Zaheslovaný mobil

wili100
6. apr 2023

Ahojte, chcel by som vedieť váš názor, resp. ako to máte doma vy. Máte doma zaheslovane mobily tak, že manžel nevie Vaše heslo, teda sa Vám do mobilu nedostane?
Je podľa Vás v poriadku ak má manžel resp. manželka zaheslovany mobil s cieľom aby sa ten druhý nemohol do mobilu toho druhého dostať?

tomikejt
6. apr 2023

@wili100 my máme na vzor a ten máme obaja rovnaký

katka2602
6. apr 2023

Obaja mame pin, ale vieme ich navzájom Kedykoľvek môžem pozrieť manželovi do mobilu aj on mne. Pin mame kvôli ochrane a deťom. Vieme svoje hesla všade či ide o mobil ci o bankový účet. Nemám potrebu a hlavne dôvod nedávať manželovi moje heslo.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danica2711
7. apr 2023

máme zaheslované a svoje heslá navzájom vieme, pre istotu a prípadnú operatívu v krízových situáciách. Keďže taká krízová situácia doteraz nenastala, nikdy si do mobilov nelozíme. Nevidím dôvod na to, aby som (na čokoľvek) používala mužov mobil

ivanaks
7. apr 2023

Obaja máme heslo, ale ani bez neho by mi ani nenapadlo kontrolovať manžel mobil a to isté platí opačne. A heslo tam nemám kvôli manželovi (a naopak), ale ako prevenciu pred možným zneužitím z tretej strany...

majlo1234
7. apr 2023

Nie, casto si navzajom predcitame spravy, ak jeden soferuje/zahradkarci/ma proste plne ruky. V telefone ja nemam nic, co by nwmohol vediet.

aurinia
19. apr 2023

Ja mám zaheslovany Mobil ak by som ho stratila, aby som nepocítila este vačsiu stratu . Osobné fotky, banking, maily....všetko. Muz takisto. Ak by mal druhý vzťah tak sa to časom dostane na povrch....môj moje heslo vie....nemám problém mu ho požičat na čokoľvek.

saxana000
19. apr 2023

Nemame ziadne ked sa opytam kto mu volal normalne mi povie a ja jemu..viem jeho hesla do facebooku aj do g mailu lebo moj muz je totalny antitalent cez telefony a pocitace..inak maualne zrucny ale toto ho obislo.nemam vobec potrebu sa mu tam hrabat a citat skupinove spravy o futbalovych treningoch a rybarskych pretekoch..

zuzinka888
19. apr 2023

Nemame tajne hesla ja mam Z on P ale do mobilov si nechodime. Manzel nie je zvedavy na komunikaciu na MK ani na sms od mamky( svokry) ci mojich surodencov.

katarinka89
19. apr 2023

@olivia_s áno mam zaheslovany na vzor- koli deťom.pripadne, že by som si ho niekde zabudla. Bežne si zdvihame hovory, prečítame sms- neviem co ti na tom príde divne....hmm.m...