Zákon príťažlivosti - venujem sa duchovným veciam

danussskah
25. jan 2013

Mile mamicky,
uz dlhsiu dobu sa venujem duchovnym a dusevnym zalezitostiam ,Zakonu pritazlivosti,vibraciam,osudovosti,karme,reinkarnacii,minulym a buducim zivotom.
Hladam kamaratky podobne zmyslajuce,zijuce tymto,ktore citaju take knizky ako ja: Tajomstvo,Pros a dostanes,Putovanie dusi,Poznaj svoj ciel...atd...Je ich mnoho.Rada by som s vami podebatovala o kazdodennych radostiach a starostiach,o detoch,vztahoch k manzelovi,priatelom...na zaklade tohto Zakona.. 🙂
Proste: Hladam SPRIAZNENE DUSE!!!!
PS:Nejaku negativitu nepripustam.Negativne prispevky IGNORUJEME!!!! 😝

simkamatko
20. apr 2017

@meddy pisala som vam spravu

nina55
16. jún 2018

@bianca2 ahoj, ak ťa doposiaľ Megre najviac ovplyvnil, tak ti garantujem, že to je nič, oproti knihe od spisovateľky Anastasie Novych: Sensei ze Šambaly. HOdím ti sem link.Môžeš si ju kupiť cez ibisbooks.cz alebo stiahnuť zadarmo z tohoto linku. Je to doslova uragan tano kniha:

https://www.ibisbooks.cz/sensei_ze_sambaly._kni...

kikakroka
2. feb 2021

@ajka006 ahoj, citam, ze poznas niekoho, kto robi duchovne medium. Vedela by si mi prosim poslat kontakt? Dakujem🙏🏻

ajka006
12. feb 2021

@kikakroka ahoj, už to bolo dávnejšie, skúsim pohľadať a pošlem

ajka006
12. feb 2021

@kikakroka našla som to, poslala som ti správu

nikyball
16. feb 2021

Ahojte baby zaujímajú má vaše skúsenosti po rokoch, čo vám vyšlo, čo nie ale hlavne hľadám niekoho kto čítal Vadima Zelanda a pomôže mi vysvetliť niektoré veci, ktoré nechápem. Ďakujem.

silvia2812
21. jún 2021

Ahojte, prosím vie mi niekto poslať kontakt na duchovné médium?

silvia2812
21. jún 2021

@ajka006 Ahoj, môžeš mi prosím poslať kontakt na duchovné médium.Ďakujem

tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz