Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

kojzarik
17. okt 2009

a ako sa ti podarilo nabehnut mrchu predtym?

aj ja mam niejaky rozhadzany ciklus , dnes som mala vytok( priesvitny- tahavy) a to som len 9 den po mrche .krvny obraz bol dobry ale aj tak mam dojst este v utorok na sono

mima286
17. okt 2009

pila som caj alchemilku a homeopatika som mala

mima286
17. okt 2009

tak som ju zacala pit a uvidim co bude dalej

evitkamalicka
18. okt 2009

haloooooooooooo snazilkujete ? 😅

edita84
18. okt 2009

už nie 😀 😝

evitkamalicka
18. okt 2009

ako to?

edita84
18. okt 2009

malá sa zobudila 😒

evitkamalicka
18. okt 2009

jaaj takze antikoncepcia fugnuje 😀

edita84
18. okt 2009

to hej ale cieľ bol aj tak splnený. tak ako vidím testovaniu si odolala.

evitkamalicka
18. okt 2009

hej odolala a tento tyzden ani asi nebudem mat velmi cas na testovanie, zajtra doobedu ideme do Nitry, poobede jazda, v utorok jazda a potom sa musim ucit, lebo vo stvrtok mame skusky - vodicak, tak najskor mozno az v piatok

edita84
18. okt 2009

tak budeš mať čo robiť a držím palce pri skúškach.

evitkamalicka
18. okt 2009

dakovala, ale potom uz budem mat svaty pokoj a budem uz len oddychovat

b.bardyova
18. okt 2009

vtacatko mozes pouzit ale nie ten proti spermiam ..
to som dnes citala..inak ja stale nic ..ani to a ani to
tak neviem co moje telo robi...

evitkamalicka
18. okt 2009

ja som dnes 22DC, tak uvidime

b.bardyova
18. okt 2009

drzim palceky..snazilkujte sa

lumimi
18. okt 2009

zdravim,
vidim, že nikto nezaháľa a všetky sa činíte.
ja som sa rozhodla že to vyšlo - od minuleho týžda mi je nejak divne - ale uvidim viac až na konci tohoto týždňa 🙂

posielam Vam vela vela pozitivnej energie 🙂

b.bardyova
18. okt 2009

dakujeme...a aj ja sa citim divne ale neviem ci to je tym, ze som vysadila tabletky.alebo mi ma prist mrcha alebo som tehotna..ale na zenske ma zoberu az zaciatkom buduceho mesiaca..

evitkamalicka
18. okt 2009

baby tak si drzme navzajom palce

cukruska1920
18. okt 2009

aj ja sa citim divne...cakam kramy 😀

evitkamalicka
18. okt 2009

cukrus a si si ista ze pridu? 😅

lumimi
18. okt 2009

Dufajme že pani mrcha nedorazí.

cukruska1920
18. okt 2009

evit...no jasnacka....musiiiiiii 😕 som si aj test robila dnes a je biely ako sniezik takze nech uz pride aby som mohla ist na vysetrenia

evitkamalicka
18. okt 2009

si sa zlakla ze si tehu, ze si robila test?

ludka_r
18. okt 2009

Ahojte,
tak som konečne tu.
Mima, ja stále na Teba myslím, aby Ti to vyšlo. Ešte nezúfaj, možno predsa len.... Veď aj slabá čiarka je čiarka. Ja som mala pri Vilkovi čiarku ledva vyditeľnú a potom som zistila, že som bola asi tak v 4tt.
Lumimi, ja tiež dúfam, že tým, že Ti je divne, aj niečo privoláš.... 😀
Mne tiež dnes bolo akosi divne... Vôbec sa mi to nepáči, ja nechcem, aby mi bolo zle... ☹
Tak babenky, poriadne snažilkujte!!!!!!!!!!!

lucia1181
19. okt 2009

ahojte babule,tak ja sa pridavam k vam...zacali sme tiez pracovat na babenku 🙂...vysadila som 19.9 antikoncepciu(Nuvaring),potom od 22.9-27.9.kramy a odvtedy skusame naplno 🙂...teraz mi to meska treti den,mala som bazalku vyse tyzdna okolo 37,0 stupnov,unava a zvacsene prsia,ale to bolo asi vsetko.no od dnes bazalka len 36,5 a test negativny....takze asi to nevyslo,aj ked mrcha este nedosla,budeme skusat daleeeej 🙂a vam vsetkym drzim palceky nech to cim skor vyjde 🙂

rosannar
19. okt 2009

lucia1181
ahoj, aj vy ste sa začali snažiť hned po vysadení tabletiek?

lucia1181
19. okt 2009

ahoj rosannar...ano,hned po vysadeni...ale ja som nemala tabletky,ale kruzok Nuvaring.Doktor povedal,ze uz pri nuvaringu netreba cakat...ale,ze odporuca vzdy pockat jeden mesiac,to vraj kvoli presnejsiemu urceniu datumu oplodnenia.no my sme necakali vobec 🙂

rosannar
19. okt 2009

lucia1181
no ja berem ešte tento týžden tabletky a potom končím, brala som ich asi 3 roky tak som zvedavá, či sa nám to poradí hned po vysadení...

lucia1181
19. okt 2009

mne vsetci hovorili,ze ked sa vysadi antikoncepcia,tak je velka pravdepodobnost,ze to hned vyjde,tak uvidime,ci to bude aj moj a tvoj pripad🙂.mne to uz meska,ale bazalna teplota sa znizila na 36,5 od dnes,takze nepredpokladam,ze to vyslo ☹.inac babule neviete poradit?ked je zena tehulka musi mat vzdy zvysenu bazalnu teplotu?

rosannar
19. okt 2009

lucia1181
no to by bolo super...moj drahý už veľmi čaká na bábätko...my ideme 14. novembra na mini svadobnú cestu tak dúfam, že tam to výjde...to by bolo super...