Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
1. jún 2010

ros ani neviem, len som tak rozmyslala, ze co by sa dalo robit doma popri materskej

rosannar
1. jún 2010

evit...no mne by také asi nikdy nenapadlo...ale držím ti palce, aby sa ti darilo aj nadalej a išlo ti to 😉 🙂 ak ťa to baví, tak to je aj dobre 🙂

evitkamalicka
1. jún 2010

dakujem, bavi ma to velmi

ivanulienka81
2. jún 2010

dobre rano damy...
mna z toho pocka porazi, leje a leje a leje.... uz mi evit netvrd, ze je to super 😅 lebo mna uz ide rozdrapit

evitkamalicka
2. jún 2010

ahojte,

cukruska1920
2. jún 2010

Ahojte... dneska mam poradnu a bojim sa ☹

evitkamalicka
2. jún 2010

cukrus neboj

cukruska1920
2. jún 2010

evit mam strasne cudny pocit a tie ma nikdy nesklamali 😔

ivanulienka81
2. jún 2010

cukrus, nestras

evitkamalicka
2. jún 2010

cukrus nemysli na sprostosti 😠

edita84
2. jún 2010

Ahojte kočky
cukrus neboj bude všetko ok
inak kočky mali ste niekedy také že po mrche vás začali bolieť ceciny? 😅

cukruska1920
2. jún 2010

baby ked ja som uz necitim tie ,,pohyby" uz treti den a pobolieva ma tak divne brucho....

evitkamalicka
2. jún 2010

cukrus este si len 18tt, este nemusis citit furt pohyby

edita84
2. jún 2010

cukru evit má pravdu a to pobolievanie môže byť od rozťahovania maternice

cukruska1920
2. jún 2010

boze zas budem mat vysoky tlak ked mi bude merat pred sonom...strasne sa bojim, ale bolia ma prisia a mam taky biely hlien tak asi to bude ok nie?

evitkamalicka
2. jún 2010

cukrus jasne ze je vsetko ok 😉

rosannar
2. jún 2010

dobréé ránko babulky....
cukrus,, neboj všetko bude v poriadku....nemaj strach a ty tie pohyby ešte nemusíš stále cítiť...to je normálne 😉 len sa pekne teš na poradnu, že uvidíš prcka 😀

jaaaaj baby, ja som sa dneska ledva dostala do práce...lebo ja ako idem do práce tak máme potôčik a teraz je tam zátarasa, takže som si to o kusok musela prejsť dalej....no a tu kolegyne si myslia že sa to tu vyleje a neviem čo ešte...stresujú ako malé deti 😀

cukruska1920
2. jún 2010

ja som taky strachopud ale to asi z toho vsetkeho co som uz prezila... idem az na 13nastu, ale predtym musim zbehnut k ociarke pre nove sosovky tak aspon nebudem nato mysliet... drzte vsetky prsty ktore mate.... a hadam mi da uz aj fotku lebo naposledy mam z 10tt 🙂

rosannar
2. jún 2010

cukrus...držíme palčeky alebo neboj, všetko bude v poriadku...daj si čokoládku, aj ťa to ukludni a aj to spôsobí, že malý sa možno bude aj hýbať 😀

cukruska1920
2. jún 2010

ros... no len sa tesim na ten mega tlak co mi namera 😀 asi mu poviem nech mi odmera az po sone

rosannar
2. jún 2010

cukrus...ale no....nestresuj 😀 😉 ....ja zase nemôžem ísť po schodoch k doktorke inak by ten tlakomer asi praskol...lebo vždy som mala šťastie, že ked som prišla tam tak som hned šla aj dnu 🙂

cukruska1920
2. jún 2010

no ved uvidim...v kazdom pripade dam vediet.... 😕

ivanulienka81
2. jún 2010

cukrus, urcite to dopadne dobre, v 18tt nemusis este citit kazdy den alebo jednoducho tie pohyby registrovat....
mna akurat teraz buchol misko do brucha ☹ a mala opicka dava na to odpoved, kopka a kopka

rosannar
2. jún 2010

no aj u mna ráno bubo kopkal, no ani nie že kopkal ale tak ako keby sa prekopŕcol 😀

edita84
2. jún 2010

ros bubo? 😀

ivanulienka81
2. jún 2010

ros, ja uz citim riadne kopance, take supy, brusko podkakuje

ivanulienka81
2. jún 2010

edit nesmej sa, aj nas Misko je bubo a male je bubina 😅

evitkamalicka
2. jún 2010

hehe, u nas je bubo muz a ja som bubi alebo bubinka uz odjakziva 😀 😀 😀

ivanulienka81
2. jún 2010

aj v Panelaku je jeden bubo 😀

edita84
2. jún 2010

😀 ivi aj mňa napadol ten bubo z paneláku 😀