Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

dijefcatko
30. mar 2010

no ja mam obed v praci, zapekany karfiol s tofu a zemiacky k tomu, na veceru si dam cestovinky s hubovou omackou, ktore mi vcera v restike zabalili, lebo som zjedla iba polovicu, cuduj sa svete, nebralo mi ako inokedy 😒

evitkamalicka
30. mar 2010

ja vo stvrtok este doma budem piec strudlu 3-4 a u nasich potom este nejaky jeden kolacik a to staci

dijefcatko
30. mar 2010

ja budem len nepecene robit, v mojej plynovej rure sa mi vsetko desne chyta...

evitkamalicka
30. mar 2010

ja si svoju elektricku neviem vynachvalit

dijefcatko
30. mar 2010

my sme mali v podnájme teplovzdušnú a to teda bola paráda, teraz nám ostala po predchádzajúcich majiteľoch plynová a kupovať budeme už len pri rekonštrukcii kuchyne 🙂

evitkamalicka
30. mar 2010

tak som sa osprskala, pustila pracku, umyla riad

katkamarek
30. mar 2010

no ja nepeciem nic, ale nie preto ze by som nechcela, nemam v com 😀
urobim asi len tiramisu alebo nieco podobne, nepecene. Okrem toho som kupila suche kolaciky. Aj tak asi nebudeme doma a mamka tiez napecie, tak nabali 😅

dijefcatko
30. mar 2010

kati, diiikes za tip! tiramisu, to je ono!

katkamarek
30. mar 2010

dijef nemas zaco, aj vcera som jedno urobila 😀 Je to rychle a zaroven chutne. A aj ked pouzijes prave mascarpone, nemyslim ,si, ze je to drahy zakusok, ved uz tam potom idu iba vajicka a dlhe piskoty a trosku cukru 😉
moj mm ho zboznuje, on by ho jedol kazdy den, no len si to velmi nemoze dovolit 😅

katkamarek
30. mar 2010

no a samozrejme kava 😀

evitkamalicka
30. mar 2010

katka a alkohol nedavas? to tam tiez patri

katkamarek
30. mar 2010

evit, niekedy ano, niekedy nie, vcera som napr. nedala, ale zvyknem dat do kavy stamprlo niecoho likeroveho, ked nemam amareto uz som aj soberano dala, a bolo fajn 😀

dijefcatko
30. mar 2010

a keby tam šla kvapka rumu? 😕 nechce sa mi kvoli tomu kupovať amareto 😅

katkamarek
30. mar 2010

a tusi niektora z vas co je s miru.j? Uz tu velmi dlho nebola, ci uz presedlala na tehu temy?

katkamarek
30. mar 2010

jasne dijef, moze byt, to je este lepsie ako soberano, ja ked som ho tam prvy krat dala som sa bala, ze to pokazim, ale zase ten alkohol to iba tak jemne dotvori.

evitkamalicka
30. mar 2010

ja som zas taka, ze trepem rum aj do kolacov, do ktorych vobec alkohol nema ist, ale ja zboznujem tu chut v kolaci 😅

katkamarek
30. mar 2010

evitka to ja by som do vsetkeho davala kopor 😀

katkamarek
30. mar 2010

aj ked som odbocila od sladkeho 😀

edita84
30. mar 2010

AHoj kočky už je lepšie včera sme sa o tomto našom snažení porozprávali s mm 🙂 a mraky sa už rozchádzajú a aha dnešný grafík http://www.fertilityfriend.com/home/edita84 a áno som závislá na koníkovi a na vás 😉

evitkamalicka
30. mar 2010

edit ahoj....som rada, ze si tu.....pekna foto 😉

katkamarek
30. mar 2010

jej editka, to je aka pekna fotka 😵
som rada, ze to preslo, ja som si aj myslela, ze to nebude dlho trvat 😉
edit, takze sa citis na mrchu ci si este davas sancu na ovu?

edita84
30. mar 2010

ahoj evit díki to je spred 5 rokov maturitná 🙂
aj ja som rada že som späť 🙂

katkamarek
30. mar 2010

edit a vies, ze som si aj myslela, ze je maturitna, ale vyzeras tam super 🙂

edita84
30. mar 2010

katka ovu podla mňa už nebude ale ani mrchu ešte necítim aj prsia ma prestali boleť 🙂 takže len čakám

katkamarek
30. mar 2010

a chces ist k lekarovi?

edita84
30. mar 2010

nie počkám a uvidíme

evitkamalicka
30. mar 2010

zeny mne sa tak nic nechce, ale uz mam hotovo, napapali sme sa, maly uz aj spi, tak si idem dat kavu a vylozit nohy 😀

edita84
30. mar 2010

no ja som už dnes bola na daňovom odovzdať 2% z dane našej škôlke a ešte v deckom parku a teraz varím šošovicový prívarok 🙂

rosannar
30. mar 2010

edit...ahooooj...som rada, že sme ti chýbali a že si ku nám prišla 😉 ....pekná fotka a som rada, že si si doplnila albumík 😉

edita84
30. mar 2010

🙂