Založme politickú stranu

janulienocka
28. sep 2014

Prave skoncila politicka diskusia a som totalne zhnusena ... z nasej vlady, zo vsetkych politikov, z toho ako sa na Slovensku zije. Baby, podme si urobit politicku stranu. Ved nas je tu vela sikovnych! Napriklad tento tyzden - Vahostav. Ked si predstavim, kolki zvivnostnici tam makali, a nedostanu ani cent. Maju rodiny, deti, dlhy ... Moc nechybalo a mohli sme takto dopadnut aj my. Tiez sa mojmu crtala robota ako subdodavatelovi na dialnici, no chvala bohu ze to nevyslo. Nezijem si zle, ale ked vidim, kolko je na Slovensku svinstva a dobre sa maju len zlodeji, je mi tazko... 😠

janulienocka
autor
29. sep 2014

@diskutujuci ja nechcem byt sefka, ja by som len rada nieco urobila, len aby sa mali moje deti v buducnosti dobre. Chcem povedat vsetky deti na Slovensku dobre. Ty by si sa pridal?

diskutujuci
29. sep 2014

@janulienocka áno mám tiež deti, vidím čo sa deje, včera sme boli na hodoch, aby sme sa dostali ´dalej museli sme prejsť cez mladých ktoí sa snažili vysvetliť aký je ich kandidát ten najlepší 🙂
je ale neskutočne dôležité ostať potom pevní a odhodlaní, keď príde k pokušeniam ako aj "usmernovaniam" zo strany konkurencie

bubelko
29. sep 2014

@janulienocka ale ved to nevzdavaj... ste uz tri, nie? tak pracuj na tom dalej. idealy mate, tak teraz uz len najst sposob ako ich preniest do reality. lebo jedna vec je nieco niekomu slubit a druha to aj splnit. 😉

janulienocka
autor
29. sep 2014

https://www.modrykonik.sk/group/6878/ naberame clenov 😉 Vsak my vsetkym vytrieme zrak, ze? 😉

janulienocka
autor
29. sep 2014

Moze sa vobec robit takato diskusia? Nezmaze nas admin? 😅

diskutujuci
29. sep 2014

@janulienocka treba ešte raz vyprofilovať pozadie, ciele, smerovať k rodinám, hodnotám rovnakým ako je aj modrý koník...
nejdeme proti, ideme smerom k lepšej budúcnosti detí, a to je aj jedným z účelov prečo MK existuje
ak bude téma zrušená niekde bude chybaa 🙂