Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

katkamarek
31. mar 2010

No ja vam poviem neskor kolko sa u mojho za foto plati, ale viem, ze dava i dvd, a to je myslim za 20 eciek, ale to sa mi len mari 😅

rosannar
31. mar 2010

sophie..aj ja som rozmýšľaľa, že si kupim potom taký album, kde dám aj fotky zo sona....a potom aj také kde bude už vonku z bruška 😀 a chcela som aj tak že tam dám aj nejaké testíky, čo som si robila..uvidím, dovtedy sa to ešte môže zmeniť 😉

slibby
31. mar 2010

rosa uvidis aj tvoje babo uz bude take velke, je to neuveritelne ako rychlo teraz rastu a ze uz je aj vsetko rozoznat, je to fakt krasny zazitok

rosannar
31. mar 2010

slibby...a ty si teraz v 12.tt ako ti to tu vypisuje?

katkamarek
31. mar 2010

baby a vejinka sa ako ma? neviete, este stale grca? dlho tu nebola
a budem sa opakovat, ale co je s miru.j? Neviete?

janirea
31. mar 2010

slibby,,len nech pekne rastie 🙂

rosannar
31. mar 2010

katka...no vejinka sa fakt dlho neozvala...ale o miru.j neviem dobre dlho...naposledy si len pamätám, že špinila a že ak to bude pokračovať, že pôjde na pohotovosť ale čo bolo potom už neviem

slibby
31. mar 2010

rosa hej som presne tak ako mi to ukazuje tu na konikovi, aj ked babo je o par dne vacsie ale to sa meni, moj maly bol tiez podla uzv vzdy a otyzden dopredu, aj ked neviem preco lebo tiez viem presne kedy sme ho zarobili

rosannar
31. mar 2010

slibby..lebo ja som teraz o týžden menej ako mi to tu ukazuje...ináč ja som tak minule rozmýšľaľa, že kedy asi sme ho "urobili" ale nevychádzalo mi to ani na jeden dátum 😅

slibby
31. mar 2010

tak ako ti graf ukazoval ovulku tak by si mala byt o 1 az 2 dni predo mnou, u nas to nebol problem, kedze som makala len nocne a len jeden vikend prichadzal do uvahy 😅

rosannar
31. mar 2010

slibby...no ja som mala ovulku 22. januára a kexíkovali sme 17. a 23 januára ( no myslím tak blízko ovulky) a tak neviem že ktorý to je lebo mi to nejak nevychádza ani na jeden 😀

slibby
31. mar 2010

mozu byt oba dni aj ked je pravdepodobnejsie toho 23.

slibby
31. mar 2010

ja som mala ovu 23. a aj sme ju presne trafili, len lekari to pocitaju podla mrchy a vlastne ty si uz potom 2tt tehotna kym vobec sa zadari

rosannar
31. mar 2010

slibby..no aj ja som si myslela...ale ako to viem tak vyrátať?

rosannar
31. mar 2010

no ved to...a ja viem ako si to mám vyrátať

slibby
31. mar 2010

ked pocitas od ovulky tak k tomu musis len 2 tyzdne priratat

rosannar
31. mar 2010

slibby no ja som chcela vyrátať, že kedy sa nám poradilo zamiesiť toho malého

slibby
31. mar 2010

to podla mna skor toho 23., bojovnici v tebe dokazu prezit min 48hod aj ked sa hovori ze az 5 dni dokazu prezit, ale to ti aj doki bude viediet povedat podla velkosti baba.

slibby
31. mar 2010

aj ked nie je dolezite kedy sa podarilo, hlavne, ze sa podarilo 😉

katkamarek
31. mar 2010

ros mas tam rozdiel 6 dni, a to ktora spermijka to bola, ci ta ktora si pockala na vajko (17dc), alebo ta ktoru si pockalo vajko (23dc), sa asi nedozvies. Chapes? Proste bol to jeden z tych sexikov, ale to na konecnom vysledku aj tak nic nemeni, lebo dolezita je ovulka 😉

rosannar
31. mar 2010

katka..ale ja som chcela vedieť že ktorý den to bol 😀

janirea
31. mar 2010

ros,,,podla dalsieho vyvoja babatka to bude mozno viacej jasnejsie, ked po tom patras 🙂 ,,,,ked uz bude bábo vacsie a bude mat lekar viac rozmerov k dispozicii bude vediet presnejsie urcit kolko ma tyzdnov

katkamarek
31. mar 2010

ros ved ja chapem o co ti islo, len som sa ti snazila vysvetlit, ze medzi oplodnenim moze byt maximalne par hodin rozdiel, lebo ak to bolo zo spermijky zo 17 DC, tak ta si musela pockat na vajko aj tak, cize k oplodneniu mohlo dojst az ked bola ovulka, dovtedy sa nic nedialo. A ked to bolo zo sexiku po ovu, tak si vajko pockalo spermijku, ale ten rozdiel je maximalne 24 hodin podla mna, a to uz asi nezistis, ktory sexik bol ten plodny, chapes?

katkamarek
31. mar 2010

teda ja pisem DC, ale myslela som datumy 😀 ale v podstate je to jedno

ludka_r
31. mar 2010

slibby, krásna fotečka bábätka. 😉 To len to moje sa akosi nechcelo dať odfotiť.
Inak, som zameškala aj 3D sono. To, že ho má aj môj doktor, som sa dozvedela až na poslednej poradni. No a vtedy ma už nechceli zobrať, lebo že berú len do 25 tt. Hm, tak nevadí, počkám si na realitu. 😀
Už tak nejak za mesiac by som mala ísť na materskú. Neskutočne to ubieha.
Ale teraz Vám aj celkom závidím, že čakáte mimi až o niečo neskôr. Ja už sa teraz neviem zmestiť do žiadnej jesennej bundy a kým bude teplúčko na letné šaty, tak už mimi bude na svete. 😖
No čo už.

lumimi
31. mar 2010

zdravím dámy,
ja viem ze sme počali 6.11 🙂 - som to povedala uz vtedy - ze "sme počali teraz alebo tento mesiac to nevíde" - ale ono je to v podstate jedno hlavne je nepremeskat narodenie 😀
juj, drobec nemá rad knihy, vzdy ked si ju oprem oprem o brucho tak do nej kope. ....

sophie1981
31. mar 2010

zeny...mne by bolo jedno kedy sa nalepilo...hlavne ze drzi..... 😉 .....

edita84
1. apr 2010

Ahoj kočky pekné ráno graf už dávať ani nebudem lebo je o ničom 😀

rosannar
1. apr 2010

dobréé ránko... 😉

slibby
1. apr 2010

dobre ranko vsetkym, ja len na skok, kym maly este spi, ale musim ho ist zobudit a potom ideme na navstevu, kedze jasle su dnes zatvorene, sa musim postarat o program a unavit ho 🙂