Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
27. apr 2010

misko ked ide kakat tak sa zvykne skryvat alebo ani neviem ze kakal, jaj mam z toho nocnu moru, budeme mat 2 roky a plienku na ritke ☹

rosannar
27. apr 2010

evit...ty máš strašne šikovné dieťa....ja sa bojím, že to moje bude katastrofa...ak bude po mne tak to bude super, stále bude len spať ale ak bude po mužovi, tak sa zo mna stane špargla, tak schudnem....mohol by to byť taký mišung aby som sa nenudila 😀

evitkamalicka
27. apr 2010

ivka nestresuj, to sa este urcite zmeni a ani nevies ako a budete bez plienok

rosannar
27. apr 2010

no asi nastal môj čas....ešte vydržím nejakých pár minút a zavolám...normálne citim aké mám roztrasené nohy

evitkamalicka
27. apr 2010

ros sak uz volaj

rosannar
27. apr 2010

evit...no asi to risknem....

cukruska1920
27. apr 2010

ros...no uz si volala?

rosannar
27. apr 2010

nooo baby, teraz už malý môže byť len génius 😀

ivanulienka81
27. apr 2010

ros volaj
evit, ale bojim sa trocha, lebo viem ake problemy mala moja segra odnaucat krpca od plienky, on nie ze kaka a idem kakat ale mama daj plienku a inac s nechcel vykakat iba do plienky ☹ to je fakt uz riadny pruser

evitkamalicka
27. apr 2010

u nas naopak sam Adamko prestal kakat do plienky, vykaka sa fakt jedine v noci ked mu uz velmi treba ale inac nie, len do nocnika

rosannar
27. apr 2010

no dnešný deň bude asi dobrý....zatial ide podľa plánu 😀

cukruska1920
27. apr 2010

volala si?

evitkamalicka
27. apr 2010

a zacinam ho uz ucit papat sameho lyzickou, vcera vecer krasne sam spapal krupicu a na obed polievocku, aj som tu veceru natocila, tak dnes stiahnem do PC a hodim link potom

rosannar
27. apr 2010

curkus...heeeej....ved som napísala, že malý môže byť už len génius 😀

evitkamalicka
27. apr 2010

ros parada

ivanulienka81
27. apr 2010

no vidis evit, kazde dietatko je ine, ty mas velmi sikovne babo.... Misko je skor na vystrajanie, galibu, pohyb ako na intelekt, jeho velmi ani nezajima citat knizku, ze obrazky, on chce tu knizku stavat, kedze su to leporela, tak skusa co vsetko sa s nou da spravit

cukruska1920
27. apr 2010

takze je to v poriadku? tesim sa... som zvedava ako dopadnem ja

rosannar
27. apr 2010

evit...ukludnila ma....ale ešte sa na poradni k tomu spýtam viacej....ak to dovtedy nezabudnem lebo poradnu mám až za 3 týždne 😀

rosannar
27. apr 2010

cukrus...no povedala, že je to všetko v poriadku...a ty dopadneš rovnako neboj, bude to tak ako má byť 😉

evitkamalicka
27. apr 2010

ivka ani nasho knizka nezaujima a rozpravat sa mu moc nechce, on vsetko hadze o zem hlava nehlava

cukruska1920
27. apr 2010

ros..robil ti aj NT screening?

rosannar
27. apr 2010

iva....možno budeš mať syna architekta 😀

ivanulienka81
27. apr 2010

dodnes mu tap tap tapusky nic nehovori, jeho to nebavi, zato zakyvat vie pekne, a uz sa naucila sam schadzat z postele aj z gauca, pekne nozickami ide dole, lebo som mala problem, stale vyliezol a zliest chcel dole hlavou, ale uz pelne schadza, aspon daco

rosannar
27. apr 2010

curkus...to je to cez sono? ja tie cudzie názvy nepoznám 😅

evitkamalicka
27. apr 2010

aj nas zakyva, zatapka, vylezie a zlezie no a teraz sa ucime sami papat

cukruska1920
27. apr 2010

hej...to sa robi niekedy medzi 12-13tt mne ho nebude doktor robit...vraj to neni 100%...vraj tie AFP su lepsie

rosannar
27. apr 2010

cukrus...no mne to nerobila, to sa asi aj do tehuknižky píše a tam nič nemám....a ja ani neviem ako sa volali tie testy čo mi teraz robili, ja som sa len doktorky spýtala, či sú to testy na tie choroby a povedala áno a to mi stačilo

evitkamalicka
27. apr 2010

ja praveze vsade citam, ze tie AFP testy su vo velmi vela pripadoch falosne pozitivne a preto sa v zahranici vobec nerobia

cukruska1920
27. apr 2010

tak ja neviem... ale sak hadam doktori vedia co robia

evitkamalicka
27. apr 2010

preto vela bab sa zbytocne stresuje a ide kvoli zlym vysledkom na amnio a tam aj tak dopadne vo vacsine pripadov vsetko ok