Zápach v práčke

hoffka777
22. máj 2016

Viete mi niekto poradiť ako odstrániť zápach z pracky ? Kupili sme aj take saciky z Kauflandu ale pomohlo to tak na 1 den . Skúšala som aj ocot a stale pracka divne zapácha

septemberkl
22. máj 2016

u nás pomohlo len savo na pranie, dať do nádržky a pustiť pračku aj bez prádla, len na prázdno. A nepoužívam už žiadnu aviváž, lebo pračka začala zapáchať, keď som aviváž začala používať. Odkedy aviváž nepoužívam, tak práčka nezapácha.

vejusalickova
23. máj 2016

@hoffka777 Tie sáčky nepomohli ani mne keď mi zapáchala pračka. Vyskúšaj to savo, to by malo pomôcť

deltaa
23. máj 2016

ja by som ti poradila kupit si v dmke tento cistic https://www.dm-drogeriemarkt.cz/cz_homepage/den...

ja som mala velmi zaneseny po 2 rokoch pouzivania bubon cely a hlavne aj tie casti kde som tazko dostanem aby som ich rucne vycistila. Pracka zapacha lebo je v nej spina a odpad a ten moze byt bud v hadici alebo priamo v pracke a tento cistic mi odstranil aj zapach z avivaze ktora sa drzala v nej. Je to nieco aku Pulirapid tak podobne vonia ale treba to skutocne v tej pracke nechat aspon 24 hodin a najlepsie zo 2 razy za ten cas to pustit na 90% ale tak aby ti ta voda neodtiekla, cim dlhsie posobi tym lepsie. Stoji tusim nieco okolo 4 Eur a mne to vydrzalo na 2 cistenia cize som naliala po polovicke.

bambulka712
23. máj 2016

@hoffka777 a nemáš náhodou zpredu plnenú práčku? Lebo tam sa stáva, že voda ostáva stáť v tom tesnení pri dvierkach a toto tam potom smrdí..

gabrielasofia
23. máj 2016

mne pomohlo 4 l octu priamo do bubna, trochu aj do nádržky a prať na 90 stupňov bez prádla.. prestala zapáchať.. sem tam treba takto prečistiť

smudlinka3
23. máj 2016

@hoffka777 na zapach v pracke pomoze len nieco take agresivnejsie - savo a podobne. Ja som tiez vyskusala sacky, potom mi teta zohnala nejake kapsule aj tie som vyskusala, ale vsetko vydrzalo len par dni.

hoffka777
autor
23. máj 2016

@bambulka712 ano mam spredu plnenu

hoffka777
autor
23. máj 2016

Dakujem pekne za rady

evitka83
23. máj 2016

Ocot a pustit program na 90 stupnov

bambulka712
23. máj 2016

@hoffka777 tak skus v tom tesneni to vycistit. A potom pravidelne po prani to vyutierat, potom by to nemalo smrdiet 🙂 tiez mi trvalo kym som na to prisla 🙂

anulienkalenka
23. aug 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

skus vyčistit tesniacu gumu, kadicu, nadobu na prašok a avivaž, potom daj čistič pračky a nastav teplotu na 90stupnov. Malo by to pomoct.