Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
30. mar 2010

baby, ja som sa teraz taaaak veeelmi najedla, že asi prasknem...dala som si dobrý šalátik s kuracím mäskom a malými francúzskymi bagetkami ale bolo to super.... 🙂

edita84
30. mar 2010

ros nerob chúťky 🙂

edita84
30. mar 2010

no ja som sa rozhodla že zajtra ráno spravím test a ked nič čo viem že bude nič tak zavolám dokimu nech mi pichne vyvolávačku.

evitkamalicka
30. mar 2010

ja som mala tie halusky s kapustou, ale teda moc velku porciu som nezjedla

rosannar
30. mar 2010

edit..nerobím chutky ja sa len chválim 😀

evit...joooooj také halušky s kapustou...bože to milujem...moj svokor robím perfektné halusky s kapustou...a on dáva do toho aj opraženú slaninku....joooj...normálne mi slinky tečú 😀

evitkamalicka
30. mar 2010

ros kludne prid, este ich kopec ostalo

edita84
30. mar 2010

juj evit asi už viem čo budem variť v nedeľu 🙂

katkamarek
30. mar 2010

no ked uz sa bavime o obede, ja som mala ryzu a kuracie sote, pisalo ze na cinsky sposob, ale cinska mi tam priadala iba ta kapusta v oblohe 😀

evitkamalicka
30. mar 2010

ja sa tesim, ze od piatku tyzden alebo dva nebudem varit, lebo bude varit maminka, musim si este rozmysliet co dobreho by som si od nej dala 😅

rosannar
30. mar 2010

evit..nehovor to dvakrát, lebo dojdem 😀

katkamarek
30. mar 2010

evitka to by sa pacilo aj mne 😵

rosannar
30. mar 2010

no ja mám šťastie tento týždne...lebo možno zase nebudem musieť variť...mamina nám zase z nedeli nabalila toľko že ešte aj zajtra bude mať čo jesť a už potom niečo vymyslím 😀

katkamarek
30. mar 2010

ros a vy tiez varite ako pre armadu v nedelu? 😀 Lebo moja mamka vyvara tiez tolko jedal v nedelu, ze to sa ani zjest neda, a potom cely tyzden dojedame, uz sme jej vraveli, ze nech to nerobi, ze to uz potom cloveku ani nechuti. Uz si to asi vzala k srdcu a v poslednej dobe sa snazi varit menej 😅 ja mam tiez dnes este od nedele, ale musim nieco vymysliet, ked pride mm, lebo on to uz nebude chciet.

katkamarek
30. mar 2010

Teda my nechodime na obedy k mamke, len sem tam, ale tak to byvalo, ked som este bola slobodna 🙂

rosannar
30. mar 2010

katka...no my chodíme k našim každú nedeľu na obed...to je už taká tradícia, len túto nedelu sme neboli, lebo nám dosť zostalo zo soboty lebo tu boli svokrovci a mamina nám ešte potom v nedeľu priniesla plno toho, čo varila aj ona...tak ešte je tam toho dosť 😀

edita84
30. mar 2010

joj kočky vám je dobre 🙂 no my chodíme na obed v sobotu ale to nie vždy

rosannar
30. mar 2010

edit..no my niekedy chodíme aj v sobotu....ale to hlavne vtedy, ked chceme ísť do mesta alebo ideme niekam na doobedie 🙂

edita84
30. mar 2010

no veru dobrá vec ked sú rodičia blízo najmä ak ide o stráženie detí my ho plno aj využívame 🙂

evitkamalicka
30. mar 2010

aj mne by take strazenie obcas bodlo, ale maleho by som dala len nasim, vsak aj pojde v lete aspon na tyzden, ked budem rodit

edita84
30. mar 2010

jaj evit ja by som malú u nikoho iného ako moja mama a moja teta nenechala

evitkamalicka
30. mar 2010

u druhej babky by som ho nenechala dlhsie ako hodinu a ked pride strazit sem, tak len vtedy ked mam poradnu, inac by som nedala

edita84
30. mar 2010

ja by sm aj dala ale my už druhú babku nemáme 😔

evitkamalicka
30. mar 2010

ja v ziadnom pripade a uz som ticho, lebo spehuni sa najdu

edita84
30. mar 2010

😉

rosannar
30. mar 2010

no ja už viem, že ked sa nám narodí ten malý zázrak, tak moja sestra, mamina a ocino budú u nas stále....a verím tomu, že ked dokončím detskú izbu a kupime tam rozťahovaciu pohovku tak aj svokrovci budú u nas aj spávať, takže aj tí tu budú dosť často...no a dúfam, že aspon jeden z nich mi navarí 😀

edita84
30. mar 2010

ros super logika 😉
idem malá vstala, chystáme sa von do piesku pekný deň večer sa ozvem 🙂

rosannar
30. mar 2010

edit..papa 😉

evitkamalicka
30. mar 2010

aj my pojdeme ked sa maly zobudi, ale to bude tak najskor za hodinku

katkamarek
30. mar 2010

ros a myslis, ze ti to casom nebude prekazat? Ako ja mam tiez rada navstevy a tak, ale keby u mna bol stale niekto asi by mi to vadilo 😅

evitkamalicka
30. mar 2010

mne by to tiez vadilo