Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
26. apr 2010

evit...no jasné, a zase ono nerastie až tak rapídne, nie?

evitkamalicka
26. apr 2010

praveze doteraz sa mi zdalo, ze rastlo celkom rychlo a za posledne 2 tyzdne menej

rosannar
26. apr 2010

evit....no podla fotie vyzerá, že rástlo tak pravidelne 😀 vždy narástlo skoro to taký istý kus ako predtým

evitkamalicka
26. apr 2010

no ale ved to je jedno

rosannar
26. apr 2010

evit..no ved jasnéé....ináč nepamätáš si, u vas ako rýchlo došli výsledky ked si robili testy na tie choroby?

evitkamalicka
26. apr 2010

pri Adamkovi tusim 10 dni a teraz menej, do 7 dni maximalne

rosannar
26. apr 2010

evit....no lebo mne sestrička vravela, že si zajtra mám skúsiť zavolať za výsledky, či už náhodou nie sú...tak dúfam, že už budú

evitkamalicka
26. apr 2010

tak drzim palce

rosannar
26. apr 2010

dakujem...budem to potrebovať, lebo odkedy som si v práci ráno prevrátila kalendár a zbadala, že zavolať za výsledky, tak mám taký zvláštny pocit v bruchu....niekedy je taký ved bude všetko v poriadku a niekedy mám taký zlý pocit

evitkamalicka
26. apr 2010

neboj, vsetko bude v najlepsom poriadku

rosannar
26. apr 2010

evit....len dúfam, že zajtra už budú výsledky, že ma nenechajú čakať další týžden

lumimi
26. apr 2010

zdravim dámy.

evitka, kukla som fotku, pekne ste podrastli.
rosanar- ja som sa bála tak výsledkov tých testov ze som ani nevolala, som tam sla az potom do poradne a nastastie bolo ok.aj ty sa neboj, si mlada, zdrava tak nemáš preco mat zle vysledky 🙂

evitkamalicka
26. apr 2010

lumi ahojky

rosannar
26. apr 2010

lumimi...ahoooooj....nooo som mladá a zdravá, lenže na začiatku tehu som ochorela, že som mala 38 °C horúčky....a bojím sa, že či to nemohlo niečo spôsobiť

lumimi
26. apr 2010

neboj sa. ros. bude dobre. keby nebolo, uz by sa nieco javilo na tých prvých testoch. ale chápem ze más obavy, kto by nemal, len sa snaž ich potlačit do zadu nech sa ti aj mimi netrapi 🙂
Evit, co ta viedlo k peceniu? ja som sa totiz minulý týzden rozhodla že si na svadbu napeciem sama 🙂

m.a.y.a.
26. apr 2010

ahoojte babenky 🙂 🙂 obcas sem k vam nakuknem co noveho mate 😵 😵

ros: uplne ta chapem aj ja cakam na vysledky triple testov (mne povedala sestricka ze zavola ked pridu) ale neriesim to radsej ved naco sa stresovat, hlavne klud nie?? a vidim ze mame skoro spolocny termin ??? !!! ako sa citis??

rosannar
26. apr 2010

lumimi...nooo snažím sa ich potláčať, ale niekedy je to silnejšie ako ja 😅 ale zase minulý týžden som na to myslela asi len 2krát a keby som si neotočila kalendár tak na to vôbec nemyslím

evitkamalicka
26. apr 2010

lumi nic len tak nejako ma to napadlo

rosannar
26. apr 2010

maya...ahooooj, tak teba som tu fakt dávno nevidela...kde si stratená?.....tebe sestrička vravela, že zavolá? odomna len vypýtala číslo, že ak by prišli zlé výsledky, tak mi zavolajú hned oni ale inak si mám skúšať zavolať ja sama...nooo mne sa teraz aj podla posledného utz zmenil trošku TP ale na si 7.10.2010 tak to som ešte bližšie k tebe 😀 ...a cítim sa dosť dobre, až na tie skoro každodenné bolesti hlavy...nie sú len vtedy ak si dám kávu a čo ty? ako sa ty cítiš?

m.a.y.a.
26. apr 2010

evit: tebe pekne pribudaju tt ani sa nenazdas a bude to tu co?? a este neviete co to bude?? nechce sa ukazat co??

evitkamalicka
26. apr 2010

nevieme, ale 5. maja ideme na 3D ultrazvuk tak tam uz nema sancu 😀

lumimi
26. apr 2010

evit, aby si nebola prekvapena ake sance má 🙂 tolkými vecami sa moze schovat, vsak tam ma dve nožičky, pupšnuru a ked sa nastve strči si medzi nozky ruku a bude 😀

m.a.y.a.
26. apr 2010

ros: nie som stratena ale prve mesiace som prezivala velmo tazko so zachodovou misou ale po 13tt to preslo chvalabohu !!
a pisem si s babami v inej temicke ale tie su zase cez den vyparene xixi
noo moja gyn ma cislo automaticky na kazdu tehulu a tak ked nieco zavola ci zenila poradnu alebo vysledky dosli a tak aj teraz mi cinkne.
nam robili minuly stvrtok sono aj mm bol tak sme boli stastni, videli sme krpca aj sa meral ale termin zatial ostava uvidime o mesiac co sa ukaze. to ma mrzi ze ta bolieva hlava, mne nastastie nic take nie je a uz sa mame fajn, mne zase kava nejde na chut a predtym som si davala aj dve denne 😵 😵
a co vybavicku uz chystas?? my pomalinky ano kde co dostaneme od kolegyn a znamych 🙂 ale aj kupujeme

rosannar
26. apr 2010

maya....no ja som zvracala asi len 5krát a nebolo to až také pravidelné 😀 ....no môj mužík bol zatial skoro na všetkých mojich poradniach aj videl malého krpca, len ked som bola prvýkrát tak nebol vnútri ale čo som bola už asi 2krát tak to bol 😀 ...no a tá hlava...to je večný problém ale ked káva nechutí čo mám robiť 😀 ...
a výbavičku ešte nechystáme...zatial len kukáme a hovoríme si, že ešte je čas...potom ked už budeme vedieť čo to je a tak, tak potom budem e kupovať....ale už máme vyhliadnutý kočík 😀 ...a zase my sme sa dohodli tak s mužíkom, že si na nete nájdeme takú základnú výbavičku čo by bábo malo mať ked sa vrátime z pôrodnice a to aj kupime...a zase moja sestra a aj mama sú také, že oni kupia, takže toho bude ovela viacej a zase aj ostatní určite niečo prinesú ked prídu kuknúť, takže to by zatial malo stačiť a ak náhodou niečo budeme potrebovať, tak to potom kupime 🙂 😉

m.a.y.a.
26. apr 2010

no ros mate to dobre premyslene len ci to tak aj bude 😵 😵 my sme tiez chceli povodne cakat ze co to bude a potom kupovat ale daju sa take neutralne vecicky tak tie kupujeme aj kocik mame vybraty a potom ma prave strasi to leto horuce a v nasom stave chodit po obchodoch bude asik problem tak radsej si to nachystame skor a potom len veget s nohami na stole a mam kamosky co vraveli ze lespie je si to nachystat lebo nikdy nevieme co sa moze stat ( ci uz lezanie v nemocke skor alebo aj predcasny porod) a manzelik by mal toho vela ))) ale to je len taka polemika 😵 😵
a ked si pisala ze si mlada a ... tak kolko mas rokov?? ja mam uz 31 🙂 🙂

rosannar
26. apr 2010

maya...no ja viem...ale môj drahý začal vymýšľať najpvr že skôr kým sa nenarodí, tak nič nekúpime a zase ja sa teraz krotím z nakupovaním, kuknúť kuknem ale nekupim....a zase tých zopár vecí viem kupiť aj za pár dní a neboj, ako náhle ja budem vedieť čo to bude, tak si niečo kupim 😀 pre moje potešenie...
nooo a ja mam 20 rokov...v juni budem mať 21 😀

m.a.y.a.
26. apr 2010

ros ty si fakt mlada baba 😵 😵 a uz dieta?? ja som v tvojom veku o takom niecom ani neuvazovala 🙂 🙂 ale schvalujem do 30 stihnes este 2deti 😀 😀 ja sa idem trosku vyvetrat a kupit nieco na obedika tak sa drzkaj paaa zatim

rosannar
26. apr 2010

maya...no to si myslí skoro každý, len na podiv moji rodičia nie...oni sú velmi šťastní že čakám bábo...

edita84
26. apr 2010

ahoj

rosannar
26. apr 2010

edit....ahooooj 😉