Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ju11i
19. apr 2010

to mi odľahlo

rosannar
19. apr 2010

dobreeee ránko..tak ja som už po odberoch, sestrička vravela, že nech si skúsim budúci týžden zavolať za výsledky a ak nebudú tak ten další týžden, tak uvidíme 😉 držte palce aby boli v poriadku 😉

rosannar
19. apr 2010

ju11i....tak tak potichučky gratulujem 😉

edita84
19. apr 2010

ros držím palce 🙂

rosannar
19. apr 2010

edit...dakujem..mám také zmiešané pocity z tých testov 😒

edita84
19. apr 2010

ros určite bude všetko ok nestrachuj sa 😉

rosannar
19. apr 2010

edit....no to by som nepovedala strach, ale taký zvláštny pocit...bojím sa radovať ale chcem sa ☹

edita84
19. apr 2010

ros prečo by si sa neradovala ja ked som bola prvý krát tehu ani som nepomyslela na to že sa môže niečo stať príliš veľa zlého si tu čítala 😖 zabudni na to a raduj sa babatku čo sa má stať stane sa to nijako neovplyvníš. užívaj si tehu 🙂

rosannar
19. apr 2010

edit...snažím sa užívať si to....len je to ťažké, ked viem čo zlé sa vo svete deje...ale dobre....myslím na niečo dobré...napríklad taká dobrá zmrzlina zo šlahačkou a čokoládou 😀

edita84
19. apr 2010

ja viem ros je to ťažké ale problémy iných si na seba vziať nemôžeš a ani sa k nim prirovnávať
mysli na to ako krásne rastie tvoje babatko a ako je byť super tehu 😉

edita84
19. apr 2010

ja ked budem tehu tak sem už toľko nebudem chodiť aby som nečítala zlé príbehy mne stačil aj ten náš

rosannar
19. apr 2010

edit...no ved ja si vždy čítam aj tie veci, že aké je teraz veľké moje bábätko....a tak....teraz sme sa napríklad s mužom dali na to, že začneme pozerať aj kočíky...zatial máme jeden vybraty, ale problém nastal v tom, že čo je tu aj forum o tom kočíku tak píšu ešte ten kočík nevydrží do 3 veku dieťata...že ešte možno ročné áno ale inak nie...tak zase môžem hladať nový

rosannar
19. apr 2010

edit...no ale potom nám budeš chýbať 😉

edita84
19. apr 2010

ros raz denne tu určite budem a to je ešte v nedohľade ☹

edita84
19. apr 2010

ros a aký ste vybrali ja povedzme nemám rada fora o kočíkoch lebo niektoré tam píšu totálne odveci

rosannar
19. apr 2010

edit...aké v nedohľadne...zachvílku nám tu budeš vypisovať hned ráno o 6tej, že máš ducha na teste 😀

rosannar
19. apr 2010

edit...noo ja som len chcela poznať aj názor iných, čo ich už majú....a vybrali sme si zatial kočík Byby smile V-max

edita84
19. apr 2010

no ja ti poviem takto žiadny kočík nevyužiješ do 3 rokov ja som môj športiak používala do 2 a potom sme kúpili obyč buginu čo sa skladá ako dáždnik

edita84
19. apr 2010

inak vyzerá fajn len ja by som ho nekúpila lebo v športiaku sa mi nepáči tá časť pri nohách rýchlo sa zašpiní 🙄

rosannar
19. apr 2010

edit....no mne ide hlavne o to...že ja nehodlám dať za kočík 10 000 sk a viac a potom ešte kupovať športový a preto hladám v dobrej cene a nech v tom je aj športový aj klasický a aj vajíčko...no a ked ešte vidím koľko stoja samotné športiaky tak padám na riť 😀

rosannar
19. apr 2010

edit...to by som vedela vyriešiť nejakým dobre vyzerajúcim igelitom 😀 😉

edita84
19. apr 2010

no som aj ja toho názoru ja chcem tento ked budeme mať druhé http://img.mimibazar.sk/h/bs/2/080606/18/b34271... to som už pevne rozhodnutá

edita84
19. apr 2010

ros ver mi že by si tam igelit nedala

rosannar
19. apr 2010

edit...a to je aký kočík...lebo vyzerá suprovo.. 😀

edita84
19. apr 2010
rosannar
19. apr 2010

edit....no najprv sme aj my chceli také niečo ale potom som aj muža prehovorila na tie otočné kolieska a zase na tomto sa mi nepáči ten predok, že to je také robuzné

edita84
19. apr 2010

to je baby active jet ja nádherný už som ho videla aj u nás v meste až ma srdce zabolelo 🙂
no veru ten kočík je veľmi ťažký ale inak bol super mne sa strašne páčil ale inak by som už taký nekúpila ja som ten typ ktorý sa musí do kočíka zamylovať 🙂

ivanulienka81
19. apr 2010

ahojte dievcata
akurat sa chystam robit vanilkove rozky, cez tyzden este pozhanam baloniky, ak zozeniem formu tak aj Miskovi tortu spravim taku co moze aj on papat, v nedelu mame 1 rocik 😀

edita84
19. apr 2010

jéj ivi aj ty máš aprílovča super 🙂

rosannar
19. apr 2010

edit...no idem si ho kuknúť ak ti to nebude vadiť 😅

iva...jooooj....tak to bude ale žúrka 😀