Závisláčky na stránke modrý koník. Prihláste sa

elise
13. máj 2008

kto sa prihlási medzi závisláčky na koníkovi? ja sa hlásim prvá nájde sa ešte niekto? 😀 😎

elise
autor
16. máj 2008

najviac ma vie naštvať ked kon nefunguje 😠 😠 dnes občas tiež blbol, síce som bola v práci ale tá závislosť je silnejšia a občas si ukradnem chvíku pre kona 😀 😀

minkak
16. máj 2008

adelik uz ano ,musim si zaklopat asi take 2 mesiace,ale aj predtym spavala ale niekedy trosku pomrnkala to sme ju len pohladkali a bolo OK to on ani nebola hore...
teraz uz je to fajn ale niekedy je nam aj luto labo ked ideme spat by sme si ju radi zobrali k sebe-mojkat ju...
ved to asi poznas 😉

minkak
16. máj 2008

elise ty uz robis?a odkedy ?
a kde ak sa mozem spytat-PN je moja srdcovka-zeraz som sa mrkla ,ze si odtial 🙂

minkak
16. máj 2008

pardon,teraz

adelik
16. máj 2008

poznam,poznam....aj my spinkame celu noc....asi tak mesiac to funguje a je to fajn...lenze u nas ja spinkam s malou na manzelskej posteli a ocino pendluje ..kde ma volne 😀 😀 😀

minkak
16. máj 2008

chudacik 😉

elise
autor
16. máj 2008

minkak ja robím v kúpeloch od januára toho roku naplno, to vieš banka nechce odpustiť 14 rokov hypotéky 😠 😠 my spinkáme ako adelík ja lukasko a ocko tak 15 cm je rekord väčšinou spí na krajíčku na bolu 😀 😀 a lukasko začal vytláčať aj mna začí na sa rozvalovať 😀

minkak
16. máj 2008

a to som si myslela,ze sme nejaki divni,ked som citala tu temu kedy dat dieta do izbicky alebo ako sa to presne vola,baby tam pisali ze hned z nemocnice a po par mesiacoch a tak

minkak
16. máj 2008

elise to pozname a najlepsie sa ulozi napriec postele a rucicky nadalekooo 😀

adelik
16. máj 2008

no ja keby som dala adelku do inej izbicky kde som ja...to by som sa nachodila kilometrov..... 😀

elise
autor
16. máj 2008

minak 😀 aj nôžky a občas je aj rana 😀

minkak
16. máj 2008

tak.tak

adelik
16. máj 2008

ja bezne dostavam v noci masaz celeho tela a to dokonca zadarmo 😀 ...raz ma trafi rucicka,raz nozicka....ale ocko povedal,ze je to mile 😝 ..len skoda,ze on chrapka vo vedlajsej izbe

elise
autor
16. máj 2008

adelik 😀 ved ani by môj lukasko nezamrnčal a bol by vedla tak by som tam vyštartovala skoro stále a celú noc 😉 no a ráno by som sa nemala pozrieť ani do zrkadla 🙄 🙄 🙄 😀 😀

minkak
16. máj 2008

adlik a nepomestite sa vsetci traja?nam by bolo smutnooo 😢

minkak
16. máj 2008

no ja si to neviem predstavit keby bola veronika vo vlastnej izbicke ,my planujeme tak v 3 rokoch,ale este uvidime aka bude situacia

elise
autor
16. máj 2008

minkak aj my podla mna je to ešte skoro 😉

sestri
16. máj 2008

my sme mali dcéru pri sebe,ale v postieľke.keď som si ju aj dala k sebe,v noci sa pýtala naspäť.

adelik
16. máj 2008

minkak.....mala je poriadny buldozer 😀 ....dokonca aj ja uz lezim na hrane..... 😀

minkak
16. máj 2008

ajoj sestri a kedy ste ju dali do izbicky?
inak my si ju k sebe bereme fakt uz len vynimocne,ked sa nieco deje

elise
autor
16. máj 2008

my sme mali lukaska pri sebe v postielke ale v noci mi neodgrgával tak som si ho pre istotu dala k sebe (raz dokonca prestal dýchať a bol taý zaseknutý tak som sa tiež bála a lukasko zostal v posteli snami)a on tak zostal stále a kojenie som odbavovala v poospánku že sme ležali teraz ešte kojím a v noci si ešte občas cucne 😉

elise
autor
16. máj 2008

sestri aj ty si závisláčka na konovi? 😀 super 😉

elise
autor
16. máj 2008

monolog je fajn a ste ešte tu 😕

minkak
16. máj 2008

aha no my sme sa prestali kojit v roku

sestri
16. máj 2008

minkak...asi po roku...stále spala v postieľke...nechávala som otvorené dvere...ja som sa vždy budila na každý jej šuchot...to bol zvyk.nikdy sme nemali s ňou problémy.

adelik
16. máj 2008

tu sme....neboj elise....len akosi nestihame 🙂

elise
autor
16. máj 2008

mne to vyhovuje a počkám kým sa sám neodstavý 😉

minkak
16. máj 2008

tak-tak ja by som sa rozlucila neboj

elise
autor
16. máj 2008

ja som si myslela že nestiháte všetky témy 😉

sestri
16. máj 2008

závisláčka...asi hej...keď vidím manžela ako sa sem blíži...zazerám.tak asi hej 😀