Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

cukruska1920
27. apr 2010

myslim ze aj mne bude ked som rizikova...ale uvidim...inak stale mam rovnake brucho

evitkamalicka
27. apr 2010

ale uz by si mohla fotit....ja som davala brusko vcera

ivanulienka81
27. apr 2010

dobre rano baby,
tak my mame opat zly spanok, Misko sa uz tri noci budi, idu nam zubky, teror
edit, rozmyslali sme s muzom nad tou postielkou pre Miska a sme sa rozhodli, ze mu rovno kupime, vyskusame to s nasim akrobatom 😅
baby, je v pohode ked uz 1,4 rocne dieta bude spavat v postielke s ohradkou? kuk foto, tato sa mi paci

cukruska1920
27. apr 2010

zajtra idem k sestre tak odfotim... ale je to len slanina a nic ine...

cukruska1920
27. apr 2010

Ahoj ivka....jeeej...to je zlate 🙂

evitkamalicka
27. apr 2010

ivka jasne....my sme Adamka skusali davat uz od roka a teraz tam uz pekne spava, postielku uz vobec nepouzivame, mam kamosku ktorej deticky spia uz od 10 mesiacov na posteli

ivanulienka81
27. apr 2010

jej super baby, tak aj ja ho tam zacnem skusat davat asi tak v 1,3 mesiaca teda zacneme, dufam, ze za 2 mesiace sa nauci
a ta postielka je v pohode, mne sa paci, lebo ma ulozny priestor a to zabradlie je dost dlhe, aj keby sa tocil v posteli, tak snad nevypadne 😅 alebo poznate aj ine postele?
cukrus ahoj, som rada, ze ste v poriadku,
inac ja nie som rizikova a doky mi robi sono na kazdej poradni

cukruska1920
27. apr 2010

he...ste ma potesili....tak snad uvidim miminko aj nabuduce 😅 sa uz tesim

rosannar
27. apr 2010

ahojteee a dobrééé ránko, ešte polhodinka a idem volať za výsledky....už aby tá polhodinka prešla....konečne nám šli robiť dvere, to bolo už načase, ved na ne čakáme už 2 mesiace

evitkamalicka
27. apr 2010

ros a preco az o polhodky?

rosannar
27. apr 2010

evit..ahoj, no lebo moja doktorka má napísané, že za výsledky volať až po 10 hodine... 😉

evitkamalicka
27. apr 2010

jaaj

edita84
27. apr 2010

no ahojte som som späť bola som zaniesť autíčko do servisu
ivi tá posteľ je super

rosannar
27. apr 2010

evit...no ale už len 20 minúút 😀 ...dúfam, že ich už budú mať

edit....ahoooj

cukruska1920
27. apr 2010

ja musim cakat este hodinu na vysledky

ivanulienka81
27. apr 2010

ros, urcite budu vysledky ok
edit, aj mne sa ta postel paci a velmi, je z masivu a uz sme vybrali aj kobercek do izbicky
evit, ja som rozmyslala nad tou macikavou plachtou, tiez sa mi to zapacilo a zacala som to zhanat no ale bezvysledne, uz som miskovi obliekla paplonik do obliecky a velmi sa mu pacia obrazky 😀 tak mozno nejaku plachtu zhotovim vlastnorucne mozno ak zozeniem nejaku peknu latku a dobru a makku na dotyk

rosannar
27. apr 2010

cukrus...ahooooj a ty na aké výsledky čakáš?

iva...no bolo by super keby vôbec boli 😀

cukruska1920
27. apr 2010

ahoj ros... rano som bola na hematologii na krv a o 11 budu vysledky tak idem za doktorkou... a ty na ake?

evitkamalicka
27. apr 2010

ivka my uz sme sa toho navyku plachty zbavili a mame teraz vankus, tak si navykol na ten.....teraz sa zameriavame na dni bez plienok

edita84
27. apr 2010

ták podľa mňa sa mi blíži mrcha už trošilinka špiním a krčok mám hore makký 😀

edita84
27. apr 2010

evit a ako mu to ide?

rosannar
27. apr 2010

cukrus....no mne robili testy na tie choroby....tak som zvedavá

edit.....no teraz neviem či mám gratulovať alebo ľutovať, ale asi tak nech už mrcha rýchlo prejde a mohli sa pustiť do plnohodnotného snažilkovania 😉

evitkamalicka
27. apr 2010

edit dobre, je sikovny, takze mame plienku len v noci

edita84
27. apr 2010

ros no gratulovať ved po 64 dňovom cykle je načase 😉
evit tak je šikovný

cukruska1920
27. apr 2010

ros... a kolko sa caka na vysledky? mne to budu robit asi o tyzden?

rosannar
27. apr 2010

edit...tak gratulujem 😀

cukrus...no ja som bola na krvi minulý pondelok a vravela, že si mám skúsiť zavolať, že či už sú alebo nie 😉

edita84
27. apr 2010

dakujem a dúfam že sa ráno rozbehne 😉
no musím žehliť ale ešte sem kuknem držím palce

ivanulienka81
27. apr 2010

evit, tak to je Adamko fakt velmi sikovny.... ja mam velkansky problem, mne si Misko ani len nechce sadnut na nocnik, aj som mu vysvetlovala na co to je, sama som si nan sadla a nic, jednoducho sa vzpiera ked ho tam chcem posadit a smeje sa mi pri tom, a ked ho necham sameho ze tak nech si robi s nim so chce, tak si ho chce davat na hlavu, proste nocnikova katastrofa, normalne sa bojim, ako sa naucime na nocnik, nie to este odnaucat od plienok 😒

rosannar
27. apr 2010

iva...možno si mu to mala predviesť aj s cikaním 😀 ...

evitkamalicka
27. apr 2010

mne sa uz stalo, ze sa par krat posadil aj sam, ale vacsinou sa len chyti za ritku a hovori kaka kaka a to uz viem, ze mu treba