• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zahlieňuje mlieko ešte viac choré deti?

28. septembra 2013 
tanja ja som to riesila napriklad pohankovylm, alebo sojovym, mandlovym mliekom..... :wink:

nachladenie preslo velmi rychlo...
14. jan 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vyskusam to sojove....odkedy sa sojove mlieko moze davat takym malym detom?
14. jan 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sojove moze aj novonarodene... len lmusis si byt ista ze nema alergiu, takze mozes to pohankove, je bezlepkove,a bez cholesterolu,a bez alergii..
to ti hivrim preto, z emoj je alergicky na BMK, a ma specialne, a toto som si objednala so slovenska, stoji krabica 50 korun, je na 3,5 litra, a je chutne, teda, na moje prekvapenie...
14. jan 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tu v uk je viac druhov a ja neviem ktore,viem ze je sojove mlieko velmi zdrave tak preco nie?je tu bez cukru,bio,no asi v tescu 6druhov a neviem ktore...a ty to mlieko aj nejak dochucujes alebo prevaras?vlastne zahlienuje KM a aj UM sojove nie?vdaka :wink:
15. jan 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte maminky,akurát bojujeme s hlienmi a,že mlieko zahlienuje je fakt pravda,moji sznčekovia sú chorí a veľmi majú radi mliečko,a ja sa teším,že aspoň niečo majú v brušku,cez deň to neni taký problém,ale večer,ke´d vypili,pekne zaspinkali,ale o hodinu sa zobudili na veľký kašeľ a kašĺali a kašľali,starší,keď cíti tak ide pekne vypľuť hlien a uˇaví sa mu,ale mladší sa bojí a plače a má ešte viac.Tak dnes som im nedala vobec mlieko,chýbalo im,ale papali iné :wink: ,tak snáď táto noc bude pokojnejšia :confused:
19. jan 2009 o 23:11  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanja p^repac, nebola som tu.. ano zahlienuje kravske mlieko, aj UM, kedze je na baze, proteinov mlieka.....
skus , sojove, ine, prirodne, neboj, su plne latok, a vitaminov tiez takze na par dni sa nic nestane.... take mandlove je chutne. :wink: aj sojove..
20. jan 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rejocka ja som vynechala mlieko a mliecne vyrobky na 8dni a pomohlo nam to nahradila som inou stravou....erikasadek dakujem skusim
21. jan 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tanja,aj ja som vynechala pár dní a pomáha to :wink: máme pokojné nocky a papajú aj iné veci,čo som dosť prekvapená :sweat_smile:
21. jan 2009 o 23:52  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanja61
bud rada, ked si odvykne od mlieka a mliecnych vyrobkov. su skodlive a nezdrave najma tie kupenske,ale silne pochybujem,ze mate domace vyrobky a doma aj chovate kravu . :wink:
28. sep 2013 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok