Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
11. mar 2010

jika ja to iste velky obvod a male kosiky

jika80
11. mar 2010

prave si idem kupit listok na vlak, idem troska nasich navstivit buduci tyzden 😉 taaaak sa mi nechce do tej zimy

ivanulienka81
11. mar 2010

no tak ja prave naopak, ja obvod 75 inac by mi to uz lietalo kolo hrudnika

dijefcatko
11. mar 2010

lumimi, ja som citala navod na FF a tam bolo pisane, ze vyznaci ovulku, ak teplota vystupi tri dni nad predchadzajuci priemer. ak by to bolo iba podla poklesu a nasledneho vzostupu, vyznacilo by mi to minuly mesiac ovulu uplne inak, lebo vzostup som mala niekolkodnovy... no ale nechcem sa hadat samozrejme 😉
jaaaaj, podprdy, mne nastastie vyhovuje 80B, ale uz sa stalo niekolkokrat, ze Bcka su mi velke a Acka male. Velmi dobre skusenosti som mala s tou zasielkovou znackou Fleur de Sante, velmi prijemne pradielko a krasny dekolt mi robilo 🙂

katkamarek
11. mar 2010

dobre ranko,

dijef, FF berie do uvahy tri teploty pred ovu, teda tri dni pred ovu, mam to potvrdene, lebo som mala 4 dni pred ovu nezvycajne vysoku teplotu, tak som to skusila dat prec, aby mi dalo nizsie tu vodorovnu ciaru, ale ono to vobec nereagovalo, takze urcite sa netrap tym, ze mas vyssie teploty teraz 😉

Inak vy ste toho popisali, ja kupujem podpresnku asi tak, ze obovod 70, ale pri tomto obvode su velmi malinke kosiky, akoze nemam nic, ale toto mi je male, tak malokedy natrafim na dobry obvod aj kosik 🙂 Tak vacsinou mam 75 A, ale uz som natrafila aj na jednu zancku, ktora mi vyhovuje, aj co sa tyka obvodu aj kosikov 🙂

evitkamalicka
11. mar 2010

tak som kupila tie golfky, buduci tyzden mi ich donesu, aspon sa nemusime trepat k nasim so sportakom z kombinacie

katkamarek
11. mar 2010

evit a ake si nakoniec vybrala?

evitkamalicka
11. mar 2010

tie co som tu vcera dala link, teraz maju na ne vypredaj, su za polovicnu cenu

katkamarek
11. mar 2010

ale vy ste tu vela linkov davali a ja uz nepamatam, no idem kuknut dozadu 🙂

evitkamalicka
11. mar 2010

ja som davala len jeden

ivanulienka81
11. mar 2010

ja som teraz vsadila na zn. Lormar, pohodlnu hladku podprdu, ziadna cipka, vhodna pod bluzku ale aj priliehave tricko (aj ked neviem kedy najblizsie budem take oblecenie nosit) 😅
inac ja uz dlhe roky 75B
asi si idem odfotit brusko... najvyssi cas dokumentovat, vsak uz 13tt 😨

katkamarek
11. mar 2010

evitka uz som nasla, aj taku farbu, ci inu? Pekny je.

No mne Lormar nesedia, nakolko ja mam malinke prsia, tie ich podprsenky mi ich este zmensuju 😅

evitkamalicka
11. mar 2010

katka ano taku, lebo potom maju len cervenu a modru a to som nechcela, predsalen zlta je taka neutralna aj pre druhe

katkamarek
11. mar 2010

A podla mna aj krajsia 🙂

evitkamalicka
11. mar 2010

k tym golfkam je este aj nanoznik a plastenka

katkamarek
11. mar 2010

Ivanka no uz si odfotila? 🙂

A kolko ta vysiel evit?

ivanulienka81
11. mar 2010

ano a hladam kabel bo som fotila na mobile 😠

rosannar
11. mar 2010

jaaaaj babule, tak sa mi dneska nič nechce....ten sneh ma normálne odrovnal.... 😀 ....

evitkamalicka
11. mar 2010

katka 57€ uz aj s kurierom

katkamarek
11. mar 2010

evitka ty stale vymaknes taku super akciu 🙂

dijefcatko
11. mar 2010

Ivkaaa, chceme vidieť bruško! 😀 Baby, ja sa neskutočne teším, ked sa to bruškovanie bude týkať aj mňa, ja budem neskutočne šťastná. Teraz to pre mňa ešte neplatí, ale teším sa, lebo viem, že ten čas sa blíži a bude krásny! 😵

rosannar
11. mar 2010

evit...a teraz sa robia aj také kočíky, že 3kombinácia, nie? že si ho vieš dať neskôr aj na športový, nie?

evitkamalicka
11. mar 2010

no ja vzdy takticky vyckavam 😀

rosannar
11. mar 2010

dijefcatko....toto boli slova do bitky 😀 😉

evitkamalicka
11. mar 2010

ross ano robia, mame taky doma, ten sme tiez kupovali nedavno

rosannar
11. mar 2010

evit....no a taký koľko asi stojí? 😀

evitkamalicka
11. mar 2010

brusko brusko brusko

evitkamalicka
11. mar 2010

ros to je rozne, su vselijake 200 - 1000€ mozno aj viac, zalezi od znacky, vybavy atd

katkamarek
11. mar 2010

ross pekny vies zohnat uz aj za 280 eur 😉

katkamarek
11. mar 2010

ross a ty kedy svoje brusko odfotis? 🙂