Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
22. mar 2010

dobrééé ránko dievčatá.. no táto noc mi nepriala, zase ma v noci rozbolelo brucho a aj som vracala....no hrôza 😖

evitkamalicka
22. mar 2010

ros no len aby si nemala crevnu virozu, lebo ta je teraz vsade

rosannar
22. mar 2010

evit...to až nie...už som ju mala asi rok alebo dva dozadu a to vyzeralo uplne inak...ale nepáči sa mi to, že chudnem....dúfam, že to nijak malému neškodí 😒 ...lebo ved vtedy ked som mala teplotu som schudla niečo cez kilo a teraz tiež tak nejak...čiže už asi 3 kilá a ja chcem priberať, nie chudnúť...aspon nie teraz... 😒

evitkamalicka
22. mar 2010

ros v zaciatkoch to vobec nevadi, ze chudnes.....vsak ja som uz v polovicke a pribrala som zatial len 0,5kg

rosannar
22. mar 2010

evit...no tak dobre...lebo ja som nevedela ani pred tehotenstvom schudnúť ani kilo nie že ešte 3 a to počas tehotenstva...a zľakla som sa ked som čítala ten 10 týžden tehotenstva a tam bolo písané, že by sa už malo pomaličky priberať a ja som chudla 😀

edita84
22. mar 2010

ahojte

evitkamalicka
22. mar 2010

ros kazdy pribera v tehu inac, tak sa nestresuj

edit ahoj

b.bardyova
22. mar 2010

Ahojte kocky chcemsa spytat pocula som, ze po snazilkovani sa dvihaju nohy...ale nikde sa neuvadza na kolko...neviete mi poradit

edita84
22. mar 2010

ros aj ja som pri Bejuke na začiatku schudla asi 3 kg

evitkamalicka
22. mar 2010

b.bardy ahojky, to dvihanie noh a podobne praktiky su somarina, to spermijkam nijako nepomoze

rosannar
22. mar 2010

edit...ahoooj....no som už o niečo kludnejšia...dakujem... 😉

evit...no ja nestresujem...ale som sa aj dočítala v v 10tt je už len 1,5% potratu....takže sa dá povedať, že sa blížim k brehu? 😅

b.bardyova...no ja som tiež dvíhala nohy a držala som ich asi nejakých 3 minutky a potom som ešte ležala v posteli, ale neviem či to pomáha 😀

evitkamalicka
22. mar 2010

ros ja som citala, ze v mojom tyzdni by som uz mala mat 4 - 8kg na sebe, co nehrozi zatial

edita84
22. mar 2010

kočky cukrus sa ešte neozvala či je už doma?

evitkamalicka
22. mar 2010

este neni doma, ale ma sa dobre, uz nespini a miminko ma 1,8 cm 😉

edita84
22. mar 2010

jáj to ma teší strašne veľa na ňu myslím dúfam že už bude ok

oliviakm
22. mar 2010

dobre ranko baby, ja som katkamarek, ale neviem sa prihlasit pod starym nickom 😠

tak som to riesila takto ale dufam, ze je to len docasne riesenie
ja som dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

asi sa blizi ovu, dufam, vcera som konecne mala krasny egg hlienik, som si ho natahovala medzi prstami a tesila sa 😀
dufam, ze je to dobre znamenie a uz sa to upravi, lebo od vysadenia HAK akosi stagnoval plodny hlienik

a vy sa ako mate, co nove?

rosannar
22. mar 2010

a ešte ako dlho by mala byť v nemocnici?

b.bardyova
22. mar 2010

Dakujem ....a uvidime ci to pomoze ...mozno len mojej osobke......budem sa citit viac v pohodke....

evitkamalicka
22. mar 2010

neviem, zda sa mi, ze este tento tyzden a potom sa uvidi co dalej, ci si ju tam este nechaju

rosannar
22. mar 2010

evit...no len aby bola v poriadku...ked s nou budes v kontakte tak ju pozdravujem a držím jej palčeky aby sa bábätku darilo a rovnako aj jej... 😉

ivanulienka81
22. mar 2010

dobre rano dievcata,
tak ja neviem co je krpatemu, vecer o pol siedmej siel buvat, rano o siestej si dal mliecko a hned nato zaspal a este furt spi 😨
inac mam dojem, ze nam vykukol puklik 😀 a boli ma lavy cici od vcera ☹

rosannar
22. mar 2010

iva...ahooooj....no aspon spinká, no nie? horšie by bolo, keby bol celú noc hore 😀

lucy_lu
22. mar 2010

ahojte kočky, po dlhšej dobe sa hlasim opäť aj ja... u nás tento mesiac nebola ovulka, tak som trochu v depkách a radšej som sa koníkovi vyhýbala na chvíľu.. :(((

čo tu nové? pribudli nejaké tehulky?

cukruska1920
22. mar 2010

Ahojte....kto tu?

lucy_lu
22. mar 2010

ahoj cukruš, ako sa mávate? ešte v nemocke?

evitkamalicka
22. mar 2010

cukrus ahoooooooj 🙂

cukruska1920
22. mar 2010

ajojte... lucy, evit.... dneska bola vizita velka...nechaju si ma tu este 3 tyzdne... to budem koniec prveho trimestra a potom pojdem domkov...inak sa mam dobre a hadam aj babenko v brusku 😅

evitkamalicka
22. mar 2010

cukrus tak je dobre

edita84
22. mar 2010

cukrus ahoj nevadí hlavné aby ste boli obaja v poriadku 🙂
lucy nstresuj ani ja som nemala ovulku 😉

cukruska1920
22. mar 2010

no ved ja som sa aj pytala na malej vizite mojho gynekologa...je aj moj izbovy..ze ci tu nemozem zostat do 12tt a povedal ze to sa ani pytat nemusim...ze to je jasne.... tak som rada....je tu so mnou jedna babenka...ta tu bude dlho lebo je v 20tt a je otvorena na 2cm...tak je nam veselo