Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
23. okt 2009

ideme na nakup do Tesca, tak sa zatial majte

vtacatko2
23. okt 2009

ahojte vsetky, chvilu som tu nebola a uz tu zvesela tehotniete 😀 tak vam to prajem aby to naozaj vyslo a este som sa chcela vratit k tomu veku/zatial som najmladsia 😎

kojzarik
23. okt 2009

vtacatko tak prezrad ze kolko

vtacatko2
23. okt 2009

no budem mat 24 buduci rok 😉

kojzarik
23. okt 2009

no veru tak to si si tu zadial najmladsia

kojzarik
23. okt 2009

oprava zatial

albi26
23. okt 2009

ahojte dievcence. Vidim, ze debata tu je rozbehnuta riadne. Uz som sa 2 krat pokusila pridat, potom som sa vytratila, a teraz do tretice to skusim. Prijmete ma medzi vas este??

rosannar
23. okt 2009

albi26
no jasné že ťa prijmeme, ani ja tu nejak často nepíšem, som len taký tichý pozorovateľ. ale teraz zaujalo, že si z LV, lebo aj ja som z LV 😀

albi26
23. okt 2009

dakujem rosannar. Jeej, ano, som z LV, no to je sranda ze aj ty. Tak to sa tesim ze sme sa tu stretli 🙂 Aj ja si to tu vacsinou citam, ale rada by som si sem-tam aj popisala s niekym. A vy kedy zacinate snazilkovat:

rosannar
23. okt 2009

albi26
no tu je fakt rarita stretnút niekoho z LV...no ja ešte berem do konca týždna tabletky a potom je to už len na osude, že kedy sa nám to podarí... 🙂 a vy ste na tom ako?

albi26
23. okt 2009

No, tak to je fakt rarita stretnut tu niekoho z LV. I ked, funguje tema okres Levice, tu si zvyknem citat, ale neprispievam tam. Noo, my sa este nesnazime, stale vyskoci nejaky dovod, preco to musime odlozit, a uz som z toho nestastna ☹ Ale pevne verim, ze november-december bude konecne prelomovy, a budeme sa moct konecne zacat snazit. Aj beres nejake vitaminky?

rosannar
23. okt 2009

albi26
no aj my máme rôzne dovody, prečo teraz nie, teraz si napríklad hladáme byt lebo bývame len v podnájme a je to len 1-izbový byt, no ale keby sme to mali stále posúvať tak radšej všetko naraz a ked prežijeme toto tak to pôjde dalej ako po masle...a beriem kyselinu listovú ale iné nič...a ty?

vtacatko2
23. okt 2009

ahojte ked sa vam mozem vtret do rozhovoru, ja beriem zatial femibion tak som bola zvedava ze ci aj nieco ine beriete

albi26
23. okt 2009

no, ono je to tazke.. Uz aj lutujem, ze som si takto postavila priority,ze sa stale naslo nieco, kvoli comu som to odkladala. Ale, teraz je to uz jedno, len sa bojim, ze nam to nakoniec kvoli tomu bude dlho trvat, kym sa nam to podari.. Ja beriem tiez len kyselinu listovu. A mam kupene aj Calibrum, tak asi zacnem aj to. Aj my sme len v 1-izbovom bytiku, no ale, u nas je to o to lepsie, ze je nas. Drzim palce, aby ste cim skor nejaky bytik nasli podla predstav.

albi26
23. okt 2009

ahoj vtacatko2. Femibion. To je co?

qetinkaa
23. okt 2009

ahojte baby. ja sa snazilkujem od predvcera 😉
tiez papam kyselinu listovu. ako casto ju jete a kedy???

albi26
23. okt 2009

ahoj quetinkaa. Noo, drzim silno palce aby bolo snazilkovanie uspesne. No, snazim sa kazdy den, rano, ale samozrejme stava sa mi, ze zabudnem s mojou hlavou deravou 😀 A ty ako casto papas listovku?

qetinkaa
23. okt 2009

ja vzdy ked pridem z prace 🙂
som rada, ze niesom sama ☹
dufam, ze sa mi to podari len kebyze dokazem nato stale nemysliet 😉
moja mama mi vravela, ze ked budem po nej tak ostanem hned. dak dufam ☹

rosannar
23. okt 2009

albi26
no mne je už jednoizbák malý ked si predstavím že možno bude 3. člen rodiny

vtacatko2
ahoooj, no ja berem len tu kyselinu listovú, iné také nič nepoznám a už ani velmi nechcem do seba pchať lieky...

qetinkaa
ja ju papam vždy ked prídem z práce, čiže okolo tej tretej štvrtej a len raz denne...tak bolo písané na obale...

qetinkaa
23. okt 2009

a co je ten :femibion: ???? 😕

albi26
23. okt 2009

no ja hned rano si davam, aj to mam v praci v suflicku v krabicke, lebo ked si idem cajik alebo kavu varit, tak mi krabicka hned udrie do oka a nezabudnem. Horsie je to cez vikend, ked nekukam do suflicka 😀

Noo, qetinkaa, tak to je isto tak, si viem predstavit sama seba, ked sa zacneme snazit, furt na to budem mysliet, a stale budem cakat a dni mi pojdu straasne pomaly 🙂 Tak potom daj vediet, budem na teba mysliet.

Rosannar, tak nech vam to s tym bytikom vyjde. A hlavne s tym babatkom. Ozaj, a kolko mas rokov? Viem, ze sa to nepatri pytat, ale zvedavost spoluobcanky je silnejsia 🙂 Pozeram sa na tu tvoju fotecku, ale nie si mi povedoma.

rosannar
23. okt 2009

albi26
no možno sa prekvapíš ale mám 20 rokov...a môžem sa spýtať na tvoj vek? ak to nie je tajomstvo?

evitkamalicka
23. okt 2009

tak som tu kocky, pekne sa to tu rozbehlo

albi26
23. okt 2009

Jeej, ty si taka mladucka. No ja som uz stara paka potom, ja mam uz 29 😉

A dobre robis, ze uz sa ides snazit otehotniet, cim je zena starsia, tym je to tazsie. A myslim si ze nielen po fyzickej ale aj po psychickej stranke... Moznoze to tak osud zariadi tak, ze to krasne obdobie budeme prezivat naraz 😉

qetinkaa
23. okt 2009

dakujem albi26 si zlata 😉
no ja stale na to myslim nejako to prirodzene plynulo z fazy sme manzelia chceme si uzit potom je nam dobre nic nam nechyba. neskor no a co ze kamosky rodia deti my este nechceme. potom uz by sme aj chceli a teraz CHCEM CHCEM CHCEM 😉

evitkamalicka
23. okt 2009

albi nie si tu najstarsia neboj, tusim mima ma 32 😉

albi26
23. okt 2009

qetinkaa: vtacatko2 sa stratila, tak sa o tom femibione asi nedozvieme

noo, trosku sme sa rozbehli evitkamalicka 😉

rosannar
23. okt 2009

albi26
no bola by som rada, keby sme to krásne obdobie prežili spolu...

qetinkaa
no ja mavam podobné stavy...raz si myslím, že nie som pripravená, inokedy by som už chcela hned bábo, a takto to somnou kolíše....

albi26
23. okt 2009

quetinkaa: a ty mas kolko rokov? Ked uz tu o veku piseme.

evitka: diky, to ma trosku potesilo. A ty mas kolko rockov?

evitkamalicka
23. okt 2009

albi ja mam 27