Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
28. apr 2010

okolo 152 Eur

evitkamalicka
28. apr 2010

my platime 130€ a v tom uz je zahrnute aj to zateplenie vo fondoch

rosannar
28. apr 2010

evit...no u nas vo vchode menili plastové okná v spoločných priestoroch a aj nové dvere a schránky robili, ale niektoré sumy sa mi zdajú byť dosť veľké, ale aj svokor vravel, aby sme to nechali zatiaľ tak a ked bude vyúčtovanie tak sa nám vráti viacej

rosannar
28. apr 2010

naši platia nájom 80 Eur 😀

evitkamalicka
28. apr 2010

nasi za ten 2-izbak 115€ a to na vychodnom slovensku - drahota jak svina a platy mizerne

rosannar
28. apr 2010

evit....no naši majú 3izbák- 50 m2 😀 ....

evitkamalicka
28. apr 2010

nam by malo prist uz pomaly aj vyuctovanie najneskor do polovice maja a tiez cakam velky preplatok na teple

rosannar
28. apr 2010

evit...no ja neviem kedy tam chodí vyúčtovanie ale asi len koncom roka, lebo aj vtedy prišli odpisovať vodu a radiátori ked sme prerábali

evitkamalicka
28. apr 2010

ros zo zakona musi prist vyuctovanie najneskor do konca maja, najdes to aj na nate, vodu a tieto veci vzdy odpistuju na konci roka alebo zaciatkom noveho roka 😉

rosannar
28. apr 2010

a zase podľa čoho robia vyúčtovanie? podľa toho odpisovaného na konci roka?

evitkamalicka
28. apr 2010

ano vyuctovanie sa robi za rok teda od 1.1.-31.12., nikdy nie napr od marca do marca

rosannar
28. apr 2010

evit...takže toto vyučtovanie ešte nebude naše ale tých predchádzajúcich, čiže k nám by nemali ani prísť...lebo ved my sme byt na naše mená nahlásili až 19.12.2009..alebo aj nám dajú vyúčtovanie za to krátke obdobie?

evitkamalicka
28. apr 2010

toto vyuctovanie bude aj vase kedze ste tam uz pred koncom roka byvali....dostanete normalne vyuctovanie za rok s tym, ze to bude nejako rozdelene na vasu a ich cast, len dufaj, ze nebudu mat za svoje obdobie nejaky nedoplatok

evitkamalicka
28. apr 2010

my sme to mali urobene tak, ze sme sa stahovali v juli a vtedy nam aj prisli odpisat stav vody, plynu, elektriny atd a potom na konci roka znova aby zistili kolko sme minuli my

rosannar
28. apr 2010

evit...a to prečo mám dúfať, že aby za svoje obdobie mali nedoplatok...ved to si platia oni, nie?

evitkamalicka
28. apr 2010

no ked budu ochotni tak ano....tazko sa dohaduje s ludmi ked ste to nemali vopred zistene, my sme s povodnymi majitelmi boli normalne na bytovom, ze ci nemaju nejake podlznosti atd

rosannar
28. apr 2010

no my sme odpísali stav ked sme preberali byt a potom ešte na konci roka prišli odpisovať, tak neviem ako to budú počítať

evitkamalicka
28. apr 2010

neviem ako to u vas funguje, ale snad nedoplatok nebude, lebo bohvie kde by ste ich potom nahanali

rosannar
28. apr 2010

evit...oni majú ich terajšiu adresu, takže majú kde poslať šek...o to som sa postarala 😀

evitkamalicka
28. apr 2010

tak este ze tak, lebo inac by ste to museli zaplatit vy keby ich nenasli

rosannar
28. apr 2010

evit...neboj...moja mamina v tom vie chodiť, tak mi vravela aby som nadiktovala adresu a aj tam pýtali ich adresu terajšiu... 😉

ivanulienka81
28. apr 2010

ahojte baby, tak my sme uz aj na prechadzke boli
akcia odsavacka stale pokracuje, bola som sa na nu pytat v lekarni, tak ze to dodava len jedna firma, zavolaju ze kolko by stala 😀
baby, my budeme mat nedoplatok za vodu na 1000000%, aj minuly rok sme mali ☹

evitkamalicka
28. apr 2010

my sme zatial vzdy mali preplatok a hlavne tento rok s nim ratam, kedze sme vobec nikde nekurili akurat v detskej cez zimu aj to len v noci, mali sme total teplo z toho zateplenia

ivanulienka81
28. apr 2010

evit za teplo mavame aj my preplatok, ale ta voda.... ccc, akoby sa hodiny same tocili od seba 😠

evitkamalicka
28. apr 2010

my mame vodu tak akurat, nieco malinko mavame preplatok

evitkamalicka
28. apr 2010

ale nedoplatok mavame vacsinou za elektrinu

lucy_lu
29. apr 2010

Dobre ranko dievcence! Dnes to vyzera na pekny den. Inak, ja dnes 7DPO, a najradsej by som uz testovala... X-)

edita84
29. apr 2010

ahoj lucy veru pekný slnečný a ešte počkaj aspoň do 10 dpo 😉

rosannar
29. apr 2010

dobrééééé ráánko...

lucy....ešte počkaj, to je ešte velmi skoro...ja som testovala 10DPO a bol test negatívny a na 12 DPO bol už pozitívny 😉 🙂

dijefcatko
29. apr 2010

ahojte dievcatá 🙂 jej lucy, my sme rovnako, 7 DPO, len ja sa citim na mrchu, aj blbo mi je... 😒 ale hadam sa to este zvrtne 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/2e5412