Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

mima286
16. okt 2009

my sa budeme venovat ked drobec zaspi 😉

evitkamalicka
16. okt 2009

mima takze mame dobru napln prace na vecer 😀 😀 😀

mima286
16. okt 2009

no my ju budeme mat este len tu napln prace,ostatne snazilky nas obehli a uz ju maju .... 😀

evitkamalicka
16. okt 2009

veru veru, ony uz by mohli pomaly prist sem po dobre odvedenej praci 😅

mima286
16. okt 2009

dala by som si pivko to mozem?

evitkamalicka
16. okt 2009

mima mozes, ja som si aj v tehu obcas dala....niekto tvrdi ze cierne pivo je dobre na mliecko

mima286
16. okt 2009

hej to som pocula a ked som kojila som si zvikla dat za pohar,aby bolo mliecko

mima286
16. okt 2009

evit pocuj chcem sa spitat,ty si tam videla na tom teste nejaku druhu ciarku ☹

evitkamalicka
16. okt 2009

sice velmi slabu, ale videla

mima286
16. okt 2009

este som rozmyslala ze to mohlo bit aj tak ze som mala posunutu ovulku,tym padom som kratko tehu a mala som v tom case este nizke HCG

evitkamalicka
16. okt 2009

je to mozne, ved uvidis, skus este pockat

mima286
16. okt 2009

ci nie,asi moc nad tym rozmyslam 😒 ze

kojzarik
16. okt 2009

mima ta ciarocka na tom teste urcite bola sak sme ju videli viacere 😉

mima286
16. okt 2009

ste zlate,no pockam a este testnem 😉 ,tak som si zaspominala teraz ako to bolo pri malom ako prve som mala strasne citlive prsia a test mi ukazal // dost neskoro

evitkamalicka
16. okt 2009

aj ja som mala pri malom bolave prsia

kojzarik
16. okt 2009

ked som sa snazila o maleho som testovala kazdy mesiac a nikdy tam neboli // , tie sa mi na teste ukazali az v 11 tt , mima takze nic nieje este stratene a mozno ta chce babo milo prekvapit o par dni na teste 😅

mima286
16. okt 2009

tak som trosku kludnejsia,ale to cakanie na tom to je hruuuuuuuuuuza 😒

mima286
16. okt 2009

kojzarik to vazne 😲 az si ma potesila,no samozrejme trosku ratam aj s tym ze nemusim bit tehu

evitkamalicka
16. okt 2009

mne zas pri Adamkovi test ukazal dost skoro //

kojzarik
16. okt 2009

mima hej vazne ale ja som tym ciarkam akosi nechcela verit , az ked mi doktor ukazal maleho na obrazovke som uverila 😎

mima286
16. okt 2009

ved prave kazda sme ina 😉

evitkamalicka
16. okt 2009

veru tak a aj kazde tehu je ine

kojzarik
16. okt 2009

to je veru pravda ....mne dnes mali rozbyl teplomer este ze ich mam doma 4

evitkamalicka
16. okt 2009

my uz mame doma len digitalne

kojzarik
16. okt 2009

teraz uz aj ja 😀

beaska
16. okt 2009

Po dlhsej pauze sa zase hlasim. Na babetku poctivo pracujeme aj ked manzelikovi uz idu na nervy moje vypocty 😀 (chcem totizto dievcatko).Ked sa takto ochladilo som prechladla a pichalo ma pri moceni.Raz som s tym bola v nemocnici, tak som to nechcela zanedbat a pila som urologicky caj a vcera som zistila ze ak nahodou som tehotna tak ho nemozem, tak som si dnes kupila sumak brusinkovy 😅 ale kedze mi je uz omnoho lepsie tak som si ho este nedala 😵

ludka_r
16. okt 2009

Ahojte.
No, Beaska, tak my sme boli na tom presne tak isto. Vkuse som hľadela do kalendára a hovorila mužovi, teraz si nemusíš dávať pozor, teraz áno, a mali sme sa snažiť radšej včera.... 😀 No, tiež mu to pekne liezlo na nervy. A keď som jedla čokoládu alebo niečo kalorické (niekedy sa to nedalo vydržať), tak sa mi smial, že nech to nejem, lebo budeme mať chlapca. No tak teraz sa už budem dláviť čím koľvek, pohlavie už neovplyvním, tak uvidíme... 😀
Mima, som veru prekvapená, že ešte test nevyšiel, už by teda mohol. Ale ja si mylsím, že budeš mať //. Držím päste.
Zajtra ideme k našim a ukážem sa tu možno až v nedeľu večer, tak zatiaľ sa majte a užívajte si snaženie.
Inak, to snažilkovanie Vám len ticho závidím. Môj muž spí pri filme na gauči a dnes z toho zase nič nebude...... ☹ ☹ ☹
A to sa hovorí, že chlapi sú nadržaní.... 😀

catrin1
17. okt 2009

ahojte..tak mne vcera vecer prisla mrcha... ☹ ..takze dalej snazilkujeme..najhorsie je ze ten cyklus ma 48 dni a teraz tolko cakat ci to vyslo a ci nie...

evitkamalicka
17. okt 2009

ahojky

catrin nezufaj, ono sa to urcite coskoro podari

vtacatko2
17. okt 2009

ahojte, som tu nova ale dufam ze ma nevyhodite 🙂 citam tuto temu od zaciatku a zatial som sa dostala na 22 stranu a hned pri prvom prispevku mam trapnu otazku, dufam ze tu este nebola na neprecitanych strankach, moze sa pouzivat lubrikant pri pokusoch o otehotnenie? dakujem za odpoved