Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

b.bardyova
21. okt 2009

vysadila som ich ...lebo mi bolo po nich tak divne a uz ich neberiem

lumimi
21. okt 2009

no keby sa ti to ratalo od toho posledneho krvácania - tak to je možno aj skoro ešte- ja som mala 23.9 a este sa bojim testovat ze by to boolo len /. skus este vydržat. a o 2 týždne si zajdi k dr - ak budes v tom tak to zisti ak nie tak aspon poriešite niečo čo bolo s tými tabletkaaami a divným krvácaním. 🙂

b.bardyova
21. okt 2009

no chystam sa buduci stvrtok ...lebo sme sa prestahovali do ba a tak musim aj vymenit doktorku...aby som ju mala tu ...poslednu prehliadku chcem mat u mojej starej...

evitkamalicka
21. okt 2009

lumi ja by som uz na tvojom mieste kludne testovala ak mavas pravidelnu mrchu a ovulku v strede cyklu

lumimi
21. okt 2009

no, určite si zajdi. budes to mat lepsie ako takto tusit a dufat - lepšie je vedieit.

b.bardyova
21. okt 2009

a ja mam co robit..toto sa stalo prvy krat...

lumimi
21. okt 2009

ja sa bojim. az v piatok - ale každý den mam nejaky príznak - tak dnes som napr. straaaasne smedná už od rána.
včera mi bolo blivno až na odpadnutie.
som zvedava co bude zajtra 🙂

evitkamalicka
21. okt 2009

lumi tak potom drzim palce na piatok, ja este pockam tak 5 dni aspon

lumimi
21. okt 2009

dakujem, určite dam vediet ci možes pustit palce alebo držat dalej.
za tých 5 dni ti to opetujem 🙂

evitkamalicka
21. okt 2009

idem nieco zjest 😀

meruska
21. okt 2009

poradite mi? ak mam cyklus 32-35 dni? ovulku mam mat priblizne na 16-17 den?

beaska
21. okt 2009

Pekny vecer prajem. Aj ja som stale hladna a teple zajedam studenym , sladke slanym ale ja viem od coho to mam. Od femibionu. Urcite.No ako postupujete? Manzelikovi lezu na nervy moje vypocty, tak to z nehavam na nahodu. 😀

lumimi
21. okt 2009

meruska - priblizne ano ale poradim ti čo radili mne - meraj bazalnu teplotu - pri ovu sa zvýši

evitkamalicka
21. okt 2009

meruska ak mas nepravidelny cyklus, ovulku mozes mat hocikedy, pri nepravidelnom cykle neplati ze je v strede cyklu, tu je link na kalkulacku pre nepravidelny cyklus
http://www.zdravie.sk/sz/content/672-39453/Vypo...

meruska
21. okt 2009

ja ho mam pravidelny, kazdych 35 dni, len posledny mesiac som dostala na 32, tak teraz neviem co stym

meruska
21. okt 2009

lumini...ak si budem merat teplotu co sa aj snazim si merat..mam sa snazit ked sa mi znizi ci az v den ked sa vyrazne zvysi?

lumimi
21. okt 2009

Zvýši sa ti - to znamená ovulaciu - vtedy je nejlepší čas - ale to zýšenie od priemernej teploty - je to rozne od 0,1°C až do 1,0°C -
musis si to odsledovat.

každopadne - vyšia = lepšia 🙂

lumimi
21. okt 2009

Evitka,tak ma napadlo aký mas teplomer?
ja som si včera kupila totiž nový digitálny a tam bolo napísané, že na meranie bazálnej teploty by sa mal nechat merat tri minuty aj napriek tomu ze zapípa.

meruska
21. okt 2009

vdaka 🙂 mne to vychadza, aspon dufam ze v obdobi piatok az pondelok sa snazime 🙂 a podla rad...kazdy druhy den

lumimi
21. okt 2009

meruska - my sme sa snažili furt bez počítania - málo sme spolu tak sme využili aždu chvílku 🙂
no ale este neviem ci sa zadarilo 🙂 kazdopadne snažit sa budeme furt 🙂

kojzarik
21. okt 2009

lumimi aj ja mam digitalne ale uz 3 den mu zasibava namera mi teplotu a potom sa vypne 😠

lumimi
21. okt 2009

kojzarik skus vymenit baterku.

kojzarik
21. okt 2009

uz som vymenila ale robi to aj tak ( uz som skusala 3 ) ale urcite si kupim iny na meranie , mam doma este 3 ale jeden ma mali co sa dava do pusinky ten dudlik , druhy co som mu meravala v konecniku a treti co si merame pod pazuchou ked sme chory

lumimi
21. okt 2009

ja som kupila vcera od firmy Hartman - za 69 kc - zatial dorbý 🙂

kojzarik
21. okt 2009

dik za info.

dnes sme sa mali snazilkovat ☹ , no nic to aspom si tu mozem s vami pisat a trosku sa odreagovat 😀

sisa148
21. okt 2009

Ahojte, aj ja sa k vam pridavam. Testovat mozem asi 30teho, tak som zvedava. Mozno si fandim ale vzhladom na moju hyperplodnost to bude hadam na prvy sup 🙂

lumimi
21. okt 2009

kojzarik - to chce kondom a trenovat 🙂

lumimi
21. okt 2009

sisa - hyperplodnost? ako si na to prišla? chystáte sa na piate?

vrabcek154
21. okt 2009

ahojte baby, sem tam si skocim do vasej temy, v nasej teme - poziadavka do vesm.prosime si babo-
je mrtvo, mozno mi viete poradit.robim si ovulacne testy,od 14dc - pondelok - prvy den boli krasne palicky, druhy este silnejsie, a dnes je ta druha palicka stale silna ako testovacia - je to ok, tak dlho ...dakujem

sisa148
21. okt 2009

To povedala moja gynekologicka, ze mam hrozne vysoke hormony a "vajec" vraj tolko, ze mozem zasobit mesto 😀