Zavádzajúca zľava

leva
29. nov 2008

Ahoj,neda mi nenapisat,dnes sme boli pozriet v tescu na hracky s 25%zlavou,dost slusne som si pomyslela,no hned ako som prisla k regalom,so zistila ze to tak veru nieje,ja len ze ako vedia zaviest a vy...t tieto obchody s ludmi.Tak min.tyzden cajnik pony stal 999sk,teraz 1199sk,domcek pre zvieratka 750sk,teraz 999sk,taktiez babika ktora stala 1700sk,teraz 2199sk,takze zlavu vlastne ani nedali a takto si robia z nas srandicky 😝 😠

kili
30. nov 2008

sue, dík za typ 😀

sassi
30. nov 2008

no super tip ... len ja na štedry den o tretej mam ryby obalené, kapustnica sa varí, strom stojí ... a ja pozerám Peninbabu a Popelku 😀 😀 😀

kili
30. nov 2008

však vyženieš muža, no nie? 😀 , najlepšie aj z deťmi

darina77
30. nov 2008

Tak ja som dnes bola v Šali v tescu a tá čajová konvica stála 1199 ale bol k tomu zadarmo aj domček ponyville, ktorý samotný stojí 649sk no a v pokladni mi pri platení keď už všetko nablokovala odčítalo sa mi 25% z tej konvice a 25% z domčeka a ešte sa mi odčítala aj celá suma toho domčeka, takže som za tú čajovú konvicu ponyville a domček dokopy zaplatila niečo cez 700,-Sk.
Ale zaujímavé, že ten domček zadarmo ku konvici nedávajú v Galantskom tescu.

sue
30. nov 2008

Kili, však preto som to sem písala 😵 😀

lelenkaa
30. nov 2008

Dokedy je ta akcia 25%? Nic som o nej nepocula, len tu prvykrat

darina77
30. nov 2008

tuším do 02.12.2008

lelenkaa
30. nov 2008

Dakujem, pozeram ze ty si nakupila celkom dobre 🙂

sassi
30. nov 2008

hmmmm... dobrýýý nááápad 😀 (kili 😉 )

darina77
30. nov 2008

tá konvica je fakt krásna, kúpila som ju pre krstnú dcéru, ale pred mesiacom som ju kupovala pre dcéru a stála 1249,- aj s domčekom. Ale hlavná vec, že tam mali preškrtnuté 1899,- akože toľko stála predtým a teraz 1199,-. Človek má dojem, že to zlacnili o 700,-sk a pritom to stálo pred mesiacom len o 50,-Sk viac.
A s tým domčekom k nemu tiež nechápem v Šali ho majú a v Galante za tú istú cenu je bez domčeka.

lelenkaa
30. nov 2008

Oni vedia ako oklamat

kluara
1. dec 2008

my sme v tescu tiež dobre nakúpili a tie hračky boli ozaj lacnejšie ako v dráčiku, keď sa odrátala tá zľava

titkovamiriam
1. dec 2008

Ja v tescu nakupujem previdelne 🙂

vesi
1. dec 2008

zľava 25% platí do zajtra 2.12.08, tak šup, šup nakupovať 😀

martina1912
1. dec 2008

My sme včera kúpili malej trojkolku bežna cena je okolo 3 000,- teraz ju majú za 2 500,- a z tejto sumy na dali ešte dolu 25% tá nás stala okolo 1800 Sk.
Takže sme super nakúpili. 😎 😀

titkovamiriam
1. dec 2008

neboj potom bude aste vacsia 😀 aby vsetko predali 😀

tilly
1. dec 2008

boli sme, nakúpili sme, hlavne lego, lebo tam majú,že 50% a z toho ešte 25% 😀

marse
1. dec 2008

ja sa hlavne tesim na tie vianocne vypredaje v januari 😀

titkovamiriam
1. dec 2008

januar bude suprovy len asi aj vela ludi aby do 16 minuli koruny 😀

marse
1. dec 2008

miriam nevadi...ked sa dostanem k dobrym veciam za lacny peniaz znesiem aj tych ludi...rodinku necham doma a ja vyrazim na nakupy 🙂

titkovamiriam
1. dec 2008

ved to urcite

v metre teraz davaju za nakup nad 2500sk 2kg mandarinok a mikulassky balicek,je to tam hruza-idu vsetky pokladne a aj tak nestihaju ☹

kili
1. dec 2008

miriam, pochybujem, že kôli mandarinkám, takto to v metre je každý rok. ale čo sa týka darčekov, tak sa tam dá fakt dobre vybrať. My tam chodíme kúpiť celej rodine, je to dobrá "odbíjačka" 😅 😀

irenkat
1. dec 2008

kili, ver tomu ze momentalne je tam tolko ludi urcite kvoli mandarinkam...
a co sa tyka tych zliav, ja som si to vsimla vo viacerych obchodoch, ked davali 10, 20, 30%... zlavu na nieco, tak najskor cenu zdvihli, aby po zlave bola priblizne rovnaka ako povodne. vianocne vypredaje to je uz o inom...

titkovamiriam
1. dec 2008

killi ja som vlani posledne darceky ani nezobrala rady boli cez cele metro!!! a rok predtym sme tam stali na zaplatenie 45min-mojho otca skoro svihlo.tento rok som velke potravinove nakupy uz spravila a darceky mam na 95 percent.od 12 som na dovolenke tak pobeham aj po meste 😀

a to v metre budu urcite aj kapre a sampanske! 😀

irenkat
1. dec 2008

miriam tomu ver ze bude kapor a sampanske 😀 a potom este bude sada poharov na sampanske tesne pred silvestrom 😀

titkovamiriam
1. dec 2008

to ma uz do obchodu nikto nedostane aj keby tie pohare boli zo zlata 😀

syn sa chysta na delobuchy a ohnostroje to budu mat susedia radost a chuda nasi psy 😢

kili
1. dec 2008

no neviem, že by sa ľudia dali tak nalákať na mandarinky 😕 skôr by tam išli tak či tak, tak idú skôr. A je to aj dobré, že takto motivujú aj skôr, aspoň sa to tak nejak rozloží.

pred dvoma rokmi sme v metre nakúpili darčeky, ja v 14tt a keď sme platili, tak som začala kŕvácať ☹

danona
1. dec 2008

kocky, aj duplo maju niekde v ´tescu? - v tej akcii 😎 - som z ga, este aj sala moze byt.. zabehla by som.. 🙂

nenka
1. dec 2008

To sú schválnosti poznám to pracovala som tam môžem to na 100% dosvedčiť...teraz tam nechodím ani nakupovať...

leva
autor
1. dec 2008

no dnes som si vsimla dalsie,autobus polly pocket,stal okolo 700sk a teraz za 999sk 😝 darina tak to si ozaj dobre kupila,no zaujimave ze to len v tej Sali,som myslela ze tesca maju rovnake akcie vsade.