Zákon príťažlivosti - venujem sa duchovným veciam

danussskah
25. jan 2013

Mile mamicky,
uz dlhsiu dobu sa venujem duchovnym a dusevnym zalezitostiam ,Zakonu pritazlivosti,vibraciam,osudovosti,karme,reinkarnacii,minulym a buducim zivotom.
Hladam kamaratky podobne zmyslajuce,zijuce tymto,ktore citaju take knizky ako ja: Tajomstvo,Pros a dostanes,Putovanie dusi,Poznaj svoj ciel...atd...Je ich mnoho.Rada by som s vami podebatovala o kazdodennych radostiach a starostiach,o detoch,vztahoch k manzelovi,priatelom...na zaklade tohto Zakona.. 🙂
Proste: Hladam SPRIAZNENE DUSE!!!!
PS:Nejaku negativitu nepripustam.Negativne prispevky IGNORUJEME!!!! 😝

ludka707
26. jan 2013

@danussskah ja si takisto veštím sama ale sem tam chodím aj sama k veštici. samozrejme mám už svoju osvedčenú ale niekedy sa mi zíde vypočuť si názor niekoho iného, nezainteresovaného a objektívneho. Lebo pri vlastnom veštení ma niekedy môžu ovplyvniť vlastné emócie ale cudzí človek je nestranný 🙂

barcelona94901
26. jan 2013

@danussskah nedávno som to tu v jednej diskusii spomínala,ja som bola a to nebola v pravom zmysle veštica,myslím ,že aj anjelske písmo používa ,aj niečo z numerologie a neľutujem to,stalo ma to 20eur a za vyše 2 a pol hodiny mi velmi vela vecí povedala ,na nič sa ma nepýtala a vedela prečo som tam,vedela aj minulosť,opísala kadečo..aj také to "medzi nebom"čo som asi ja osobne potrebovala a našla som taký vnutorný klud v tom čo ma poslednu dobu trápilo,vyložiť si karty dokážem,ale ona ma prekvapila 🙂

barcelona94901
26. jan 2013

@ludka707 Dooren mám rada,mám od nej aj
http://www.martinus.sk/?uItem=57491 ona má tak kráááásne
a toto by som rada od nej
http://www.martinus.sk/?uItem=51513

ludka707
26. jan 2013

@barcelona94901 ja mám tiež také kartičky anjelské na každý deň 🙂 nie je to od nej ale sú super 🙂
a ešte toto je bomba kniha http://www.martinus.sk/?uItem=107301

barcelona94901
26. jan 2013

@danussskah daj nám potom vedieť 😉

amelie123
26. jan 2013

@barcelona94901 áno, je to román🙂
@barcelona94901 a @danussskah keď náhodou prečítate, prosím, napíšte mi názory🙂
Atlas mrakov som videla v kine a je to úžasný film.Prvú hodinu mi trvalo, kým som sa zorientovala, kto kam patrí a ku komu, ale potom to začalo do seba zapadať🙂

danussskah
autor
26. jan 2013

Zatial som v tej knizke len v polovici,a je to skor vedecka knizka.Ziadni anjeli. 🙂 Ale je dobra v tom,ze sa zaobera chudnutim v inom zmysle ako je strava.Ide skor o emocie a preco vlastne jeme,co jeme.
Co sa tyka vestic,treba naozaj natrafit na tu Pravu.🙂 Ja som si sama vestila z tarotovych kariet a vyslo mi vsetko,Novy zaciatok,rodina,deti...Len som myslela na vtedajsieho frajera a nakoniec to bolo niekto uplne iny,najmenej pravdepodobny chlap.Ale vyslo vsetko. 😀
Atlas mraku by som si najradsej precitala,predsa knizka je knizka a vzdy lepsia ako film.Ale zhanam ju asi vsade,aj po bazaroch a nikde nic.

amelie123
26. jan 2013

@danussskah kniha sa da zohnat ale iba cesky preklad, slovensky nie je. bol isty cas na martinuse lebo nove vydanie vyslo 2012

ssisska
26. jan 2013

@danussskah
Ano mam skusenosti s regresnou terapioukineziologiou aj s kyvadlom.Pomocou regresnej terapie som zistila 5 minulych zivotov.Kineziologia bola tiez velmi ucinna,robi sa cistenie pomocou svalovych testov,S kyvadlom mam super skusenosti ale len u jednej pani,vola sa Klara Richtarcikova je z Popradu a cisti minule zivoty s kyvadlom.Je to velmi dobra zena ,a cisti s kyvadlom velmi kvalitne.Nezabudnem ako som pocitila ucinky okamzite,ked som od nej odchadzala akoby ma zbavila velkej tiaze.Ja mam rada kvalitu a ona je naozaj velmi dobra liecitelka.

danussskah
autor
26. jan 2013

@amelie123 ano viem,ze po cesky.ale uz nie je ani v Martinuse,ani v Gorile,nikde,aj som pozerala vseliake sukromne knihkupectva a bazary..NIC..smola

danussskah
autor
26. jan 2013

@ssisska S kyvadlom sme kedysi experimentovali este ked som bola decko s mojim tatom.A pamatam si,ze to bolo zaujimave.

ludka707
27. jan 2013

@ssisska ja som takto raz absolvovala asi pred 6 rokmi očistu kyvadlom od reinkarnátov. Tiež to bolo úžasné, odchádzala som odtiaľ ako znovuzrodená, s perfektnou náladou a optimistickým pohľadom do života 🙂 aj sa to odzrkadlilo na mojich dalších životných postupoch. Reinkarnáty tiež veľmi vedia človeka zaťažiť a odoberať mu životnú energiu

danussskah
autor
28. jan 2013

Ahojte babky,
no ja som sa vcera radsej neozyvala,lebo nebol to pozitvny den,skor naopak.Neviem,ci sa z toho kruhu vymotam.Asi pozitivne myslenie nestaci.asi budem musiet zacat radikalnejsie konat.Inak, neviem,co bude.A vy ako vikendik?Ja som dneska poupratovala a idem si teraz kukunut do knizky,kym male vstanu.

boos71
30. jan 2013

ahoj ja ja by som si rada pokecala o tejto teme moja podpora su anjeli...🙂rada sa o tichto milich stvoreniach podelim svami

danussskah
autor
30. jan 2013

@boos71 samozrejme,ze sa mozes podelit!

ssisska
30. jan 2013

Ak by mal niekto zaujem o kontakt na pani Richtarcikovu a byva v Poprade alebo v blizkom okoli tu je na nu kontakt:
0918/73 95 95
0905/31 73 90
Venuje sa kineziologii,cistenie kyvadlom.

danussskah
autor
30. jan 2013

@ssisska A co to je to cistenie kyvadlom?Ako to prebieha?A co s tym vycistis?nechystam sa tam,ale celkom ma to zaujima,ako vsetky taketo ,,veci,, medzi nebom a zemou. 🙂

danussskah
autor
31. jan 2013

Ahojte,tak sa mi akosi nikto neozyva...tak si spravim taky maly blog. 🙂
Vcera som uplne zazila tento zakon na svojej kozi na 100 perc.Vecer som dala deticky spat a vegetela som pri telke,pri jednom filmiku.Stale som mala ale take hlupe myslienky,ze ci sa mi nezobudi ta mensia dcerka (obcas sa to v noci stane,chce pit cajik).Stale som na to myslela,ze co ak sa zobudi,neuvidim koniec filmu a ine sprostostimi virili hlavou,nedalo sa to zastavit...A presne o 10 min 23hod,ked film mal koncit o 23tej mala s revom vybehla z detskej.No uplne ze sila myslienky.Ale dopadlo to dobre,napila sa a hned zaspinkala.Ale fakt som si to uplne privolala. 🙂

danussskah
autor
10. feb 2013

@amelie123 Ahoj,precitala som tu tvoju knizku!!!

danussskah
autor
10. feb 2013

@danussskah Ahoj,

danussskah
autor
10. feb 2013

@amelie123 Ahoj,tak dakujem za krasny zazitok.Myslim,ze tak nejako by som to asi napisala aj ja,v podobnom style,aby sa minule zivoty prelinali s terajsim,tajomstvo atd.
Len som sa nemohla dockat konca,stale si to natahovala a natahovala 🙂 .Boli tam aj nejake chybicky,ale nic podstatne.Pacilo sa mi to.Aj ten koniec o tom,ze hlavna je laska a odpustenie.A o tom to je.
V dobrom ti zavidim,mne keby niekedy vydali knizku,tak sa asi po.... 🙂
Super.Pokracuj dalej!

amelie123
10. feb 2013

@danussskah oo ďakujem naozaj veľmi pekne🙂 som veľmi šťastná, že sa ti knižka páčila. naťahované to bolo naschvál. práve preto, že je tam päť minulých životov a každý potreboval svoj priestor🙂bavilo ma písanie, neskutočne, lebo to bolo, akoby som si sama zacestovala v čase a snažila sa prežiť si to všetko sama. snažila som sa premýšľať ako by som sa zachovala v ktorých situáciách. bola to zaujímavé hlavne preto, že som sa musela vcítiť do kože žien z iných storočí, ktoré sa pri podobnom probléme musia paradoxne rozlične správať, v závislosti od doby. som veľmi rada, že si s knihou spokojná. keď vyšla a keď som držala v ruke prvý výtlačok asi hodinu som ho omakávala, otáčala, náhodne čítala kde som otvorila a nechcela veriť, že fakt vyšla🙂 ešte raz veľmi pekne ďakujem🙂

danussskah
autor
10. feb 2013

@amelie123 Ano,som rada aj za teba.Ja som tiez kedysi pisala ako ty,v detstve poviedky,slohy pre spoluziakov... 🙂 Teraz nemam na to cas,mam 2 deti,ale stale ma to ku knizkam taha!!! Tak sa to hadam aj mne niekedy podari!Ale musi to byt super pocit,drzat v ruke svoju knizku!A o com bude druha?Uz na nej pracujes?
Ono je to super,pisat,vtelit sa do tej svojej postavy,vymyslat si dej,osudy ludi...to ma bavilo,tvorit...ale uz to korigovanie a opravovanie chyb,to je unavujuce.

amelie123
10. feb 2013

@danussskah ja som zatiaľ len tehotná, detičky ešte nemám, ale písať sa mi momentálne vôbec nechce. nechce sa mi toho viac, ale to s písaním je nové🙂 ja som písala stále aj počas štátnic, tak uvidíme, či sa to zmení. druhú knihu som vydavateľstvu odovzdala tesne predtým ako som zistila, že som tehotná🙂

druhá kniha bude o novinárke, ktorá dostane príležitosť urobiť rozhovor svojho života s istým neznámym spisovateľom, za ktorým odcestuje do Rumunska. Samozrejme ich to k sebe začne ťahať, ibaže spisovateľ niečo skrýva. Novinárke sa navyše začnú diať veci, pri ktorých netuší, či spí, alebo bdie. Okrem toho je ohrozený aj jej život a nielen ten jej.

Viem, že to zvádza k upírom ale s nimi to nemá absolútne nič.🙂

danussskah
autor
10. feb 2013

@amelie123 Tak to sa tesim,ked vyjde.Mam rada taketo zahadne temicky.Lebo lubostnych romanov je tisic,ale taketo su nove...Uz som si zohnala aj ten Altas mraku,to bude tiez take podobne,takze sa tiez vytesujem...
Ked budes mat babatko,mozno prides na nejake ine spisovatelske temy.. 🙂 .Alebo budes mat utlm ako ja.🙂

danussskah
autor
10. feb 2013

@amelie123 Jaj,a dufam,ze to nebude o upiroch..toho j uz dost! 😀

amelie123
10. feb 2013

@danussskah uvidíme, sama som zvedavá. 🙂 atlas mrakov odporúčam. ja som bola v kine a zaraďujem ho k svojim najobľúbenejším filmom🙂

amelie123
10. feb 2013

@danussskah no veď to, aj mne už tí upíri lezú krkom. u mňa je upírska literatúra obĽúbená len Interview s upirom od Annie Riceovej, Dracula od Stokera a Dracula, má láska od Jamesovej - to je Dracula, ale z Mininho pohľadu🙂 a neznášam Twilight, nerozumiem mu🙂

danussskah
autor
10. feb 2013

@amelie123 Mne sa v Twillight paci len ten Jacob. 😀 Ale knizky som teda necitala,svagrina ma cely komplet,tak sa chystam.A Interview som videla,to bol uzasny film,uzasni herci,uplna sila,Twillight moze ist...
Jaj,precitala som aj knizku od Newtona :Promeny dusi...to su pribehy skutocnych ludi co presli regresnou terapiou a zmenili svoj zivot,vyriesili si problemy,pochopili vela veci...pekne

amelie123
10. feb 2013

@danussskah na tú sa chystám, je v zozname. je teraz bude treba uprednostniť iné veci, nie knihy 😀