a povedz čo nového

katkamarek
9. mar 2010

ahoj slavuli, no ja ta vidim v inych temach, ale nechcela som vam narusat debaty, a som myslela, ze ked sem nechodis, tak si na nas zanevrela 🙂 Ako sa inak mas?

Nie sme tu vsetky tehule, este je nas dost, co stale cakame 😉

Inak baby ani Miru tu dlho nebola, neviete co je nou?

slavulilienka
9. mar 2010

babky nezanevrela...kdeže.. 🙂
ja idem zajtra o 9 - tej na IUI... 🙂 , tak som plná očakávania, že čo sa udeje...
zatiaľ myslím pozitívne, takže ani nepociťujem žiadny stres...ak sa má , tak sa podarí...ak nie...budeme skúšať kým sa to podarí.. 😉
večer o deviatej mi pichli pregnyl, tak dúfam , že to dokyna dobre načasovala.. a mám tri folikuše, tak hádam motyka vystrelí.. 😉

rosannar
9. mar 2010

slavu...tak držím palce a budem na teba myslieť, aby sa ti to podarilo... 😉 treba myslieť pozitívne a všetko dobre dopadne 😉

lucy_lu
9. mar 2010

Ahojte kocky, dobre ranko vam prajem. 🙂 Ten moj vcera na MDZ uplne zabudol.Alebo skorej na mna.. :(

baby, neviete co je s lilix? uz som sa na nu pytala zoparkrat, ale ta uz tu ozaj strasne dlho nebola

slavulilienka
9. mar 2010

ross 🙂 ďakujem..

katkamarek
9. mar 2010

slavuli super pristup, som rada, ze si sa dala dokopy a si v pohode. Prave to je dolezite, pozitivne myslenie robi vela. Drzim palce a urcite sem prid castejsie, potom je tu pusto, ked som tu napr. iba ja a rosa 😅

rosannar
9. mar 2010

no už tu zopár iných dievčat tiež dlho nebolo...a to nie je dobre.... 😖

rosannar
9. mar 2010

katka...a hlavne ked ja som tu len 3 krát do dna 😀 nie?

katkamarek
9. mar 2010

no ved to som zabudla dopisat 😀

slavulilienka
9. mar 2010

katuš ďakujem...neboj už sa ma zase dlho nezbavíte... 😉

rosannar
9. mar 2010

katka....ale dneska sa mi nechce robiť, takže tu budem asi častejšie ako iné dni... 😀

katkamarek
9. mar 2010

lilix ma skolu, sem tam mi napise IP, je v pohode, len ju to teraz nebavi sem chodit

katkamarek
9. mar 2010

ros uvidime 😀

rosannar
9. mar 2010

a baby katka spomínala aj Miru, s tou neviete čo je? tá tu už tiež dávno nebola

slavulilienka
9. mar 2010

ktovie čo je s ňou..možno chodí tiež len čítať, ako som to robila ja..., možno nemá čas...hádam sa nám ozve, či je v poriadku.. 🙂

katkamarek
9. mar 2010

ved to, ze inokedy aspon napisala som ok, ale teraz uz dlho nic, ked sem pride, tak dostane, tak nas natahovat 😅

rosannar
9. mar 2010

len dúfam, že je v poriadku, lebo ak si dobre spomínam, tak na začiatku mala menšie problémy so špinením...tak dúfam, že je to v poriadku

slavulilienka
9. mar 2010

ross a Ty ako moja? Ako sa cítiš? 🙂

katkamarek
9. mar 2010

ros ved to, ze spinila, tak len dufam, ze je vsetko ok 😖