Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

dijefcatko
8. apr 2010

Sa, 24.April 01:15 Uhr: Beginn der kosmobiologischen Empfängnisfähigkeitsperiode
Mo, 26.April 14:15 Uhr: Mondphasen Empfängniszeitpunkt
Mo, 26.April 15:00 Uhr: Ende der kosmobiologischen Empfängnisfähigkeitsperiode

pozri, ja to mam len 2 aj pol dna, fakt zaujimave 🙂

edita84
8. apr 2010

len nechápem podľa čoho to počíta 😒

dijefcatko
8. apr 2010

vela o tom Jonasovi neviem, zatial som sa tomu nevenovala, mozno ako bude postupovat moje "zufalstvo", prestudujem vsetko 😀

edita84
8. apr 2010

jaj mne hovor už mi z toho začína drbať ☹ asi si dnes dám zobrať krv na HP a ešte sa poradím s dokim čo a ako dalej len nech mi nepovie že musím chodiť na folikometriu či ako sa to píše lebo neviem kde dám malú 😖

dijefcatko
8. apr 2010

edit, nic zle sa urcite nedeje, ved anovulak je uplne normalna vec a dalsi cyklus bude v pohode, uvidis 😉

edita84
8. apr 2010

pevne dúfam 😉

dijefcatko
8. apr 2010

musim ist, tak drzim palce, vecer pridem kuknut, ako si dopadla 🙂

edita84
8. apr 2010

ahoj 🙂

rosannar
8. apr 2010

ahojteeee...tuto to nejako zamrzlo.... 😀 ....my sme sa boli včera s drahým poprechádzať trošičku....boli sme na nákupe, dali sme si suprovú zmrzlinku a kým sme ju papali, tak sme sa poprechádzali trošku po našom parčíku a zaspomínali sme si na časy, ked sme si nosili deku a ľahli si trošičku na trávičku a oddychovali 😉

evitkamalicka
8. apr 2010

ahojte....uf, dnes zacinam 6. mesiac

rosannar
8. apr 2010

evit....tak to gratulujem...to už nemáš veľa pred sebou...ani nebudeš vedieť ako a už bude malý na svete 😀

evitkamalicka
8. apr 2010

to ano

a inac co tu noveho? ja som este s malym u nasich, ale v sobotu pride muzik a v nedelu sup domkov

rosannar
8. apr 2010

evit....no tak to máš potom oddychu a oddychu...no ja sa už potím 3 den v práci...ale inak to ujde...s drahým sme sa rozhodli, že si kupime kameru, že ked sa malý narodí, aby sme mali nejakú spomienku... 😉

jaaaj a čo vám poviem....včera sa muž dosť zle cítil, bolela ho straaašne hlava tak si dal aj dve tabletky...a predtým sa ešte schuti napapal a potom mu pravdaže prišlo zle a zvracal...a potom večer sa okúpal, prišiel ku mne a hovorí, natreš mi bruško aby mi nepopraskalo....už sa tváril ako tehotný, lebo zvracal...jaaaj ale taký bol zlatučký...no to keby ste videli 😉 😀

rosannar
8. apr 2010

haaaloooo..je tu dneska vôbec niekto? alebo som tu len ja sama

svistinka
8. apr 2010

ahojte 🙂

evitkamalicka
8. apr 2010

ros ja som tu tak striedavo

svistinka ahoj

rosannar
8. apr 2010

evit...nooo dneska je to tu bieda...ale aj ja som mala dosť roboty v práci...len teraz už je voľno, ja aj tak o druhej odchádzam z práce...ideme kupiť tú kameru 😀

svistinka....ahoooj

rosannar
8. apr 2010

no tak ja padám...večer sa ozvem, ak tu vôbec niekto bude...majte sa krásne 😉 🙂

lumimi
8. apr 2010

zdravim dámy,

evit siesty? ja to pocitam na lunárne mesiace, takže zajtra zacnem siedmy, myslim ze je to praktickejsie. nechce sa mi to preratavat do tých prazvláštnych prepočtov.
mne dnes maly neskutočne vyvádzal, som zvyknuta ze sebou mele na sedánku, to sa da, ale na vizite mi to veru nerobí dobre,

edita84
8. apr 2010

ahojte kočky takže vo vajíčku mi videl veľa malých folikov a hovoril niečo o polycystických vaječníkoch 😖 no a tak som dostala dufaston od dnes 10 dní ráno a večer a potom ked budem 16 dc tiež 10 dní ráno večer a potom znova na kontrolu

edita84
8. apr 2010

nie polycystické ale niečo podobné 😠

dijefcatko
8. apr 2010

edit ahoj, no PCO? to pochybujem, mavas ukazkove cykly, to by pri PCO nehrozilo. a preco duphaston od dneska? dostala si mrchu?

edita84
8. apr 2010

nie pco dufík aby mi prišla mrcha

dijefcatko
8. apr 2010

Dve bábätká sa rozprávajú v pôrodnici. " Ahoj, ja som chlapček." " Ako vieš?" pýta sa druhé bábätko. " Počkáme, kým sestrička odíde, potom ti niečo ukážem." Keď sestrička odíde, chlapček si odhrnie deku a hovorí: " Aha, modré ponožky!" 😀

edita84
9. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dijef super
jáj som chorá ako pes hrdlo ma bolí 😢

rosannar
9. apr 2010

ahojtee a dobréé ránko...jaaaj...ja cítim ako keby som začínala s nádchou 😖

dijefcatko
9. apr 2010

ahoj edit 🙂 a vôbec ti doky nevysvetlil tie vaječníky?

rosannar
9. apr 2010

dijefcatko...ahoooj 😉

edita84
9. apr 2010

len hovoril že tam mám dosť malých folikov a že je to ok . pevne dúfam že je to ok 🙄
inak ahojte 🙂

evitkamalicka
9. apr 2010

dobre ranko