Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
30. apr 2010

uz take podozrenie na bublinky som mala v 15tt a v 17tt som uz citila taky stuchancek, ale ked som cakala prve babo tak to bolo ovela neskor, len dakedy v 18tt som zacala citit

cukruska1920
30. apr 2010

juhu...tesim tesim... 😵 hadam to rozoznam 😕

evitkamalicka
30. apr 2010

cukrus tam uz ma smolu, lebo tam budeme chodit dovtedy kym sa neukaze kedze to budeme mat zaplatene, tam dr zvykne poslat mamicku poprechadzat a podobne, aby sa mimi hybalo

cukruska1920
30. apr 2010

evit...jaaj... tak potom to ma babo spocitane 😀 uz s vami nevypecie 😎 ja som zvedava ci bude v utorok nieco vidno

ivanulienka81
30. apr 2010

evit, no veru, ja som mala s miskom takyto problem na 3D, spal, rucicky pred tvarickou.... normalne som sa musela ist prechadzat, aj tak sa ten betar nezobudil ☹ a tak isto mi stale ked som uz chodila do porodnici na poradnu a na zaznam tak stale spal, sestricky mi stale do brucha drgali ☹

ivanulienka81
30. apr 2010

baby a tak mam este jednu otazku.... kedy ste prestali davat vasim detickam UM ale zacali ste davat riadne mlieko z obchodu?

edita84
30. apr 2010

ivi po 1 roku

evitkamalicka
30. apr 2010

ivka ja davam normalne mliecko cca od 11. mesiaca

edita84
30. apr 2010

ale potom som jej asi pol roka dávala mliečko od nestlé junior

ivanulienka81
30. apr 2010

hm super, lebo mi este stale mame predpisane antirefluxne a ani neviem dokedy ho budeme musiet pit, v juli ideme na kontrolu tak som moc zvedava

evitkamalicka
30. apr 2010

ivka no ved uvidis co povie dr

evitkamalicka
30. apr 2010

no nic, idem si posediet na balkon s kavickou, tak sa zatial majte

edita84
30. apr 2010

ivi tak ho zatiaľ nemeň potom uvidíš čo povie lekár

cukruska1920
30. apr 2010

evit....daj si aj za mna 😉

ivanulienka81
30. apr 2010

no jasne edit na pitie mu budem davat to, ale uz krupicku mu chcem varit v riadnom liecku, vsak ked uz papa jogurty aj pribinacka

edita84
30. apr 2010

jáj tak to môžeš v pohode

sophie1981
30. apr 2010

caute, sme boli von v meste mame otvorenie letnej turistickej sezony, tak sme sli s kamoskou ku...Katka mala taku radost z hudby.... 😅 ...a balona..... 😅 ...vsetko chcela.....

kukla som, ze rozoberate prikrmy.....my uz tiez papame vsetko zaradom....najradsej ma salatovcu uhorku, paradajky, zelenu papriku,,....chrumka ako zajacik..... 😀 ....ale zacali sme az po roku.......s cerstvou zeleninou.....ale od 10 mesiacov papa polievocky, ziadne varenie extra pre malu...len menej solim a dochucujeme na tanieriku....ale my celkovo zijeme dost dobrou zdravou vyzivou....zvacsa papame cestovinky.....

k zemiaku, by si sa cudovala edit, ale najoblubenejsia vecera malej je zemiekova kasa.....cista..... 😀 ...tu by jedla stale

edita84
30. apr 2010

sophie áno moja je skôr ryžová aj včera som jej na obed uvarila ryžu a dala jej k tomu zaváraninku od babinky a ták sa jej tešila

rosannar
30. apr 2010

ahojte...no ja som po obede, a teraz sa v práci obhadzujeme papierikmi...trošku sa odreagovať 😀 ...

cukruska1920
30. apr 2010

ahoj ros...tak to mas dobru robotu ked sa obhadzujete papierikmi 😅

rosannar
30. apr 2010

cukrus...no to hej...kolegyni trošku preplo a nechce sa jej robiť tak šalieme 😀

dijefcatko
1. máj 2010

Dobré ránko dievčatá, ja pokračujem v snažení takto http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

edita84
1. máj 2010

Ahoj dijef zatiaľ to vyzerá dobre držím ti všetky palce 🙂

dijefcatko
1. máj 2010

Dakujeme 🙂 ono to na 9 DPO vyzerá dobre každý mesiac 😀

ivanulienka81
1. máj 2010

dobre rano dievcata
tak ja som si dnes privstala, ani neviem preco 😅

edita84
1. máj 2010

dijef uvidíš tento mesiac bude tvoj 😉 aspoň dúfam 🙂

dijefcatko
1. máj 2010

Edit, zlatá si, ďakujem! Hádam bude aj tvoj 😉 Bože, nevieme sa rozhodnúť, či sa ide na výlet, či nie... 😒

evitkamalicka
1. máj 2010

dobre ranko, ja som prave vyprevadila manzela do prace, dala malemu ranajky a ten uz aj znova spi, tak pockam kym sa mi rozmrazi masko a pojdem varit

ivanulienka81
1. máj 2010

babulky, tak my sme si s miskom spravili spolu krupicku v obyc. mlieku, aj ja si dam 😀
evit, aj ja rozmrazujem masko a potom sa bude varit

evitkamalicka
1. máj 2010

tak dobru chut

edita84
1. máj 2010

dijef veru máj bude náš 🙂